Irčan (2019)

Veľmi som vďačný za tento film, nikde sa neponáhľa a ide si svojim pomalým tempom až ku svojmu koncu. Zaspomínal som si na staršie mafiánske veldiela, kde dialógy boli nekončiace a hlavný predstavitelia predvádzali svoje umenie tak ako aj v tomto filme. Pesci, De Niro a Al Pacino traja veční "gangstri" už na dochodku to zahrali stále bravúrne a obávam sa, že som ich videl takto po kope posledný krát, čo je možno aj dobre nakoľko viacej si ich chcem predsa len pamätať bez tých šedín. Za mňa inak veľmi dobrý film, jediné čo chýbalo možno trošku viacej akcie či napätia, to už však moc čakať nešlo.

Joker (2019)

Joaquin Phoenix to zahral vynikajúco, Ledgerov Joker z Temného Rytiera má minimálne rovnocenného nástupcu čo sa týka hereckého výkonu.

Tolkien (2019)

Pre mňa celkom prekvapenie, film obsadený kvalitnými hercami a jednou veľmi sympatickou, zlatou herečkou. Pána Prsteňa som mal rád a film o živote spisovateľa ktorý toto dielo stvoril sa mi zapáčil takisto. Možem odporučiť ako príjemný film na neskorší jesenný večer s vašou polovičkou.

Šprtky to chtěj taky (2019)

Zo začiatku som to chcel vypať, vďaka názorom dvoch mladých slečien a hlavne totálne nesympatickej horizontálne znevýhodnenej predstviteľky. Ale nakoniec sa z toho vyklula celkom slušná komédia, len si trebalo zvyknúť na ten súčasný politicko korektný humor násťročných herečiek.

Godzilla II Král monster (2019)

Zopár fakt epických scén s Titanmi a Godzillkou ktorá znova zachraňuje ľudstvo. Inak veľa, veľa a ešte raz veľa klišé ktoré škodia tomuto filmu.

John Wick 3 (2019)

Celý John Wick by už mohol skončiť, režisér z toho len dojí a dojí čo to dá kým mu nato ľudia budú do kina chodiť. Inak je to len klasická, bezmozgová strielačka ktorá neprinesie v podstate nič nové až na pár pekných predvídatelých scénok. Zápletka 0 bodov, dialógy 0 bodov a humor takisto 0 bodov. V rámci žánru však stále Ok, ale len veeelmi slabe 3 hviezdičky oproti dvojke.

Gotti (2018)

Nebolo to vobec až také zlé ako sa dočítate v niektorých komentároch. Avšak nemožete čakať žiadneho Krstného Otca, Casino, Scarface alebo Goodfellas. Najviac bavil samozrejme Travolta a príbeh o elegantnom, sebavedomom, šamrantnom mafiánovi z ľudu Johnovi Gottim. Inak samozrejme v prípade kvalitnejšieho režiséra sa z tohoto filmu dalo vytrieskať ooveľa viac, preto len 3 hviezdičky.

Srbský film (2010)

A take krasne tvrde porno to bolo zo začiatku... Film je jeden velky hnus, ale aj napriek tomu to bolo pozeratelne nakoľko som bol zvedavy čo ešte z režiserovej chorej hlave zíde a aka bude ďalšia scénka. Pozerať druhý krát tento film ma dúfam nikdy nenapadne, ale pre všetkých čo majú silný žalúdok a neboja sa s filmami experimentovať odporúčam pozriet aj tento srbský zvrátený, úchylný, odporný masterpiece.

Rocketman (2019)

Asi prvý film v ktorom ma "muzikalove vložky" bavily a sadli tam ako riť na šerbel (a to muzikálové filmy nemám moc v oblube). Film je nadupaný od začiatku až po koniec s celkom svižným driveom. A za mňa udeľujem hercovi T. Egertonovi oscara zato ako zvládol tie fakt teplé scény.

Muži, ženy a děti (2014)

Klasický film o problemoch dnešnej doby, ktorý poukazuje najmä na internet a situácie s ním spojene tlačené až do extrémnych situácii. Nijak zvlášť nenadchne, ani nechytí za srdce, ale rozhodne stojí zato pozreť kam až može v určitých situáciach tento fenomen zajsť.