helraiser

Česko

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 24.5.2020  19:50

Tak i toho Tarzana nám zprznili.

• 24.5.2020  19:28
    Potomek (2019)

Solidně natočený film o reinkarnaci, který rozhodně stojí za podívanou i když každýmu asi tak úplně nesedne, ale v ramci žánru slušná podivaná s ne až tak překvapivým koncem.

• 23.5.2020  21:50
    Babadook (2014)

Psychologický bubák film na který se opravdu dívá s divným neutěšeným pocitem, který vydrží po celou dobu. Není to opravdu veselá podívaná. O bubáka jako takového ani nejde a to vypadá opravdu dobře a svou práci především ke konci odvádí velmi dobře. V každém případě se jedná o nadprůměrný psycho podívanou, která rozhodně svůj účel splní.

• 22.5.2020  13:37

Tak tohle si po nějaké době nechám líbit. Netradiční válečná podívaná která potěší.

• 16.5.2020  22:37

Ups tak tohle opravdu ne, tohle byla opravdu pekelná nuda, která opravdu nic nepřináší. Navíc tento druh horroru už opravdu moc nemusím a tenhle je k tomu ke všemu naprosto hroznej. Nebavilo.

• 14.5.2020  21:11

Tak tohle opravdu těžký úlet, těžká parodie na upíří filmy. Tohle se tedy Burtnovi tedy opravdu nepovedlo a chudák Johnny to taky nezachrání. Takhle tedy ne. No mělo to potencionál, ale absolutně ho zabili. Takhle si tedy upíři podívanou opravdu nepředstavuji, tak snad příště.

• 14.5.2020  10:52

Naprosto perfektně zfilmovaná psychárna podle předlohy od jednoho z nejlepších horrorových spisovatelů. Nemůžu si pomoc, ale tohle prostě byla téměř dokonalost. Sanatorium i s jeho osazenstvem bylo ztvárněno perfektně a pointa neměla chybu, tentokrát mě opravdu dostala. Kouká se na to moc fajn, má to navíc hodně sympatické obsazení a luxusní atmosféru. V tomto případě je spokojenost na místě a fanoušci Poeho budou jistě spokojeni.

• 12.5.2020  21:59
    Disturbia (2007)

Kvalitní thriller s pohodovými postavami a slušnou porcí napětí. Závěr byl opravdu parádní.

• 30.4.2020  10:01
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

Naprosto úžasné zpracování. Moc fajn podívaná o Moravcovi. Opravdu pěkně vystihnuta tehdejší doba. Člověk by ani nevěřil, že něco takového u nás byly schopni natočit vzhledem k tomu co se u nás poslední dobou točí. V tomto případě ovšem klobouk dolů.

• 22.4.2020  11:07

Průměrný thriller, který má dobrý námět, ale zpracování už je horší. Takový námět se dal mnohem lépe zpracovat, pár scén dobrých, ale tvůrci se drželi zbytečně při zemi. Na druhou stranu to nenudilo a dobře se na to koukalo.

• 17.4.2020  12:22
    Motörhead - Hellraiser (hudební videoklip) (1992)

Tak tenhle videoklip je prostě bomba. Jeden z nejlepších jakej jsem viděl.

• 16.4.2020  13:58
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

Nostalgie jak prase. Tohle jsem miloval jako malej a čučel na to v jednom kuse. Nyní koukatelná oddechovka, která potěší. Pro mě prostě 90. kult.

• 31.3.2020  10:30
    Piráti (TV seriál) (1999)

Pirátská pohodová podívaná, která jistě fanoušky daného tématu potěší i když samozřejmě kvality klasik ani náhodou nedosahuje. Pro mě ovšem slušná podívaná u které jsem se i pobavil.

• 31.3.2020  10:22

V porovnání s prvními díly dost tragédie. Kvalitou se d nimi nemůže vůbec rovnat. Tohle nezachrání ani Depp, který už taky začíná nudit, tak jediné co za něco stojí tak je technické provedení filmu a to je zatraceně málo. Doufejme, že tímto dílem tato pirátská série končí.

• 19.3.2020  13:07
    Jánošík (1935)

Tohle je prostě klasika. Do dnešních dnů nepřekonané zfilmování o nejslavnějším slovenském zbojníkovi.

• 19.3.2020  13:05

Já osobně byl spokojen. Kéž by byli i u nás schopni něco takového natočit a ne jen takové srajdy co u nás neustále točí.

• 15.3.2020  09:26

Sorry jako, ale tohle byla vážně tragédie a to většinou tyhle blbinky můžu. Už jen to příšerné ztvárnění dinosaurů bylo na zabití. Od tohodle opravdu ruce pryč.

• 6.3.2020  07:50
    Tobruk (1967)

Takovej klasickej válečný film té doby, se všemi klady i zápory co k tomu patří. Závěrečná akce byla ovšem potěšující.

• 3.3.2020  12:28
    Znamení (2002)

Hodně povedený atmosférický thriller o invazi mimozemsťanů. Co si budem říkat, celý film táhne vynikající Mel Gibson, bez něhož by film byl poloviční. Atmosféra je místy tak hustá, že by se dala krájet a závěrečné obléhání farmy mimozemskou sebranku bylo též povedené. Já byl spokojen a velmi oceňuji, že se to nezvrhlo v další den nezávislosti.

• 1.3.2020  13:09

Divoký západ bez romantických příkras. Moc povedený antiwestern, který si opravdu užijete.

• 22.2.2020  22:44

Slušná fantasy která rozhodně splní vše co od takových filmů čekáme. Navíc se na to moc fajn kouká. Já se bavil a o to jde předevších.

• 22.2.2020  14:31
    Ostrov smrti (2007)

V podstatě průměrná vyvražďovačka, která je ovšem natočena v dost švihlém stylu a místy slušně krvavá. Největší plus je, že odkazuje na mnohem lepší hororovou klasu a to se opravdu povedlo. Co ovšem opravdu potěšilo tak bylo objevení šílené Drusili z Buddy přemožitelky upírů opět v naprosto šílené roli. Já se bavil.

• 20.2.2020  19:11
    Klíšťata (1993)

Naprosto super monsters béčko o zmutovaných klíšťatech, na který se opravdu moc pěkně kouká. Od tohoto filmu dostanete vše, co od tohoto typu filmu čekáte a megakliště na konci je opravdu bomba. Pobavilo a pro milovníky monsters filmů doporučuju.

• 18.2.2020  06:31

Parádní atmosférická komorní podívaná. Čtyři postavy a jedna magická kniha a co z toho může vzejít. Některé scény jsou opravdu lahůdkové, jako by vypadly od Berkera. Postavy jsou parádní, takové kvarteto se jen tak nevidí. Co je ovšem totální nářez tak je atmosféra, kdybych měl hodnotit ji tak to je za plný počet, takhle pouze za skoro plný. Celkově jsem si to opravdu užil. Na to, že jsem nic neočekával tak spokojenost maximální. Frantíci opět nezklamali a můžu jedině doporučit.

• 17.2.2020  08:57

Naprosto pohodovej rodinný film na motivy J.Verna i když stará zfilmování mám mnohem raději. Pohodová oddychovka.

• 17.2.2020  00:17
    Vraždící buldozer (2009)

Tak tohle ne, tohle snad opravdu nemohli myslet vážně. Film vhodný akorát pro sadomadochisti nejhrubšího zrna.

• 16.2.2020  18:08
    Nekřič a toč (2014)

Tohle je opravdu tragédie...

• 16.2.2020  17:43
    Vosy útočí (TV film) (2005)

Tak tu máme pro změnu geneticky upravené vosy. No kvalitou se to drží jako u podobných filmů, čili hrůza. Podobné hovadinky mě už dávno moc neberou a když i ztvárnění potvory stojí za prd, tak to už je na pováženou a není moc důvodů proč na tuhle hovadinu koukat. Silně nedoporučuju.

• 16.2.2020  13:10

Tyhle hovadinky mě docela baví. Pěkně se na to kouká a pobaví to. Víc není potřeba.

• 15.2.2020  22:46
    Kapitán (2017)

Tak tohle byla krutopřisná jízda. Od začátku do konce prostě čumíš na děj a nevěřiš. Parádně natočený, excelentní herecké výkony, některé scény jsou přímo omračující. Dokonalost.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32