kvasiva

kvasiva

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 27.11.2018  17:35

Oceňuji hlavní myšlenku filmu. Sice ten postup, jak k tomu přišli mi nepřišel úplně dobrý, ale budiž. Ačkoliv nejsem zastáncem těchto teorií o tom co se snámi stane až umřeme nebo jestli existuje nějaké převtělení, tak v tomto filmu to bylo pojato tak nenásilně (kromě úplného konce, to mi zase přišlo až smutné, špatné, že by tu měl být skoro každý znovu). Zajímavá existenciální myšlenka se v tom filmu objevuje. Slabší 4*

• 11.6.2018  19:50
    Teorie tygra (2016)

Jo, musím uznat - líbilo se mi to. Po dlouhé době český film, který se mi vážně líbil. Děj byl místy drsný, ale ten kontrast mezi těmi páry byl neuvěřitelný... Nechtěl bych se dožít toho extrému, kdy manželka řídí 101% mého času, vlastně života.. Povedený kousek!

• 14.1.2018  15:21
    Mesiáš (TV film) (2001)

Boris Starling je mým oblíbeným spisovatelem. Jeho knižní předloha je téměř dokonalá. Toto filmové zpracování čerpá právě z této knihy a bohužel pro mě není výsledek tak dobrý :( Chápu, že toto je pouze televizní film, ale i přesto tomu něco chybělo. Bohužel opět platí pravidlo, že kniha je lepší, v tomto případě mnohem lepší. 2*

• 12.12.2017  13:25
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Divné, někdy až moc nucené, ale na druhou stranu docela zajímavé s originální. Pro mě osobně žádný extra zázrak, ale ani vyloženě zklamání. 3*

• 10.12.2017  09:44
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Velice příjemné překvapení na české scéně. Zprvu jsem vůbec nevěřil, že by něco podobného mohlo u nás vůbec vzniknout, ale ty narážky a hlášky na všechno a všechny kolem tak typické pro naši kotlinu mě přesvědčily :) Za mě super podívaná a více podobných projektů prosím!

• 2.7.2017  21:27

Skvělý námět, který dokonale pasuje na naší "moderní" dobu. Bohužel musím dodat :( Nechci věřit, že, byť i v mnohem menší míře, se toto děje i v mém okolí, ale nebudu si nic nalhávat... Každý máme svá menší či větší tajemství... Film super, skvělí herci, prostě koukněte se sami!

• 24.8.2016  21:52

This is really funny shit! Aneb koukněte a pobavte se sami ;-)

• 26.7.2016  19:04

Co je tohle za blbost? A zrovna od mého oblíbeného Kevina Smitha? :-( Obrovské zklamání. Ztráta času!

• 23.6.2016  22:16
    Rammstein: Völkerball (koncert) (2006)

Závidím lidem, co tam byli a zažili to naživo! Skvělá show!!!

• 26.5.2016  16:14

Relativně nedávno jsem četl knižní předlohu od G. Orwella, která byla vynikající a možná i proto mě tento film malinko zklamal. Děj se drží knihy celkem věrně, ale mě osobně přišlo, že to bylo takové nemastné neslané a proti knize asi i něco chybělo. V tomto případě platí, že kniha je mnohem lepší než film.

• 25.5.2016  00:39

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál. Parádní podívaná, u které se člověk ze srdce zasměje :) 4*

• 30.5.2015  00:12
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Světlý okamžik mezi českými luhy a háji. Doufám, že nezůstane jen u jednoho a toto byla první ochutnávka :-)

• 5.12.2014  19:10

Hodně dobrá časová smyčka plná paradoxů. Mě se to líbilo a určitě si někdy pustím znovu. 4*

• 3.12.2014  23:22
    Doupě (2014)

Úplně stejnej film ? Nechápu, koho toto mohlo napadnout...

• 27.8.2014  00:26

Dlouho jsem se u filmu tak nezasmál :-) Stálo to za to!

• 11.8.2014  22:29

WTF ???!! Co to sakra bylo? Asi ještě nikdy jsem neviděl takovýhle film. Jednou si to budu muset pustit až budu zhulenej, protože do té doby to asi neocením naplno :D Pro jistotu nehodnotím, nevím jak.

• 19.7.2014  11:05
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

S touto žlutou rodinkou jsem vyrůstal a není divu, že jsem si je zamiloval, že se stali fenoménem a jedním z nejlepších seriálů vůbec. A jako plus je u Simpsnů i český dabing, který se rozhodně řadí k tomu nejlepšímu v české dabérské tvorbě. 6z5* :)

• 5.7.2014  12:43
    Malá Velká Británie v USA (TV seriál) (2008)

Opět naprostý masakr, kdo se díval na Malou Velkou Británii, musí kouknout i na tohle.

• 5.7.2014  12:42
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Povedený počin dvojice Lucas-Valliams. Jedním slovem masakr. Rozhodně stojí za podívání.

• 27.1.2014  19:59
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Fakt dobrý. Oceňuji hlavně nápad. Tenhle seriál opravdu nutí člověka přemýšlet nad dnešní/budoucí dobou.

• 13.1.2014  19:40

tak tohle byla řádná úchylárna... :D

• 24.9.2013  21:28

Takové pohodové pokoukání, příjemný hudební doprovod a celkově parádní oddychovka. Za mě lepší 3*

• 26.7.2013  12:26
    Rain Man (1988)

Zvedám hodnocení na 4*. Film jako celek si to podle mě možná nezaslouží, ale D. Hoffman je bezkonkurenční v této roli. Klobouk dolů před tím, jak to zahrál.

• 23.6.2013  14:03
    Hledám Amy (1997)

Velice příjemný film s inteligentním humorem, na který se kouká prakticky samo. Herci, dialogy, atmosféra... prostě si to tak krásně sedlo a Díky za to! Jeden z mých oblíbených filmů.

• 23.6.2013  10:35
    Farscape (TV seriál) (1999)

Můj nejoblíbenější sci-fi seriál, který jsem si prostě oblíbil a tohle už nic nezmění. Pro fandy sci-fi povinnost!

• 10.3.2013  14:10

Copak to proboha udělali s klasikou jakou Asterix a Obelix bezesporu jsou ? Tohle byl výsměch a raději to nebudu dál komentovat.... Hrůza.

• 12.1.2013  10:25
    Jiná země (2011)

Velice zajímavé drama trošičku smíchané se sci-fi, ale hlavně drama. Na příběhu jedné mladé dívky je ukázáno hodně bolesti a smutku. Toto chce vidět než o tom něco psát, pocítit tu atmosféru a pozvolné ukazování a poznávání. Doporučuji 4*

• 26.12.2012  16:27

Naprostá klasika. Lepší ztvárnění Švejka od Jaroslava Haška snad ani není možné. Rudolf Hrušínský zde zahrál, pro mě osobně, svou nejlepší filmovou roli v kariéře. Švejkovský humor přenesený z knihy na obrazovku v tom nejlepším provedení. Bez váhání plný počet * !

• 26.12.2012  16:18
    Pelíšky (1999)

Rozhodně jeden z nejlepších (možná nejlepší) českých filmů. Víc asi není třeba říkat, ať se každý podívá a udělá si názor sám. S každým dalším shlédnutím objevím nějakou novou hlášku, která má zřejmě původ v této komedii a mezi lidmi je tak rozšířená až se občas divím, že jsem ji tam dřív neslyšel :-))

• 9.12.2012  14:09
    Smrtící válečníci (TV pořad) (2009)

Docela zajímavý nápad, ale ve finále je to hodně úsměvné. Srovnávat nesrovnatelné je podle mě k ničemu. Každopádně jsem celkem dost dílů viděl a poznal jsem alespoň nějaké zajímavé zbraně daných válečníků - v tomto směru to je hodně pozitivní a zajímavé, ale jinak je to na jedno brdo a rychle se to okouká. Ideální případ jednou a dost. 3* - nápad, zbraně a jejich testy + komentáře

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9