Telefon (2020)

Zajímavá myšlenka, ale pak trochu ztrácí dech. Konec byl předvídatelný. Souhlasím s komentářem uživatele PetrPan :-)

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Tahle Austenová alá 50 Odstínů byla kupodivu i celkem koukatelná. Když člověk zkousne současný americký nešvar nacpat černochy někam, kam historicky absolutně nepatří, tak jako seriál při žehlení dobrý :-)

Kjó no Kira-kun (2017)

Ničím neurazí, ale ani neoslní. Tak by se dal shrnout tenhle japonský počin. I tak to byla celkem milá jednohubka.

Sladký domove! (2020) (seriál)

A mně tenhle koncept vlastně dost sedl, s chutí bych si dala druhou sérii.

Mistr jinu a jangu: Sen o věčnosti (2020)

Mám pro čínská fantasy velkou slabost. Vizuálně naprostá dokonalost, příběh byl místy sice předvídatelný a i celkem jednoduchý o pár postavách, ale i tak mi ty dvě hodinky utekly jako voda a s chutí bych si to pustila znovu.

Mistr jinu a jangu (2021)

O rok starší Mistr jinu a jangu byl daleko lepší, propracovanější a zaměřený na postavy. Toto bylo sice na pohled kouzelné a pohádkové, ale škoda toho scénáře.

Mulan (2020)

Když pominu všechnu tu kontroverzi s tímto filmem spojovanou, tak takovýmto způsobem promrhat potenciál by mělo být trestuhodné. Jak se mi ty filmové disneyovské předělávky líbily, tak tady někdo šlápnul sakra vedle. Animovanou Mulan řadím jako jednu z nejlepších pohádek od Disneyho. Bohužel tady to vzal někdo za špatný konec. Herecké obsazení je naprosto luxusní. Vizuál je taky skvělý a to je zhruba tak konec pozitiv. Problém vidím už ve scénáři. A ač se to u takovéhoto filmu očekává, tak se nedočkáme ani žádného pořádného souboje.

We Best Love: No.1 for You (2021) (seriál)

Tenhle tchajwanský skvost byste neměli přehlédnout. Co se týče BL tématiky tak z Tchajwanu jsem prozatím asi nic lepšího neviděla. Co se týče počtu dílů a jejich délky, tak je to přesně tak akorát. Velmi nadstandardní byly herecké výkony hlavní dvojice. Seriál se vyhnul obvyklým klišé a hlubokým myšlenkám a velmi mile, jemně a s vtipem vás nechá sledovat, jak se rodí milostný vztah. A vlastně díky té jednoduchosti a lehkosti si nemůžu pomoct, a i když bych normálně dala těch hvězdiček méně, musím dát plný počet.

Gumihodyeon (2020) (seriál)

Já prostě tenhle styl můžu. Zamilovala jsem se do Kim Beoma... jeho role byla skvělá, on byl skvělý a s Lee Dongwookem se skvěle doplňovali. Velký plus má také hlavní hrdinka, která se jen nevezla. Vedlejší role byly také překvapivě dobré a nijak neotravovaly a hlavní trio bezvadně doplňovaly. Záporák mohl být impozantnější, ale nad tím člověk zavře očko. Soundtrack se mi líbil tak půl na půl.