Patrick Melrose - Ani muk (2018) (epizoda)

Tísnivá sonda do Patrickova dětství ve venkovském sídle s tyranským otcem a opilou matkou. Místo Cumberbatche tak nastupuje sugestivně démonický Weaving.

Semestr - Únor (2016) (epizoda)

Filozofující rozhovor byl super, takových mohlo být v celém seriálu víc. Taky vystoupení z internetového prostředí. Závěr jsem ale nějak úplně nepobral.

Semestr (2016) (seriál)

Millennials on internet: The Movie. Z dálky mě to odrazovalo, protože pod vztahovkou vysokoškoláků jsem si nějak nedokázal představit nic zajímavýho ani zábavnýho. Chyba lávky. Pozoruhodně autentický a Linhartová s Hofmanem perfektní. "TEBE TEN KOKS JAKO BAVÍ? - "MĚ BAVÍ TA HOUPAČKA..."

Semestr - Listopad (2016) (epizoda)

Od minula už to šlape naplno a přichází konflikt.

Semestr - Říjen (2016) (epizoda)

Odhalují se rozdílné povahy, kořeny blížící se krize a už to jede od začátku do konce.

Patrick Melrose - Špatná zpráva (2018) (epizoda)

Takhle nějak by vypadal SHERLOCK bez Watsona a bez detektivních zápletek aneb Cumberbatch fetuje, Cumberbatch má absťák, Cumberbatch fetuje... a u toho samozřejmě nihilisticky a sarkasticky hláškuje a herecky řádí. I když mám Cumberbatche v oblibě, je to pro mě trochu málo.

Semestr - Září (2016) (epizoda)

Zprvu mě dost otravovaly ženské postavy, taky ta těkavá forma je náročná, byť pěkně autentická. Naštěstí v druhé polovině nastoupil hrdinčin kluk a hrdinka se přestala chovat jako znuděná přezíravá nána a šlo to.

Černé zrcadlo - Série 4 (2017) (série)

USS CALLISTER a HANG THE DJ za jasných pět, zbytek po čtyřech až na koukatelný, ale apendixoidní METALHEAD. Čili solidní série.

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Robopostapo survival. Není to špatné a třeba jako studentský film by to byl ok, ale na BLACK MIRROR až příliš jednoduché.