helraiser

Česko

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 19.11.2018  18:20

Bohužel tohle pokračování se tedy moc nepovedlo, pár vtipných scén celý film nezachrání a závěr je především trapný. Nene tudy cesta nepovede.

• 18.11.2018  22:02

Tak v každém případě lepší podívaná než v prvním díle. V podstatě se jedná o průměrnou duchařinu se vším co k tomu patří,která by neměla nikoho urazit i když to pochopitelně mohlo být lepší,ale na druhou stranu i mnohem horší.

• 18.11.2018  20:52

Tak samozřejmě se jedná o neskutečnou hovadinu a je zde vše špatně od postav, přes děj až po příšerně ztvárněné potvory,ale to se tak nějak u podobných filmů čeká. Je to tak blbé až to je zábavné,prostě Klasickej monstrák kategorie d a s tím je k tomu také třeba přistupovat. Milovníci tohoto druhu filmu budou jistě spokojeni.

• 18.11.2018  16:21
    Hellraiser: Judgment (2018)

Tak tohle už nemůžou snad ani myslet vážně. Kde jsou ty časy kdy Hellraiser byl atmosférická podívaná s výborným Bradleym v roli Pinheida, který opravdu děsil a dodával tomu šťávu. Tohle je opravdu neskutečný paskvil, který posunul laťku série opět krutě dolů a v porovnání s tímto zářezy od Boty jsou mistrovská díla a, že to byly kvalitky. Pokud se má série vyvýjet v tomto duchu tak prosím, už žádné další díly, vždyť to je výsměch původním skvostným dílům. Toto je opravdu to pravé utrpení.

• 18.11.2018  10:59
    Slender Man (2018)

Mělo to potenciál, ale zabili ho. Nezábavná blbina o čtyřech kamarádkách které se zapletou s nadpřirozenem a jako obvykle to pro ně nedopadne dobře. Mimochodem hlavní monstrum by si zasloužilo mnohem lepší ztvárnění a především film. Tak třeba příště.

• 18.11.2018  09:08

Parádní sci-fi horor, který opravdu pobaví. Vize pekla naprosto super, atmosféra jak řemen a slušné herecké výkony. Tohle se prostě povedlo.

• 17.11.2018  15:41

Já toho malého kripla Chuckyho prostě miluju, to se nedá nic dělat tak čtyři hvězdy berte s rezervou. Opět skvělé hlášky typu,, kdybych tě chtěl zabít tak už ležíš kozama nahoru '' tomu prostě dávají ten pravej říz. Prostředí blázince má taky cosi do sebe a některá zabití se taky povedla. V rámci série se jedná o průměr, kterej kvalitou prvních dílů sice nedosahuje, ale pobaví zaručeně a fanoušci série jistě budou spokojeni.

• 16.11.2018  13:41

Bruce je prostě pořád frajer a umí to pořádně roztočit.

• 7.11.2018  15:16
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

A Kdo tvrdí, že na to za mlada nečuměl tak kecá. To je prostě nostalgie, nesmrtelnej Chuck a jeho parta.

• 6.11.2018  11:18

Kdo čeká nějakou krvavou divočinu tak bude jistě zklamán, ale kdo očekává slušnou atmosférickou vánoční hororovou komedii tak bude jistě spokojen. Masky Krampuse a jeho družiny jsou perfektní, oživlí perníčky necháme stranou. Vánoční atmosféra je všudypřítomná a děj pěkně odsejpá, někdy až moc rychle, ale divák si to užije určitě. Samozřejmě, že vzhledem k tomu, že se jedná o komedii, tak k tomu také musime tak přistupovat, protože tahle záležitost se jinak než s nadhledem brát nedá. Já byl ovšem spokojen, už dlouho jsem se u vánočního filmu tak nepobavil.

• 3.11.2018  16:02

Tak na rovinu říkám, že to nebylo vůbec špatné, člověk si přečte, že hlavní postavu hraje Cage a už tuší průšvih, ale to naštěstí není tento případ. Když vynecháme zbytečně dlouhý úvod tak se jedná o docela přijemnou podívanou, která určitě nikoho neurazí. Pro mě osobně slušnej mystery horor s pár dobrými nápady a povedeným příběhem o pomstě s kořeny v minulosti. Já byl spokojenej.

• 2.11.2018  19:55
    To (2017)

No tak klobouk dolů, tohle se skutečně povedlo a vzhledem k tomu, že jsem k tomuto zpracování od Kinga přistupoval s nulovým očekáváním tak jsem naprosto spokojenej. Oproti předchozí verzi je to krvavější a řekněme akčnější, ale na stranu druhou méně strašidelné a z klauna se stal prakticky jen obyčejnej bubák s hromadou digi což je na jednu stranu škoda, ale buďme rádi za to, mohlo to bejt mnohem horší. Kouká se na to moc fajn, místy to má slušnou armosféru, jen škoda, že strašící prvky nebyly dotaženy do konce. Děcka svou roli zvládly dobře, hluchá místa tu nenajdete a především se jedná o slušnou zábavu v rámci žánru. Zatím spokojenost, jsem zvědavej jak dopadne pokračování, našlápnuto k finále je slušně.

• 30.10.2018  17:57

Kombinace westernu a hororu velmi často končí průšvihem, to naštěstí není tento případ, zde se skloubení těchto dvou žánrů skutečně podařilo na jedničku. Je to zábavné, místy dost nechutné, ale především si to divák opravdu užívá a to se akce dočká prakticky na začátku a pak až na samotném konci, ale když se jí dočkáme tak to stojí za to. Další co má obroský podíl na zábavnosti tak jsou herecké výkony a především naprosto neskutečné dialogy. V každém případě tohle se prostě povedlo.

• 29.10.2018  21:20
    The Ritual (2017)

Tak tohle si opravdu nechám líbit. Děj se odehrává v krásné severské přírodě, hory, lesy, parta přátel a něco co číhá v lesých. Jak tohle může asi tak dopadnout? Odpověď zní, že samozřejmě naprosto výborně. Jedná se o parádní atmosférickej kousek, kterej se skutečně povedl a nebejt toho zbytečného akčního konce tak bych se nebál hodnotit ještě o hvězdu více. Ten konec to bohužel kazí i když ta pohanská modla vypadá opravdu parádně. Je vidět, že když se chce tak to jde a obejde se to i bez hektolitrů krve.

• 25.10.2018  18:28
    Leatherface (2017)

Tak tohle ne, co to jako mělo znamenat. Tohle snad opravdu nemohli myslet vážně. Naprosto šílené, nezajímavé a absolutně špatné v rámci série. Krev není všechno a nebejt poslední dvacetiminutovky tak jdu ještě o jednu hvězdu dolů. Pro mě osobně obrovské zklamání snad v každém ohledu, scénář opravdu příšernej, postavy a jejich chování naprosto otřesný, atmosféra Nulová, snad jediný co za něco stálo tak je gore, ale to celej film nezachrání. Když to srovnám s předchůdcema tak to těžce zaostává za každým dílem. Něco podobného už prosím ne.

• 23.10.2018  20:57
    Mama (2013)

Já jsem spokojenej, dostal jsem přesně to co jsem očekával, perfektně zvládnutou atmosférickou podívanou kde prostě vše klape jak má a ten až moc digi a divnej závěr na tom absolutně nic nezmění. Atmosféra je pěkně pomalu budovaná, sem tam lekačka, ale rozhodně žádná divočina a především fungující. Postavy perfektně zvládnuté, jediné co mi trochu vadilo tak byla ta až moc velká porce digi a především ztvárnění hlavního bubáka to se moc nepovedlo , ale to jsou jen malé vady jinak na perfetní především atmosfericky strašidelné podívaný. Za mne tedy spokojenost.

• 23.10.2018  18:01

Výborný v podstatě komorný horůrek, který opravdu funguje na výbornou. Zápletka je v podstatě jednoduchá, ve tmě je něco co tě chce zabít, tak buď na světle. Samozřejmě žádná novinka, ale o to tu vůbec nejde, tady jde především o atmosféru a ta je výborná. Strašení se povedlo, lekačky skutečně fungují, postavy jsou simpatické a opravdu o ně máte strach a bubák je opravdu povedený, závěr se skutečně povedl, takové zakončení se jen tak nevidí. Tento prakticky nenápadný malý horůrek mi neskutečně sedl a můžu ho jednoznačně doporučit.

• 22.10.2018  21:01

Nápad dobrej, provedení už bylo ovšem horší. Mělo to opravdu potencionál, ale bohužel nebyl využit, Kdyby bylo víc odvahy tak mohlo vzniknout něco opravdu mimořádnýho, takto bohužel jen průměrná podívaná, na kterou se sice celkem pěkně kouká, ale to je tak asi všechno. No a to monstrum taky nic moc, v tomhle si mohli dát opravdu víc záležet.

• 21.10.2018  19:37
    Ghost House (2017)

V podstatě průměrná duchařina zasazená do exotického prostředí Thajska a právě o to prostředí jde především, opravdu nádhera i když mohlo být využito lépe, ale i tak už jen kvůli tomu, stojí se na tento snímek podívat. Jinak lekačky jsou klasika, nijak nepřekvapí, ale na druhou stranu ani neurazí. Pro mne za prostředí lepší průměr.

• 21.10.2018  15:46
    Jigsaw (2017)

Naprosto zbytečné pokračování už i tak zbytečně dlouhé série která měla skončit někde u třetího dílu. Pasti nic moc, gore v rámci série na průměru, postavy nesimpatické. Koukat se na to dá, ale žádnej zázrak. Pro fanoušky série asi dobrý, ale pro zbytek to žádný terno nebude. Pro mne osobně nejhorší díl série.

• 21.10.2018  11:13

Tak tohle bylo o poznání lepší jak díl předchozí. Strašení fungovalo, víc akce která neurazila a člověk se dokonce i o postavy bál, což se zrovna často nestává. Závěr odkazující na minulý díl opravdu potěšil. Tím bych ovšem viděl Anabell za ukončenou záležitost, netřeba dalších dílů které by jistě byly o poznání slabší. Vše je vysvětleno a vyřešeno, kruh se uzavřel, je na čase se věnovat jinému tématu. Divák bude s touto duchařinou jistě spokojen.

• 21.10.2018  09:33
    Annabelle (2014)

Naprosto průměrná duchařina která nepřekvapí, ale ani neurazí.

• 20.10.2018  18:58

Neuvěřitelně špatná záležitost. Špatný herecký výkony, příšerné gore, o nějakém ději nemá cenu ani mluvit. Nudné, trapné. O proti svým předchůdcům naprostá tragédie.

• 20.10.2018  17:06

Další v řadě ne příliš povedených dílů stále více skomírající série. Tento díl se bohužel až na pár okamžiků drží kvalitou u toho horšího z této série. Na první dva díly to nemá ani náhodou, sem tam se sice objeví náznak jakžtak nějaké atmosféry, ale to je tak nějak vše. Bohužel se opět jedná o podprůměr, ale to jsme si u této série tak nějak už zvykli takže se žádné překvapení nekoná. Tato série už zřejmě druhý dech nikdy nechytne.

• 20.10.2018  15:54
    Mumie (2017)

Tak tohle se tedy vůbec nepovedlo, něco tak špatného co se točilo kolem mumií jsem hodně dlouho neviděl. Tak s hororem to společného absolutně nic, hlavní záporák nestojí za nic. Pro mne naprostá ztráta času a velké zklamání.

• 20.10.2018  15:33

Opět se jedná o velmi kvalitní duchařinu i když o proti předchozímu téměř dokonalému dílu to je slabší. Asi největší mínus je přehnaně přemrštěná minutáž. Co se ovšem povedlo tak byla opět atmosféra, lekačky byly opět na úrovni a ztvárnění duchů se též povedlo, tedy především démonická jeptiška byla opravdu parádní. Uvidíme zda se dočkáme nějakého pokračování, potencionál by to rozhodně mělo. Fanoušek horrorových filmů budou jistě spokojeni, svůj účel to jistě splnilo.

• 20.10.2018  11:16

Tak tohle se opravdu povedlo. Po dlouhé době opravdu strašidelný film kde hlavní roli hrají duchové a strašidelný dům. Vše klape jak má, herecké výkony jsou na úrovni a opravdu jim to věříte. Co se týče atmosféry tak ta je opravdu prvotřídní, pěkně temná, pomalu budovaná od prvního pohnutí předmětu, přes stále se stupňující se útoky temných sil na rodinu až po neskutečné finále, které opravdu stojí za to, i když u některých diváků tím film trošku ztratí, kvůli výmítačskému závěru, ale u mne to bylo právě naopak. Lekačky tu fungují na sto procent, ten kdo čeká laciné lekačky a digi bubáky tak bude opravdu zklaman, tohle je poctivá duchařina, kde hlavní roli hraje pomalu budovaná atmosférá a vše funguje jak má. Doporučuju dívat se v noci, to je opravdu zážitek.

• 19.10.2018  21:46

Vzhledem k tomu jaká byla očekávání tak se bohužel jedná o velké zklamání. Prozatím když nepočitám Promethea tak nejslabší díl série.

• 19.10.2018  15:56

Já byl spokojenej, sice se mohlo trochu přitlačit na pilu co se týče surovosti, krve atd, ale podívaná to je pěkná. Žralok vypadá pěkně, herecké obsazení se také povedlo. Celkově se jedná o podařenej žraločí filmek, v porovnání s Megalondonem parádní podívaná.

• 19.10.2018  15:49
    Pes zabiják (1984)

Klasické osmdesátkové béčko se vším všudy od úsměvných hereckých výkonů, přes slušné gore až po gumově vypadající potvoru. Se vším všudy se jedná o slušnou porci osmdesátkové zábavy, která osloví především fanoušky béčkových hororů z 80.let, kteří tento snímek jistě ocení.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23