• Krátkometrážní

Pavel Callta: Naštěstí (2013) (hudební videoklip)

"Neštěstí naštěstí nosí střepy. Ze střepů štěstí svý, zase slepím. V neštěstí naštěstí jak známo, štěstí svý najít smíš nejspíš." Skvělý pozitivní song. - 90%.

Elis - Shubidu (2014) (hudební videoklip)

"Shubidu Shubidu dapp tap tiditap Shubidu Shubidu dapp tap zo Dapp dapp." Neuvěřitelně chytlavý song, od copaté blondýny s Hlasu ČeskoSlovenska. - 70%.

Zlaté oko (1995)

"Dávám ti šest minut. Stejných šest minut, jako jsi dal ty mně." - "Co to znamená?" - "Že máme tři minuty." V pořadí 17 bondovka! Timothy Dalton je vystřídán hezounem Pierce Brosnan. Je vtipný a přitom drsný. Brosnan vnesl do role lehkost a takovou mladistvost. Promnohé nejlepší Bond a přiznám se, že i promně. Když shrnu snímek, tak je dokonalý. Co mi utkvělo v hlavě: Scéna s tužko-grantátem, Bond v tanku, úchylná záporačka Famke Janssen ("Měla ráda pořádný stisk."), finální bitka Brosnan versus Bean, titulní píseň Golden Eye od Tiny Turner. Scénář trochu zamotaný, ale nevadí to, neboť se tam pořád něco děje. Bondgirl Izabella Scorupco, sice není můj tip, ale pasuje tam. "To zničíte každý dopravní prostředek, do kterého nasednete?" - "Standardní pracovní postup." Jedná se o kvalitní akční film. - 100%.

This Ain't The Smurfs XXX Parody (2012)

Herečkám to vůbec neslušelo, vypadali odpudivě. Celý film působil lacině. Zjednodušené je to nejhorší pornoparodie, co jsem doposud viděl. 1 hvězda jen proto, že tam byla Lexi Belle. Ona je fakt pěkná, když není modrá. - 10%.

Dětská hra (1988)

"Ahoj, jsem Chucky... Chceš semnou si hrát?" Jsem docela ohromen. Je to dobře natočená, má to originální příběh a mrazivou atmosféru. Sadistický vrah se přenese do panenky a začne řádit. Není to dokonalý, ale ani to není průměrný. Je to zase, tak trochu něco jiného a stojí to za podívání. Mně osobně se to líbilo, takže doporučuji. - 80%.

Cesta do středu Země (2008)

Nevím jaký byl rozpočet, ale podle toho co jsem viděl... Soudím, že malý. Efekty horší než v televizní show. Herci jen tři po celou dobu filmu. Příběh pro děti předškolního věku. Působí to velmi lacině. Divím se, že do toho Brendan Fraser šel. - 10%.

Past (1999)

Šedivák Connery a krásná Zeta-Jonesová společně kradú. Mezi herci žádná chemie není! Nicméně se nám to pokouší vnutit, ale nehodí se k sobě a nefunguje to. Nejvíc jsem si užil scény, kde se Zeta-Jonesová připravuje na akci. Přirovnat se to dá třeba k Dannyho partákům. Mně to moc nenadchlo a vidím v tom průměr. - 50%.