Vražedné jezero (2016) odpad!

Sracka! Kazdy rozhovor, kazda veta, kazda scena, kazda vrazda, kazdy navrat na vodu v duchu zachranit dalsi a dalsi blbi lidi-sracka. Spis je to komedie. Nebo vlastne parodie. Parodie na film!

Vlastníci (2019)

Skvela ceska vec! Jen predsedkyne se mi obcas zdala pritazena. Dala by se zahrat verohodneji. Ty jeji vystupy bych si dokazal predstavit prirozeneji s jinou predstavitelkou...

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Kdo by si hlavniho herce nepamatoval z Roseanne?!? Tady opet bavi. A nejen to! On i desi a prekvapuje. Uprimne receno jsem si celou dobu myslel, ze to je vsechno jinak. Snad jsem nebyl sam :) ikdyz musim rict, ze onen kratky zaver je ladeny v duchu, ktery neni moc mym salkem kavy. Jsem holt zalozeny na realiich. No neva. I tak jsem se bavil. A to dost. Plany uniku jsou fajn, cely ukryt taky :)

Karavan smrti (2018)

Herci velka bida, rezie a kamera bez napadu, dost jsem se s kamarady nasmal kravinami, o ktere se tvurci pokousi!

Odplata (1999)

Cekal jsem hodne. Krizence Neesona a staryho dobryho Gibsona. Bohuzel jsem dostal pomalu vypravenej pribeh typu Kmotr, nebo hry Mafie. Tot aspon muj uhel pohledu. Jinak kamera a hudba exklusivni!!! No..

Město bohů (2002)

Ceslove je snimek tim, na co myslim uz nekolik dni. Ale behem sledovani mi to tak vubec neprislo!!

Mrtvý muž přichází (1995)

Daleko mene silne nez Tanec v temnotach. Susan i Sean hraji uveritelne, ale nejak mi tady chybi to chytnuti za intimni mista. To, co zpusobi, ze zustanu pri titulkach nehybne sedet. Bohuzel ani hudba zpevaka z Pearl Jam ten pocit nenavodila. Slabsi 4*

Vítězství je naše (2015)

Je to blbost. Kravina. Takova kravinka. Ale kdyz ja mam pro Sandru slabost!! A ona zase hraje i v jejich letech tak dobre. Jeji klasika! Prijemny film o politickych s*ackach, ktere jsou pravdive. A protoze je film takovy jaky je, byl jsem hodne prekvapeny koncem. Od rozhovoru u dveri hotelu mezi Sandrou a tim klukem bylo vsechno jinak!

Hlavní kandidát (2018)

Docela prijemny nahlednuti do politiky pred volbami. Snad jen skoda, ze to takhle v realu chodi. Clovek, ktery je budoucnosti v jednom oboru, udela chybku v oboru uplne jinem a my lidi ho odsoudime. Svet mohl byt lepsi...a neni :(

Bez úniku (2014)

Kdyz jsem videl v hercich V. Damma, tesil jsem se na zavzpominani na mladi. Bohuzel to se nedelo. Dokonce film je tak divne tvorenej, ze styl natoceni, dialogy, sceny a vlastne temer vsechno, jsou jakoby z jine filmarske skoly nez je ta, ktera se uci poslednich 50 let. Vubec nechapu, proc nekdo takovyhle paskvil stvoril. Jedna hvezda snad jen za tu mladou holku, ktera se vzpira..a za tvar VanDamma, ikdyz ten si to vlastne nezaslouzi...