Zimní víla (1999) (TV film)

Typický příklad toho, že nové české pohádky stojí za ho... Hold Třem oříškům pro Popelku, Byl jednou jeden král apod. nedá žádná současná fleka.

Profesionální lovec (1996) odpad!

Snad nejhorší film s Michaelem Dudikoffem co jsem kdy viděl, ale to nic nemění na tom, že jinak se jeho filmy dají shlédnout. Např. Americký ninja. Svého času akční film, který jsem "fakt hltal" : ))

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film)

Když jsem Marabuntu viděl před několika lety poprvé (a naposledy), bylo to na Slovensku, tentokrát se slovenským dabingem, což mi nijak nevadilo. Jako večerní rozptýlení to nebylo špatné a mělo to určitý náboj. Proto dávám 3*.

Zákon mlčení (1985)

Chuck Norris je zde ostrý jako břitva, drsný jako šmirgl (brusný) papír a diamant je proti jeho pěstem plastelína!

Superman se vrací (2006)

Brandon Routh převzal roli po jedinečném a nezaměnitelném Reevovi a musím říct, že ji převzal velmi dobře. Tvůrci pečlivě vybírali a vybrali opravdu toho pravého Supermana. Jsem rád, že Brandon je podobný Christopherovi, byla svým způsobem zachována i vizáž Lexe Luthora, což je dobře. Film nese mnoho výborných scén, efektů, přináší i zranitelnost Kal-Ela, poměrně dobře navazuje na děj prvních filmů o muži, který vykonal pro lidstvo to, co by nikdo jiný nedokázal! Jen mi neseděla návaznost u Lois Laneové - ona přece podle filmu Superman 2 veděla, že Clark Kent je Superman, a v tomto pokračování to není vůbec patrné, chová se ke svému kolegovi jen jako k tomu zvláštnímu a podivínskému Clarkovi...Možná, že je to podstatný problém, ale na celém filmu mě prakticky vůbec nezaujala ústřední zápletka! Ta už na mě byla trošku moc, ale nechávám vysoké hodnocení, film se mi líbil i přes následující chybičky: 1) Ve scéně, kdy je Lois za Supermanem v nemocnici, bere při odchodu svého syna za ruku (synovu levou, její pravou) a odchází, ovšem aniž by se prohodili, drží se poté obráceně. 2) V závěrečných titulcích si všimněte překlepu: POST PRODUCTION COORDINATOR (správná varianta) a "POST PODUCITON COORDINATOR" (špatná varianta) 3) V okamžiku, kdy se Superman dozví, že letadlo, ve kterém letí Lois, má problémy, jsou na ulici obrazovky, na kterých se celé drama na obloze odehrává "LIVE"! Kde se tyto živé záběry vzaly? Kdo je pořídil? Ty dvě stíhačky? Nevšiml jsem si žádného reportéra s kamerou, který by byl "exkluzivně u toho"! :) Závěrem bych jen rád doplnil, že mě potěšilo v závěrečných titulcích věnování pro Christophera Reeva a jeho ženu....

Pilotův návrat (1985)

Přistání v divočině lze zařadit mezi průměrné či velmi lehce nadprůměrné dobrodružné snímky, které vás nenudí a po nějaké době byste si je rádi zopakovali. Christopher Reeve je tu nepřekonaným sympaťákem.

Velitel čety (1988)

Filmy Dudikoffa do roku 1990 byly poměrně dobré, i když béčka. Toto je relativně slušný film, ale Avenging force a Amerického ninju 1 nepřekonal...

Firewalker (1986)

Inu, podívat se na to dalo, dobrodružná "sranda" na způsob Indiany Jonese...ale nepotřebuji to vidět znovu, protože už to tu nejednou bylo a v mnohem lepším podání. (Sorry, Chucku, ale tady na Harrisona nemáš!)