Hitlerův kruh zla - Zhroucení říše (2017) (epizoda)

Hitlerův kruh zla byl ukován z popela první světové války,.... Škoda, že jsem stihl jen poslední epizodu tohoto dokumentu. Určitě budu pídit i po předešlých částech. Zdařilý počin.

Doktor Martin - Na vodě (2015) (epizoda)

Opět vtipné a pohodové. Horský doušek pobavil, ale těch úsměvných situací tu bylo více.

Doktor Martin - Vyhazov (2015) (epizoda)

Také znám Gabrielu Marcinkovou z Tajných životů, kde ztvárnila diametrálně odlišný charakter, avšak její herecké umění dokazuje, že ji nelze tak snadno škatulkovat, neboť Irenu hraje parádně. Vtipná a zdařilá epizoda.

Doktor Martin - Pražák (2015) (epizoda)

Na rozjezd perfektní díl. Donutil sice nepatří mezi mé velké oblíbence, avšak role mu perfektně sedí. Prvotní setkání s postavami naznačuje, že takto koncipovaný seriál může skvěle fungovat.

Absurdistán (2006)

Vskutku dovedeno ad absurdum. Člověk ani neví, zda se tomu smát nebo se děsit představou, že k podobné situaci tak trochu směřujeme..

Jake a Tlusťoch - Veselé Vánoce (1987) (epizoda)

Zejména díky vánoční náladě a zdařilým vtipkům si tato epizoda zaslouží 5*. Zápletka (případ) spíš průměrný.

Jake a Tlusťoch - Znovu se vrátí šťastné dny (1987) (epizoda)

Byť je tento seriál ohodnocen spíše průměrně, já k němu chovám zvláštní pouto, dané samozřejmě nostalgií. Pilotní díl je dle mého zdařilý a dokáže přilákat diváky ke sledování dalších částí. Líbí se mi rozdílnost charakterů a jejich specifika, atmosféra 80. let, prostředí i český dabing. A úvodní intro? Nemá chybu! O tlusťochovi vám řeknu jedno. Je to milej chlap. - Koukej ty kriple! Natrhnu ti hubu od ucha k uchu! - Umí být tvrdej když musí. .. Jake Styles? Nechtějte po mně vědět, jak dokáže žít z policejního platu. Nechápu, že ho mají někteří lidi rádi. Vyšetřovatel je ale slušnej. A je MŮJ! ...Je dokonalej. - Tak na to mysli!