South Park: Peklo na Zemi (1999)

Je pravda,že tohle se hodí více na televizní obrazovku jako seriál.Některé nápady nejsou špatné,ale je to otravné a zbytečné.

Cliffhanger (1993)

Zápletka nepřináší sice nic moc zajímavého,ale jinak jde o velmi dobře natočený akční kousek s velkolepou výpravou. Zřejmě nejlepší film Sylvestra Stallona,ale i režiséra Rennio Harlina

Smrtonosná past (1988)

První Smrtonosná past je určitě stále nejlepší a možná i nejlépe natočený akční thriller vůbec.Na velkém plátně to byl fantastický zážitek,který se už nikdy opakovat nebude.Český dabing z 90 let je příšerný a vypadá to,že nový jen tak nebude.

Ostrov hrdlořezů (1995)

Je pravda,že se to tak úplně nepovedlo,ale rozhodně to není špatný.Film má skvělou výpravu,atraktivní děj a slušné herce.Na nedělní odpoledne přímo parádní podívaná.

Lincoln (2012)

Rozhodně zajímavé a dobře natočené politické drama.Nevím,ale myslím,že tohle téma už lépe natočit asi nejde.

Amistad (1997)

Některé scény jsou opravdu silné,hodně jim pomáhá krásná hudba Johna Williamse.Ale to je jen pár minut z dva a půl hodiny dlouhého filmu.Zbytek je sice celkem zajímavý,ale neuvěřitelně nudný.

Moucha 2 (1989)

První třetina filmu vypadá docela slibně,ale bohužel nic moc zajímavého se dít nebude.Moucha-predátor trapně zlikviduje padouchy a hotovo.Ale konečné zůčtování s ředitelem laboratoře se mi líbilo.

X-Men (2000)

Jeden z mála sci-fi filmů který není postaven pouze na výbušné akci,ale hlavně tu jde o psychologii postav.Opravdu moc pěkná a inteligentně natočená podívaná.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Konečně to skončilo.První tři díly mám docela rád,čtyřka je ok,ale zbytek je utrpení.Tento poslední díl je asi vůbec nejhorší.Není tu nic zajímavého ani objevného a závěrečné střetnutí je jeden velký trapas.Nevím jak je na tom kniha,ale film je naprosto zbytečnou ztrátou času.

Propast (1989)

Velkolepá podívaná která vynikne na velkém plátně.V televizi je to o třídu slabší.Když tento film běžel v našich kinech byl jsem na něm asi šestkrát a šel bych znovu.