Kluk od vedle (2015)

Typicky film z kanalu Prima MAX :-) laska, zavislost, ublizeni, silenstvi..J. Lo v dobre forme, hlavni zaporak taky libivej a navic rozumne hraje. Steky mmladeho kluka a manzela jsou male, nic nerusi. Prijemna napinava nedele :)

Šílený rande (2003)

Prijemna blaznivina. Kazdou minutou se dej zamotava, az se zda, ze konec nemuze jen tak prijit. Chvilemi mi to pripomnelo 4 pokoje s T. Rothem, coz je sakra poklona :)

Divoška (2008)

Tak tohle splnilo ucel dokonale. Chtel jsem neco komedialniho, neco rozjetyho. No dostal jsem crazy komedii s prima pribehem, dojemnymi chvilkami, napravou cloveka, hezkymi holkami atd atd. Vim, tenhle druh filmu nikdy nebude intelektualnim pokladem zeme. Ale co? Vzdyt se proste a jednoduse jednou za cas chceme jen bavit. A poslouchat dobre pisne v pozadi :) pet hvezd a stojim si za tim.

Strážci - Watchmen (2009) odpad!

Inu, zase jednou jsem zalovil mimo svou standardni klidnou zonu a chtel jsem se bavit. Pamatuju si na to, jak jsem jednou usedl k novym Batmanum. Citil jsem se tehda stejne. Film tuze vypravny, pomaly, no nic, co bych hledal. Po 20 minutach jsem film vypnul. Je mi lito..a to jsem se opravdu tesil.

Projekt Power (2020)

Myslenka je to zajimava. Ale nerealna. No, ono to nevadi. Vysvetlene tady taky vsechno neni...kde se power vzal atd atd. Hudba zajimava, rezie a kamera pro tenhle druh filmu klasicka (obcas to rozjeli s efekty), hlavne pak herci jsou fajn-i ta hlavni hrdinka, ktera me prekvapila :)

Liga spravedlnosti (2017)

No tak si to pojdme shrnout. Superman je mrtvej! No nic moc zprava. Mezitim jsem poprve videl Amazonku a Aquamana. Jako zprvu nic moc postavy, postupne jsem si na ne ale zvykl. Co mi vadi, je Batman Ben, on mi proste do tehle role nesedi a to ho (cti: Bena) mam tuze rad! Superman je u me bohuzel taky jen jediny-ten uplne puvodni. No ale kdyz tohle vsechno prehlednu, je to docela prijemna super-bitva o svet. Efektu tady je tuna, nektere mi sednou, nektere uz jsou proste moc. No, secteno a podtrzeno, trojec jak vysitej. Casem se na to klidne kouknu s detma :)

Rituál (2006)

Wicker Mana jsem nevidel. Srovnani mi tak nezaslepuje oci pri hodnoceni Ritualu. Ze zacatku jsem spouste veci nerozumel. To asi proto, ze jsem prisel o prvnich 5 minut..no ale postupne se vse rozkryvalo. Spoiler! A ze na konci hlavni hrdina umre? Sakra, to jsem necekal!! Ale ono to tam nakonec dava smysl! Venovani Johnny Ramoneovi me pak taky dost prekvapilo :)

Proud smrti (2017) (TV film)

No, po serii filmu o smrti na Prima Love a Prima Max prislo tohle. A konecne to aspon za neco stalo :) podle nazvu jsem cekal kravinu o smrtech u reky, nakonec byla reka jen na zacatku a stala se z toho detektivka, ktera se zmenila v romantarnu :)

Velký bazar (1973)

Blbina. Krasna blbina je to! A ja ji mam rad :) prekvapkem pro me je autor hudby. Jako fakt jsem v titulcich videl E. Morricone? :)

Collateral (2004)

Jamie Foxx si dal uctyhodnou roli. Prkne mi to zamestnalo srouby v hlave. Bohuzel jsem si vybral dabing a zde pan Cruise dostal hlas, ktery ma jinak Richard Gere. Musim rict, ze i celou tuhle roli bych dal radsi jemu. Tahle mutace Cruise/Gere mi ale nesedla. Hlavni damska role je ale prijemna a tesil jsem se vzdy na dalsi minutku s ni. Zaverem jen zminka o hudbe. Ta fajn dokresluje dej. V zaverecne scene me ale spis stvala. Vyrazna hudba, kde dej uz se uklidnuje. No, secteno a podtrzeno, jsem smutny, ze musim dat pouhe tri hvezdy. Film ma na vic!