Jednoduchý plán (1998)

K filmu jsem se dostal naprostou náhodou. Ale překvapil jako málo co. V jednoduchosti je síla. Tady ale jako by všechno selhávalo :-)

Opustit Las Vegas (1995)

Tak na tohle si zopakuju kdykoliv. Hlavní dvojice je neskutečná.

Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (1999)

Legendární Black Adder jsem ještě neviděl. A možná právě proto moc nevím, jak s tímhle druhem humoru zacházet. V Bestiánovi je jednoduchý humor mixovaný tím značně promyšleným. Celé to tak nějak příjemně zapadá do sebe a žene to člověka ke smíchu a k tomu, že se těší na každou další minutu. No a Robin Hood? Kdo to je? :-D Režie: ***; Scénář: ****; Herci: ***; Hudba: ***

Projekt X (2012)

Tak tohle by šlo. Nejšílenější nápady maj většinou to kouzlo, že jsou nejlepší a vzpomíná se na ně dlouho. A takováhle párty je přesně ideální příklad. Vzpomínky až do smrti. Druhá stránka je styl natočení. Jako standardní kamera by to asi nemělo takovej úspěch. Ale takhle? Jako bychom se procházeli na té párty v jistých chvílích sami. No a když k tomu přičtu silnou hudbu, za kterou se tvůrci nebáli zaplatit, sečteno a podtrženo jsem se bavil. Smál i přemýšlel nad tím, že tohle nikdo "normální" nemůže uspořádat :-) Režie: ****; Scénář: *****; Hudba: *****; Herci: ****

Teď a tady (2012)

Bez komentáře. Snad jen...jestli chcete víc jak polovinu filmu regulérně probrečet, je to správná volba!!!

Stážisti (2013)

Wilson a Vaughn si prostě nedají pokoj. Nesvatbovi je jedna věc a Intership druhá. Ale společně jim to prostě klape. Je super se dívat na lidi, co jsou snad nejukecanější na světě. A ploděj jednu blbost za druhou. No a když se k tomu přidá pohádka o Googleu, tak se to lidej jako já prostě líbit musí. Herci: ****; Hudba: ***; Scénář: ***; Režie: ***

Havajské prázdniny (2011)

Jako kraťas to ujde. Ale..to jako mělo být všechno? Kvůli tomuhle nápadu někdo plýtval energií a dělal filmek? No..z mého pohledu je to minimálně na pováženou..

Nezapomenutelné dětství (2004)

Skvostné drama. Ač celý film se zdá být komediální, pod slabým komediálním oblečkem je drama. Osobně jsem se těšil na D. Duchovnyho a přišlo prd. Celý film je hlavní postavou úplně někdo jiný. Ale co. Po chvíli mně to přestalo vadit. Kluk, co má bolestivé dětství. Stačí jeden špatný krok, jedno špatné rozhodnutí, a všechno, na čem člověk pracoval, může být v háji. Život každého z nás je jakousi strategií. Ale málokdo to pozná již v dětství. Někdo to nepozná za život vůbec a tak tápe a tápe. Ale co...i to je určitý způsob života. Herci: ***; Hudba: ****; Scénář: ****; Režie: ***

Red Rock West (1993)

Welcome to Red Rock a You're leavin' Red Rock pořád dokola a dokola. Zajímavé shody náhod se dějí :-) Nicolas Cage je dostatečně charismatický, aby to odtáhl z velké části sám. Ač Red Rock West pro mě není bombou roku či tak něco, tak takových pohodovek uvidím rád víc. Herci: ***; Hudba: ****; Scénář: ****; Režie: ***

Milionový závod (2001)

Velice lehký film, ale s takovým spádem, jako málo co :-) A kvůli takové blbosti :-) Jak je vidět, lidé jdou za penězi opravdu hodně. Nikdo neví, jestli se tam opravdu nachází, ale letíé přes celé USA jenom aby se přesvědčili..co kdyby..no a těch vtipných hlášek..snad nejlepší pro mě byla scéna s kousáním nehtů :-D No a sraz veteránů z druhé světové války? Co k tomu říct :-D Herci: *****; Hudba: ?; Scénář: *****; Režie: ***