• Krátkometrážní

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Skvělý herci , scény i písně. Mám strašně rád komedie a muzikály a všechny díli muzikálu ze střední mi přišli dost vtipné. Tenhle díl mi podle mě přišel nejlepší a nejzajímavější , ale pět hvězdiček tomuhle filmu nedám , protože několik scén mi přišlo dost nezajímavých , které mohli z filmu klidně vystřihnout , ale i tak sem se strašně u tohohle filmu bavil. Mám rád Zaca Efrona a Vanessu Hudgens a když byli spolu tak mi to přišlo jako dost skvělý , oba dva dobře hrajou i zpívají. : Po dalším shlédnuti jsem dal další hvězdu.

Kouzelníci z Waverly - Film (2009) (TV film)

Seriál kouzelníci z waverly mi přišel částmi nudný jen málokrát mě tam něco pobavilo , ale jako film mi to přišlo docela dost zábavný a zajímavý. Dalo se na to od začátku až do konce dost dobře koukat.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Tak tenhle seriál je dost trapnej ! Vždycky každej díl mi přišel stejně nudnej a trapnej. Když jsem se na to koukal tak mi to přišlo jako ztráta času.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tenhle seriál mi přijde lepší než hvězdná brána: atlantida , ale i tak mi to přijde jako takovej divnej seriál. Některý díly se mi moc líbili , ale několik dílů mi přišli bud dost divný nebo dost nudný ! První série mi přišla asi nejlepší a nejzajímavější.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Když jsem se na to poprví koukal přišlo mi to dost dobrý , ale když jsem viděl další díly tak mi to přišlo dost trapný! Ta bloncka je fakt hodně trapná jak si hraje na drsňačku.

První krok (2009) (seriál)

Několik lidí tady sice dali odpad , ale mě to přijde jako skvělej seriál o tanci a zpěvu. Ikdyž poslední díl skončil podle mě dost blbě , Ale v seriálu to vylepšili skvělý herci , hudba a tanec.

Pomáda (1978)

Jeden z mých nejoblíbenějších muzikálů.

Iron Man 3 (2013)

Podle mě nejlepší díl !

Slunovrat (2008)

Jako horor mi to moc nepřišlo , ale dalo se na to celkem koukat.

Márnice (2005) odpad!

Strašná blbost ! Scény z filmu mi přišli jako z roku 1975.

Časové pásmo bylo změněno