• Krátkometrážní

Johnny English se vrací (2011)

"Znemožnil jste mě před ministrem zahraničí, ztratil jste jedinou stopu na Vortex a navíc jste chtěl zabít moji matku!" - "Dvakrát." Bean znovu jako Clouseau... Teda English. Dělá si to srandu z akčních filmů a samoosobě to akční je. Pobavila mně nebezpečná babička s vysavačem, English na invalidním vozíku nebo rvačka na lanovce. Je to lepší než jednička o tom žádná, ale pořád to není víc než průměrná komedie. "Vám svoje číslo nedám!" - 60%.

Námořní vyšetřovací služba - Odhalení (2004) (epizoda)

NCIS vyšetřují útěk vězně z vojenského vězení. "Nikdy mne nerušte při výslechu McGee. Nikdy!" - "Promiňte, šéfe... Já myslel." - "Slovo myslel znamená, že vám funguje hlava. Vy jste myslel, když jste klepal na tyhle dveře?" - 99,9%.

Johnny English (2003)

"Takhle přece nemůžete jít na Sauvageovu recepci.” - "Vliv drog už téměř vyprchal, Boughe. Je mi bobře. Drobře... Je mi bovře." Pokus o parodii na bondovky, ale na mně to působilo jako pokračování ružového pantera se Stevem Martinem. Pan Bean má charakter jako Clouseau a děj zpočátku je o krádeži klenotů. Vidíte ty podobnosti? Pak to sice jde příběhově jinam, ale na mně to působilo pořád jako kopie ružového pantera. "Zažil jsem výsadek v poušti Kalahari, Boughe. U sebe jsem měl jen kartáček na zuby a balíček citrónového šumáku." Párkrát jsem se zasmál, ale rozhodně ne jako u pantera. - 50%.

Olivie Žižková - Evropo dýchej (2016) (hudební videoklip) odpad!

Neposlouchatelný shit! Žižková by se měla nechat vyšetřit. Doporučuji video uživatele Millera, které krásně ukazuje - jak ji to pálí.

Superdívka (1984)

O M G ! Hloupý a nesmyslný děj + téměř nic nedává smysl. Superžába přicestuje výskokem z rybníka a hned ví, že je Superman její bratranec a zná i jeho alias. Za to, jak se nosí podprsenka nemá páru, už to je uhozené. Pořádná rubačka tam taky není, triky jsou mizerné a Helen Slater je tucuctová. Alspoň na ní nic nevidím. K Donnerovu Supermanovi to má skutečně daleko! Za co jedna hvězda? Miluji DC, takže asi jen proto, že tomu odpad dát nedokážu. Za míchání lektvaru lásky nebo finálová kouzla, ale určitě ta hvězda není. - 10%.

Zabiják & bodyguard (2017)

Obsahuje spoilery: "Mým úkolem je chránit tě před nebezpečím." - "Jdi do prdele! Já jsem tu to nebezpečí!" Ryan Reynolds byl špičkovým bodyguardem, než mu jednoho klienta zastřelili přímo před očima. Nyní chrání už jen trosky. Než mu zavolá jeho bývalka Elodie Yung, která ho požádá, aby dopravil nájemnýho zabijáka Samuela L. Jacksona k soudu. Tam má svědčit proti zlému diktátovi. Toho si zahrál Gary Oldman, jenž záporáky hrál za mlada ( Leon, Air Force One. ). V dnešní době hraje samé klaďase ( Robocop, Criminal: V hlavě zločince. ). I já ho mám zafiksovaného jako klaďase z Nolanova Batmana, takže jsem mu zlosyna tady prostě nevěřil. Jinak obsazení celkem fajn. Nešetří se tady hláškami ani pěkně krvavou akcí. Samuel L. Jackson kosí běloruské padouchy jako na běžícím páse a samozřejmě je u toho strašně boží. Salma Hayek je zase sprostá a vyšpulý tady pěkně zadek. "Co vůbec chceš ty deb*le? Víš vůbec, jak mně se*eš?" - "Slyšet tvůj hlas." - "Nas*at! No, tak už jsi ho slyšel." Je u toho stylová hudební stránka ( Dancing in the Moonlight. ). Ve výsledeku ale máme průměrný akční film, který servíruje energickou zábavu. - 60%.

The Parodies 6 (2016)

Kompilace se skládá z několika 30 minutových scének ze servru Brazzers, které vyšli na DVD. Co si vzal pornoprůmysl tentokrát na paškál? Harley Quinn v podobě Riley Reid, Start Trek, Star Wars nebo X-Meni s českou rodačkou. Tahle směska scének byla hodně povedená! I herečky byli pěkné. Nevěříte? Koukněte do zdejší galerie a přesvědčte se sami. U mně to zabodovalo. - 70%.

The Parodies 7 (2017)

Kompilace se skládá z několika 30 minutových scének ze servru Brazzers, které vyšli na DVD. Co všechno tam je? Pokémon Go, Street Fighter, Overwatch nebo Wonder Woman. Co se mi nejvíc líbilo? Wonder Woman v podání Romi Rain a scénka, kde je Aletta Ocean. Bohužel zbytek mne nijak neoslnil a z toho důvodu jen 2 hvězdy. - 40%.