helraiser

Česko

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 29.3.2021  22:15
    Rovnodennost (TV seriál) (2020)

No tak na rovinu musím říci, že jsem čekal mnohem víc. Nápad super, ale podle mě naprosto. nevyužit. Sakra když se z dané mytologie dalo vytřískat mnohem víc a jít mnohem do větší hloubky. Ovšem když se seriál dotkne mytologie, tak tyto sekvence jsou opravdu super a rozhodně patří k tomu nejlepšímu v seriálu. Atmosféra je slušná, ale kazí to zbytečně dlouhé pátrání a co si budeme říkat, tak zrovna hlavní hrdinka to taky moc nevylepšuje. Seriál se zasekl na půl cesty, ale za zkouknutí rozhodně stojí.

• 22.3.2021  19:26

Famózní díl ve kterém se Dean dostane do minulosti a tak se dozvíme jak to celé vlastně začalo a odkud vlastně Mary žlutookýho démona znala a o to především jde. Konečně se dozvíme část plánu žlutookého a jeho účast v tomto dílu je parádní. Tohodle padoucha mám opravdu rád a tak jsem za každý díl ve kterém se objeví opravdu rád a v tomhle díle opravdu řádí jak se na démona sluší a patří. Konec je taky povedenej a Dean se od Castiela dozví, že Sam dělá problémy a, že by ho měl zastavit, nebo, že ho zastaví oni. No tak tahle řada je zatím naprosto perfektní.

• 22.3.2021  11:26

Další bomba díl v pořadí. Duchové mrtvých kteří lovci nedokázali zachránit se přicházejí pomstít. Nakonec se našim borcům sice podaří vše zachránit na poslední chvíli, ale to byl pouze začátek velkého boje. V tomhle dílu se nám objeví opět staří mrtví známí z minulých řád což docela potěšilo. Na konci se dozvíme o co vlastně jde, a, tohle byl teprve začátek velkého boje. Lilith totiž prolomila pečetě a až otevře poslední tak bude osvobozen Lucifer. Velký boj o pečetě začíná a mytologie se nám rozjíždí na plný pecky. Tento díl měl neskutečnou akci a dává nám tušit velké věci do budoucna. Hra teprve začíná a bude to velká jízda.

• 22.3.2021  11:19

Tak lepší start do nové série jsme si ani nemohli přát. Tohle je prostě neskutečnej nástup a začíná nejlepší období seriálu co se týče mytologie. Deana někdo vytáhne z pekla a tak se rozjede pátrání kdo to byl a zjištění kdo to byl je přímo famózní. Objevuje se nová postava a to anděl Castiel, který nás od této řady bude doprovázet prakticky celým seriálem. Sam se pod vedením Ruby vydává pomalu na temnou stranu když využívá své schopnosti od žlutoočka k vymítání démonů. První díl dopadl na jedničku a máme se rozhodne na co těšit.

• 21.3.2021  20:09

Hodně dobrá psycho podívaná s občas se objevujícím mrtvým tátou a nádechem konspirace. Rozhodně to není podívaná pro žrouty krvavých volovin a proto zřejmě tak nízké hodnocení zde, jinak to ani není možný. Doce překvapení v tom dobrém slova smyslu.

• 21.3.2021  07:51

Tak z tohoto závěrečného dílu jsem trochu zklamaný, ale na druhou stranu se o žádnou katastrofu nejednalo, ale z celkového hlediska se zatím jednalo o nejslabší finální díl série. Dopadlo to jak asi každý čekal, Dean to schytal a skončil v pekle. Mimochodem závěr byl parádní o tom žádná. Záběr z pekla jak je Dean na háku a všude hukot to nemělo chybu, záběr jak z Hellraiseru. Lilith se trošku předvedla, její trávení dovolený bylo zábavné, ale zatím docela slabota. Ruby se moc nevyznamenala, tedy až na tu přesdržkovanou s Deanem, který je opět nejlepší postavou dílu. Žlutoočko jako padouch stále vede. Takže závěr uspokojivý, ale něco tomu prostě chybělo. Můžeme se těšit na další řadu, která bude patřit k tomu nejlepšímu v tomto seriálu a prakticky vysvětlí vše co se do teď stalo a co za plán Azazel měl.

• 19.3.2021  23:14

Středověká čarodějnická místy atmosférická podívaná, ale čekal jsem tedy víc i když hlavní hrdinky byly fajn. Koukat sena to ovšem dalo. Na zabití dlouhé chvíle zcela dostačující, i když hororově slabší.

• 12.3.2021  18:41

Parádní díl ve kterém se toho stane opravdu hodně a události v něm, by si zasloužili minimálně jeden díl navíc. Takže pěkně po pořadě. Díl se točí okolo nesmrtelného doktora, který, aby si udržel nesmrtelnost, tak musí obměňovat orgány. Hned jsem si vzpomněl na Fulciho a jeho Dům u hřbitova, i když ten byl samozřejmě mnohem brutálnější. Nápad super a Samova představa o tom, že by ho využil kvůli Deanovi, aby ho zachránil před peklem, byla super. Navíc slušná atmosféra a doktorovi doupě se také povedlo. Druhá část byla ovšem pro mě osobně o něco zajímavější, jednalo se totiž o Bellu, ze který se vyklube pořádná mrcha a vše se okolo ní vyjasní. Na konec dostane co zaslouží, jo pekelní psi jsou prostě mazlíčci, takže sbohem Bello, budeš nám chybět. Objeví se i nová postava a to bývalý lovec Rufus, který se ještě párkrát objeví. No a v poslední řadě se dozvíme kdo má Deanovu smlouvu a to Lilith, takže to vypadá že Dean je v pěkný řiti a máme se v příštím díle rozhodně na co těšit.

• 1.3.2021  20:49

Hodně zajímavý díl o potvoře využívající moderní technologie. Opravdu povedený díl ve kterým dlouho nevíme o co jde. Tohle se opět povedlo.

• 1.3.2021  20:05

Tak tohle je rozhodně nejtrapnější a nejnudnější dil celého seriálu. Navíc strašně hloupé.

• 1.3.2021  20:03

Tak tu máme konečně to na co jsme celou dobu čekali, pořádnou válku s démony. Slušná porce akce, super atmosféra a pořádná hromada mrtvol. V tomto díle se rozloučíme i s jednou zajímavou postavou a to agentem Henriksonem, nechť mu země lehká. Objeví se i velkej šéf osobně Lilith a řádně se předvede, fakt paráda. Tak tohle je zatím jednoznačně zatím nejlepší díl této řady a pokud by takhle vypadal každý díl s démony tak by to byla paráda.

• 1.3.2021  19:14

Hodně zábavný díl se Šibalem. Jo ten to zase rozjel a opravdu umí. To je pánečku padouch. Takový oddechový díl.

• 1.3.2021  18:44

V podstatě variace na Frddyho Krugera, ale o několik tříd horší, padouch nic moc. No, ale na druhou stranu se tu objeví opět Bella a opět s bratry vyjebe a štípne jim kolt na démony, takže docela provar. Bella je fakt mrcha jak se sluší a patří a dává této sérii úplně jiný rozměr.

• 1.3.2021  09:24

Zatím jednoznačně nejlepší a nejakcnějsí díl. Zapojení asistenčního vojska geniální. Atmosféra první republiky opět výborná. O napětí v tomto případě není nouze a závěr to tedy byl mazec. Tentokrát jsem opravdu zvědavej na příští díl, jak tohle dopadne. Za mě opět super a tentokrát mi ani nevadila romantická vata.

• 28.2.2021  19:54

Čarodějnice v akci a je to opravdu krutopřísná jízda. Opět se objevuje Ruby, aby pomohla bratrům a dozvíme se docela zajímavé věci a to, že Ruby dřív byla člověkem a, že se objevil nový vůdce démonů, který Sama nemá rád a chce ho mrtvého. No jinak holčičí démonická závěrečná přesdržková byla fajn a Dean to opět vyřešil tak jak se sluší a patří. Závěrečnej pokec mezi Deanem a Ruby byl dokonalej a Dean je asi vážně v háji. Skvělej díl.

• 28.2.2021  19:04

Vánoční speciál se podařil, zajímavé, vtipné a zaporáci povedení. Pohanští bohové se povedli i když jejich zneškodnění bylo dost jednoduché i když bratrům docela naložili. Vánoční atmosféra naprosto super. Jeden z těch legračnějších dílů které se povedly.

• 28.2.2021  06:31

Opět se na scéně objevuje sadistickej lovec Gordon a tuhle rozlučkovou jízdu s ním si opravdu užijeme. Bella se mimochodem opět ukáže jako mrcha, ale nic jiného člověk ani nečeká. Jinak se jedná o díl který se točí kolem upírů, kteří mě, ale opravdu v tomto seriálu zatím nijak neuchvátil. No jediné přidání hodnoty je Gordon, to nemělo chybu. No jeho přeměna na upíra a závěrečná přesdržkovaná se Samem byla super. Sam toho sadistickýho šmejda dobře sejmul, tady se mi po dlouhý době opravdu líbil. Gordone budeš nám chybět, ale nic jiného jsi si ty sadistický prase nezasloužil.

• 27.2.2021  21:59

Opět na scéně Bella a opět se vyznamenala, je to opravdu osina v zadku, ale rozhodně příjemné zpestření. Jinak díl je povedená variace na strašidelné námořnické historky o lodích duchů. Tenhle seriál je především super pro tyhle obyčejné díly ve kterých se inspiruje různými strašidelnými historkami a legendami. Za mě super a místy i zábavná podívaná a to především díky Samovi a stařence. Spokojenost.

• 27.2.2021  21:14

Pohádky na horrorový způsob. Dobrý nápad a slušné provedení. Závěr mě ovšem naštval a Sam mě už opravdu začíná štvát. Křižovatkovou démonku jsem měl rád a tohle se mi tedy ani trochu nelíbilo. Tenhle seriál má jednu slabinu a to, že nechává umírat zajímavé postavy a zcela nevyužívá jejich potenciál. No alespoň víme, že Dean má vážný problém a, že s jeho smlouvou to není jen tak. Chlapec se ještě zapotí.

• 27.2.2021  20:30

Super díl ve kterém se opět objevuje démonka Ruby a pomůže opravit kolt, takže bratři mají zase zbraň na démony i když to tak nějak nedává smysl. když co dělalo kolt koltem, byla jeho munice, která už došla. No,ale to je jen jedna malá vada na kráse. Jinak super díl o městě hříchu. Démoni se činí. Hodně povedený díl i když mě už Sam opět začíná štvát. Jinak ale paráda.

• 27.2.2021  17:19

Luxusní finále první řady 👍

• 26.2.2021  21:43

Hodně zábavnej díl o prokleté kočičí pacce, ve kterém o sobě po nějaké době dává opět vědět psychouš lovec Gordon a objevuje se i nová tvář Bella, která se v této řadě bude objevovat častěji a oběma bratrům ještě hodně zavaří. A ačkoliv díly humorněji laděné nemám moc v lásce, tak tenhle je opravdu parádní.

• 26.2.2021  20:36

V podstatě obyčejný monsters díl tentokrát o podvržencích dětí okořeněné o další objevení záhadné ženule ze které se vyklube démon, díky které se Sam dozví něco nového o minulosti své matky a jejich přátelých. Žlutooký se opravdu činil. Začíná to být opravdu zajímavé.

• 26.2.2021  19:49

Tak fajn, armáda démonů je venku, ale na žádnou apokalypsu to tedy zatím moc nevypadá. V hlavní roli sedm démonů kteří představují sedm smrtelných hříchů, ale abych řekl pravdu, tak jsem od nich čekal tedy mnohem víc. Objevuje se i záhadná ženská, která má nůž, kterým lze zabít démony a se kterou si ještě užijeme spoustu legrace. Celkem slušné, ale něco tomu chybělo i když Dean je prostě borec a opět to s ním má koule. Ten chlapec baví a čas mu utíká...

• 26.2.2021  19:07
    Siccin 6 (2019)

Klasický díl této série. Takže občas slušné lekačky a výborné masky s místy slušnou atmosférou. Příběhově slabší, ale to až tolik nevadí, jelikož strašících částí je opravdu hodně. Turci tohle prostě umějí a tak i s tímto dílem jsem byl v podstatě spokojen.

• 26.2.2021  09:57
    Siccin 5 (2018)

Tak jako zábava to je pořád dobrá, lekačky slušné a parádní masky démonů. Tohle neomrzí. Turci umí a jako bonus přihodí náhled do nám cizí kultury a jejich náboženství. Za mě dobrý i když na první dva díly to už nemá. V podstatě slušná série a v Turecku stejně oblíbená jako v Japonsku Ju-On.

• 24.2.2021  21:30
    Siccin 4 (2017)

Tak v tomto případě se jedná spíše o průměrnou podívanou, ovšem se slušnou porcí lekaček a hodně dobrými maskami. Občas i slušná atmosféra a opět povedené rozuzlení. Solidní zábava z Turecka.

• 24.2.2021  19:37
    Siccin 2 (2015)

Regulérní horor z tureckého prostředí modrající se kolem kleteb stejně jako v minulém díle, ale mnohem vybroušenější. Parádní atmosféra, skvěle masky a opravdu slušný strašení. Turci překvapili a slušně nám servírují prokletí v muslimském světě. Naprostá spokojenost.

• 23.2.2021  21:47
    Siccîn (2014)

Tak rozhodně to nebylo vůbec špatné jak by se mohlo podle komentářů zdát. Trochu černé magie na Turecký způsob, jiná kultura, rozhodně zajímavé. Džin umí bejt taky pěkná sviňa. Občas dobrá atmosféra, slušné masky. Na proti tomu nepovedená kamera a nic moc postavy. Ovšem, závěr potěšil. V podstatě se mi to líbilo, i když o žádný zázrak se samozřejmě nejednalo. V podstatě průměrný film o posednutí z muslimského prostředí.

• 22.2.2021  20:20

Náboženské trailery hrající si s tématikou apokalypsy jsou většinou dobré, ale tentokrát se to tedy moc nepovedlo. Nic moc atmosféra, děj opravdu přihlouplý a strašně zpatlané. Moc mě to tedy nebavilo a pro mě tedy rozhodně podprůměr, který rozhodně nepatří k tomu lepšímu co je k vidění v daném žánru.

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47