helraiser

helraiser

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 18.2.2016  17:18

Del Toro opět nezklamal a naservíroval nám krásnou gotickou duchařinu- řekněme drama s hororovými prvky, o čistokrevnej horor se v tomto případě nejedná ani omylem, v tomto případě to není ovšem vůbec na škodu. Jelikož na gotickejch filmech docela ulítávám, tak jsem byl s výsledkem opravdu spokojenej, ale dokážu pochopit i ty, který budou mít zcela opačný názor. Prostředí starého sídla je naprosto dokonalé, duchové vypadají slušně- viděl jsem už lepší a jelikož jsem staromil tak by mi bylo mylejší míň digi, ale vypadali na dnešní dobu hezky, herecké obsazení je perfektní a k tomu sem tam nějaká ta brutalitka, finále se povedlo. Takže za mě jasnej nadprůměr, na kterej se opravdu pěkně kouká a je opravdu vidět, že rozpočet rozhodně nebyl malej. Já byl spokojenej a můžu doporučit především fanouškům gotických hororů.

• 17.2.2016  19:11

Temné psycho peklo a to doslova!!!!! Tvůrci si nemohli vybrat lepší prostředí než je blázinec a využili ho naprosto dokonala. Depresivní atmosféra na každým kroku, postavy naprosto úžasně šílený a opět plno nápadů- únosy mimozemšťany, šílenej vrah, posedlá jeptiška ďáblem, šílenej nacistickej doktor a jeho pokusy na lidech a mnoho dalších. Navíc to všechno do sebe krásně zapadá a divák se nestačí opravdu divit. Lahůdka k pokukání. Co první řada nastartovala, tak tato dotáhla k temné dokonalosti. Super podivaná, která vás nenechá ani chvilku v klidu.

• 14.2.2016  19:00

Nemůžu si pomoc, ale tohle se prostě povedlo. Dvanácti dílnej seriál o strašidelném domě, který opravdu šlape od začátku až do konce. Je to zábavné, strašidelné, divák nemá šanci se nudit. Veliké plus jsou postavy, které si prostě zamilujete a také příběh, který je skutečně hodně dobře promyšlenej. Spokojenost a můžu vřele doporučit.

• 12.2.2016  18:34
    Hvozd (2015)

V Anglii horory prostě umí a tento kousek je toho jasným důkazem. Tady rovnou zapomeňte na gejzíry krve, tady jde především o atmosféru a ta je přímo brutální. Les, opuštěné stavení a bytosti lesů, kteří se s tím vůbec nemažou. Ano zde jde především o monstra, která vypadají opravdu naprosto výborně a tvůrci si toho jsou vědomi a tak nám je servírujou v hojné míře a tak si divák může opravdu vychutnat naprostou monster přehlídku, která se jen tak nevidí. The Hallow je zábavný, atmosférický a opravdu strašidelný. Divák si tuhle atmosférickou jízdu, kde je naháněna dvojice hlavních hrdinů po lesích monstry rozhodně užije.

• 12.2.2016  15:31

Zábavné, šílené, krvavé, plno skvělých nápadů, luxusní prostředí hotelu a geniální postavy. Není potřeba více se rozepisovat, tohle se prostě povedlo. Těšíme se na další sérii a doufejme, že bude v podobném duchu. Za mě stoprocentní záležitost.

• 8.2.2016  15:32
    Hercules (2014)

Tak tohle bylo opravdu zklamání, čekal jsem opravdu hodně, ale dostal jsem jen bezduchou akční blbinu, která se vůbec nemusela jmenovat tak jak se jmenuje. No tak snad příště.

• 1.11.2015  17:06
    Wer (2013)

Slušná ne tak zcela tradiční vlkodlačí podivaná i když to mohlo bejt pochopitelně lepší, ale i tak se jedná co se týče vlkodlačího žánru o jasnej nadprůměr. Mě osobně se to opravdu líbilo, vzhledem k tomu, že jsem nic extra nečekal tak jsem byl opravdu mile překvapenej.

• 1.11.2015  11:28

No tak to teda je něco. Tenhle film je prakticky jen o atmosféře a ta je opravdu naprosto úžasná. Jedná se v podstatě o variaci na strašidelný dům, ale velmi komorně pojato, v podstatě ve filmu hraje jediný herec, děj plyne opravdu velice pomalu, ale v tom je v tomto případě to obrovské plus. Divák si totiž může všimat všech těch detajlů, kterých by si nikdy nevšiml. Dům plný starožitností, sošek andělů je opravdu parádní a z některých záběrů až mrazí, opravdu byli chvíle kdy mi naskočila husina a to je co říct. Jistě mnoho diváku odradí pomalé tempo, náboženská tématika, ale v tomto filmu to je prakticky to nejlepší co se mohlo stát. Ovšem pro diváka, který je zvyklí na akci, hektolitry krve, digi triky a lekačky každou chvíli to bude nevyslovné peklo, ale za mě palec rozhodně na horu a doporučuju především staromilům, kteří si potrpí především na atmosféře, protože ta tady je přímo vražedná.

• 1.11.2015  09:44

No tak takhle teda ne. Tady nenajdete ani náznak atmosféry, vraždy jsou nezáživné, nudné. Tohle se teda vůbec nepovedlo. Jediné co se jakž tak povedlo tak jsou úvodní titulky. No prostě katastrofa. Slasher v týhle podobě rozhodně nebrat.

• 1.11.2015  08:48
    Smrtgasmus (2015)

Samozřejmě, že se jedná o hovadinu nejvyššího kalibru, která se nedá brát vážně ani pět vteřin, ale je to neskutečná úchylárna a to doslova. Gore a masky jsou povedené, na všechny strany tam lítaj uřízlí hlavy či ueklé končetiny, takže je na co koukat a o šílenou splatter jízdu je postaráno. Mnozí to jistě odstřelí jako ztrátu času, naprostou hovadinu, ano má to své chybi, ale jako odreagovačka před nějakým vážnějším horrorem ideální volba.

• 31.10.2015  20:08

Dalo by se říci, že jde v podstatě o obyčejnej monsters horor, ale opak je pravdou. Jo jasně běhá tu monstrum, který zabíjí zvířata, pak i lidi, ale co vyčnívá tak je atmosféra a napětí. Malé městečko uprostřed lesů je dost slušnej základ pro budování napětí a taky to se daří. Pomalé budování v náznacích, nikdo neví co se vlastně děje, divák prakticky do finále neví jak monstrum vypadá a to je v podstatě dobře, protože to funguje. Ke konci se monstrum ukáže a opravdu vypadá dost nepovedeně, no prostě digi potvora nejvyššího stupně, hodně to sráží a tak je jedině dobře, že tvůrci zvolili styl jaký zvolili. Slušná podivaná která si to pokayila závěrem, ale pořád se jedná o nadprůměr.

• 31.10.2015  17:26

Čtyři příběhy týkající se vánoc rozkouskované a poskládané halabala, aby to tvořilo celek. Právě ta rozkouskovanost je největším problémém a sráží cejej film strašně dolů. Pokud by povídky byli vyprávěny klasicky tak by to bylo mnohem lepší. Atmosféru vánoc to má bezesporu slušnou, ale co je to platné když jako celek to nefunguje. Co se týče jednotlivých příběhu tak dopadli docela slušně. Takže příběh o zlém děcku měl slušnou atmosféru, ale zabila to právě ta rozkouskovanost takže za ** . Příběh o Krampusovi byl hodně povedenej, skvělá maska Krampuse a vydařenej závěr ****. Příběh ze školního sklepení mě osobně moc nebral a ani celkově se sem moc nehodil, rozhodně nejslapší část celé antologie *. No a konečně příběh o Santovi a zombie elfef, který dopadl ze všech nejlíp, má to akci, dobré gore, skvělá zábavná podivaná. Takže celkově lehkej nadprůměr, ale pro mě osobně bohužel zklamání, čekal jsem mnohem víc.

• 31.10.2015  12:43
    Exists (2014)

Ale jo, tohle se celkem povedlo, má to docela spád a díky bohu tentokrát nejde o duchy, ale o Bigfoota, mrtě nasranou potvoru, která se s tím moc nesere. Ztvárnění Bigfoota je povedené a závěr je opravdu dost krutej takže za mě slušná podivaná a lehkej nadprůměr, i když znovu se na to už asi nepodivám.

• 29.10.2015  16:28
    Ghoul (2015)

Ano tak tohle se povedlo, já věděl, že se někdy dočkám kvalitního českého hororu a Ghoul jím bezesporu je. Ačkoliv tento žánr moc nemusím, tak tohle se mi teda opravdu líbilo, takže co se týče žánru tak rozhodně nadprůměr a kvalitní strašeníčko. Film samozřejmě nejvíc těží z prostředí ponurné ukrajinské samoty uprostřed lesů, to funguje dokonale. Lekačky fungují, mrazení v zádech se skutečně objevuje což je jev dosti vzácný. Herecké výkony no řekněme obstojné. Celkově to má docela slušnou atmosféru a závěrečných 20 minut je opravdu hodně slušná záležitost a spojení kanibalizmu s vyvolávaním duchů nebyl vůbec špatnej nápad a vyšlo to perfektně. Takže celkově se jedná o hodně slušnej kousek kterej stojí za to vidět.

• 26.10.2015  18:45

No tak, abych pravdu řekl, tak mám opravdu rozporuplné pocity z tohoto Leprechauna. V podstatě ze sérií jako takovou to nemá v podstatě nic společnýho, kdyby se to jmenovalo jinak, tak by se houby stalo, ale jelikož se to jmenuje jak jmenuje, tak to u hodně diváků bude mít hodně velkej problém. Největší problém je samozřejmě v tom, že tu není Leprechaun, ano ten škodolibej skřet v botkách a kabátu se svým hrncem zlata, který pro jeden zlaťák je schopnej urvat ruce a to doslova. Místo něho tu máme nějaký potvory, který se zrovna moc nepovedly a divák je vlastně ani pořádně neuvidí. V podstatě tu máme jen lesní naháněnou, která se mohla jmenovat jakkoliv a nebyl by problém. Ano přesně tak nebyl by problém protože jinak jde o celkem slušnou podívanou, má to spád, akci, napětí a pochopitelně nějaké to gore. Takže celkově jde o průměrnou lesní naháněčku, ale fanoušek Leprechauna tak ten musí bejt mrtě nasranej a oprávněmě. Za mě jasnej průměr.

• 26.10.2015  15:34

Tak natohle se teda koukat dalo a to jsem si myslel co to bude za hovadinu, naštěstí jsem se mílil. Jedná se v podstatě o naprosto obyčejnou duchařinu, kterých jsou tucty, ovšem s jedním podstatným rozdílem a to, že tady to opravdu fungujou. Prakticky tady se straší pořád, atmosféra parádní, nebýt poslední dvacetiminutovky s pro mě opravdu podivným koncem tak bych s hodnocením šel ještě víc, ale ten konec se mi tam prostě nelíbí a nesedí. V každém případě se jedná o slušnou porci strašení, což v poslední době je jevem ne až tak častým.

• 25.10.2015  18:44
    Oculus (2013)

V dnešní době narazit na něco takového jako je Oculus se dá považovat za zázrak. V době kdy si divák pod pojmem horror představuje gejzíry digi krve a nebo hromadu lekaček, toto působí jako pohled z jiného světa. Opravdu úžasná podivaná, i když ne pro každého. Tady rozhodně nečekejte nával akce, či gejzíry krve tady jde o atmosféru a plíživí děs což tu funguje naprosto skvěle. Příběh je jednoduchý, zlo ukryté v zrcadle a dva sourozenci kteří s tímto zlem mají nevzřízené účty. Příběh má vlastně dvě části, přítomnost a minulost, které se navzájem prolínají a kupodivu to tentokrát opravdu funguje. Tohle se skutečně povedlo, opravdoví zážitek i když ne úplně pro každého.

• 25.10.2015  16:16
    Poltergeist (2015)

Tak tohle je snad nejhorší remake jakej jsem zatím viděl, nuda, nuda a nic než nuda. Originál byla slušná duchařina pro celou rodinu, ale tohle je opravdu katastrofa. O napětí a atmosféře se nemá cenu vůbec bavit. Tohle nemá šanci vyděsit ani malé dítě. Obrovské zklamání a absolutní ztráta času. Jedině co za něco stálo tak byla část filmu odehrávající se v říši duchů a jedině to zachraňuje film od odpadních vod. Tak tohle už nikdy více.

• 25.10.2015  15:13
    Sinister (2012)

Tak kdo si stěžoval, že dnešní horory nejsou strašidelný, tak ten může být tentokrát spokojený, jelikož Sinister je opravdu strašidelný a to tak, že kurevsky hodně. Něco takového se jen tak nevidí a při tom se v podstatě jedná o jednoduchej démonickej přívěch, ale oblečenej v naprosto úžasném děsuplném kabátě. Ano správně, tady jde o atmosféru, která je přímo děsivopekelná, ano divák se při sledování tohoto hororu bude skutečně bát a strach ho nepustí až do finále, které už je jen třešničkou na dortu. A samotný démon je luxusní, objeví se na pár vteřin, ale zareje se vám pod kůži a jen tak na něj nezapomenete. Pokud chcete vidět opravdu strašidelný horor, tak Sinister je pro vás jasná volba, ale varování je na místě, tady jde opravdu o nervy.

• 25.10.2015  12:48
    The Canal (2014)

Tak to je po čase zase pořádnej atmosférickej horor jak se patří. Atmosféra prvotřídní, lekačky fungujou, ke konci to už bylo opravdu něco neskutečnýho, nervy na pochodu. Tohle se prostě povedlo, opravdu hodně znepokojující podívaná, která jen tak diváka nepustí. Tady prostě není šance se nudit ani minutku a šťastný konec opravdu nečekejte. Víc takových!!!!

• 25.10.2015  09:56

Chucky se nám vrátil a pro tentokrát opustil komediální háv a vrátil se tam kam patří do horrorových vod a náramně mu to sluší. Je tu vše co má být, panák Chucky řádí, hláškuje, má to atmosféru i když divák si hold na Chuckyho akci musí chvíli počkat, ale kdo si počká ten se dočká a pak to stojí opravdu za to. Tuhle sérii jsem měl vždycky rád a tenhle díl se opravdu povedl. Já jsem spokojenej, lépe to snad už ani nemohlo dopadnout.

• 24.10.2015  23:00
    Piraňa 3DD (2012)

Samozřejmě, že kvalitativně se tohle pokračování nemůže Ajově předchůdci rovnat, ale jedná se o pořád o hodně slušnou béčkovou zábavu u které jsem se opravdu bavil. Je to tak blbé až to je zábavné a u některých scén se člověk vážně nemůže jinak než dusit smíchem. Co potěší tak je David Hasselhoff, který tomu umí opravdu naložit a krásně nám zaparoduje pobřežní hlídku. V téhle rybí šílenosti napětí rozhodně nenajdete, ale humor rozhodně a ten z tohodle filmu na konec dělá celkem koukatelnou hovadinu,a že to je hovadina na entou o tom nemá cenu vůbec diskutovat.

• 24.10.2015  21:16
    V/H/S/2 (2013)

Tak tohle byla ovšem parádička, čtyři povídky a ani o jedné se nedá říci, že by byla kdovíjak špatná. První povídka o chlápkoj s robotickým okem, který dostává pořádně zabrat od duchů a s nim i divák, opravdu povedené lekačky a opravdu fungují. Druhá povídka je variací na zombii, tentokrát z pohledu jednoho zombíka s kamerou na hlavě, opravdu slušná podivaná a některé záběry stojí opravdu za to, takže kdo je fandou zombii filmů tak si bude chrochtat blahem. Třetí pvídka je doslova démonickej orgáč, plnej gore, fakt mazec a vrchol tohoto filmu. Čtvrtá a poslední povídka se točí okolo setkání lidí a mimozemšťanů, které pochopitelně pro lidi nedopadne nejšťastněji, hodně slušné i když z celé čtveřice nejslabší část, ale i tak dobře odvedená práce. Celkově se jedná o hodně slušně zvládnuté found footage a i když toto odvětví hororu nemám zrovna nejraději, tak tentokrát jsem byl opravdu spokojenej a můžu jedině doporučit.

• 24.10.2015  19:55

Duchařina, která ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. No čekal jsem trochu více, vzhledem k předchozímu dílu, ale mohlo to dopadnout mnohem hůře. Duchařská jednohubka na dlouhý večer nic víc, nic míň.

• 24.10.2015  17:46

Dario Argento se pokusil vzkřísit Dráculu, ale moc se mu to teda nepovedlo. Ztvárnění upíra je naprosto příšerné, upír postrádá jakékoliv charisma, působí nudně, za celej film má jedinou slušnou scénu, která je sice dost slušně krvavá a kouká se na ni docela hezky, ale to je tak z jeho strany vše. Co se týče atmosféry tak ta se někam vytratila už na začátku a o příšerných digi trikách se nemá cenu ani bavit, Drákula proměňující se v sovu či co není strašidelný, ale směšný, kam se ztratil starý dobrý netopýr to teda vážně nevím a obří kudlanka tomu nasadila korunu. Celkově se mi to nelíbilo ani trošku a nezachrání to ani celkem slušné krvavé provedení, jelikož v těchto filmech nejde o brutalitu ani o krev, ale především o atmosféru a upíra, což se tentokrát opravdu nepovedlo. Jak se mi při sledování tohoto s prominutím gotického paskvilu, zastesklo po starých dobrých Draculovských příběhů od legendárního studia Hammer, po valící se mlze a legendárním představiteli Drákuli Christoferovi Leeovi.

• 24.10.2015  17:02
    Drákula (TV seriál) (2013)

Tak, abych pravdu řekl tak jsem čekal mnohem víc, mohl to být opravdu skvělý seriál o králi upírů, mělo to obrovský potenciál, ale bohužel ho naprosto nevyužili. Některé díli byli dobré, zábavné, krvavé, ale pak tu byli díli které byli naopak opravdu velice nudné, nezáživné, ve kterých se opravdu nic nedělo a opravdu jsem se musel přemáhat, abych je dokoukal do konce. Další zásadní problém bych viděl ve ztvárnění hlavního upíra, to se teda moc nepovedlo. Mohlo se jednat o opravdu kvalitní seriál, ale bohužel celkově jde o průměr, který nejspíše moc diváku neoslovil, jelikož ho po první řadě ukončili. Pro mě se jedná o zklamání, čekal jsem mnohem více.

• 24.10.2015  16:15

Tak tu máme hlalloweenský povídkoví maraton, který vůbec nedopadl špatně, ale na druhou stranu se nejedná ani o žádný veledílo. Máme tu deset samostatných povídek které mají společnou jedinou věc a to, že se odehrávají na Halloween, žádná z povídek není nijak extra špatná u který by se divák nějak nudil, ale bohužel ani kdovíjak skvělá na kterou by čučel s otevřenou hubou. Masky jsou povedené, některé příběhy jsou zábavné méně některé více jak to u podobných filmů bývá, ale celkově to funguje celkem dobře a pobaví, navíc z každé povídky na vás dejchá atmosféra Halloweenu i když na takový TRICK R TREAT to opravdu ztrácí, ale i tak se divák bude zaručeně bavit. Na zpestření Halloweena jasná volba a za mě lehce palec nahoru mohlo to být lepší, ale pochopitelně i mnohem horší a abych pravdu řekl tak já osobně jsem vděčný za každý takový to výtvor takže spokojenost.

• 20.10.2015  19:28
    Scream (TV seriál) (2015)

Čekal jsem chujovinu, ale opak je pravdou. Jedná se o slušný desetidílný seriál o zabijákoj v masce, který si se svými obětmi hraje stejně jako s diváky. Co se týče gore tak je uspokojivé jen někomu by se mohlo zdát, že obětí by mohlo být více, to je sice pravda, ale pro mě vzhledem k ději, akorát. Každý díl má něco do sebe a děj plyně běží kupředu až k finále, které stojí rozhodně za to. Seriál nemá se sérií jako takovou už mnoho společného, ale to je možná dobře, naskytaj se nám nové možnosti, do druhé série na kterou jsem opravdu zvědavej. Já osobně jsem opravdu spokojenej.

• 2.8.2015  13:30

Tak tohle byla vážně hodně nudná řezničina, navíc bez špetky originality, stokrát viděno a lépe. Napětí nulové o atmosféře se nedá mluvit už vůbec, tohle se prostě nepovedlo.

• 2.8.2015  11:15
    Neutečeš (2014)

Tak tohle byla paráda, hýřilo to nápady, atmosféra by se dala krájet a vůbec se na to opravdu krásně koukalo. Kletba, která se přenáší sexem tak to tu ještě opravdu nebylo a funguje to na výbornou. Celej film jede jak dobře namazanej stroj od začátku až do konce a ten závěr, prostě úžasný. Rozhodně překvapení a můžu jedině doporučit, hororový fanda si příjde rozhodně na sví.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22