Presumpce viny (2003)

Taký čistý priemer od Franklina, očividne to režisér na viac nedáva ale niekedy i to stačí. A občas aj humor zapasoval.

Bratrstvo nesmrtelných (2021) odpad!

Mám rád Fuquu, mám rád akčné filmy ale toto nevyšlo ani trošku.

Al Kameen (2021)

Absolútne nesadlo, ale chyba bude vo mne preto nehodnotím.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Trošku slabšie tempícko ale zmenu kvitujem a Bill vyzerá verne predobrazu a navyše jeho vzťah má super prepojenie s vzťahom Ellie a Joela, len som čakal, že sa stretnú lebo v hre mala Ellie a Bill fajnú výmenu názorov, ale nesťažujem sa a pasáž prepadu bola fajná. V závere vyrážajú a som zvedavý na ich stret s tými vzbúrencami v Pitsburgu (vlastne tu by to malo byť Kansas City).

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Fajnová epizóda, kde konečne meetneme clickerov, Bella sa ukáže že okrem výzoru to Ellie je a nech bučí kto chce čo chce. Jedna prekvapivo pozmenená smrť postavy poteší a som zvedavý či bude Bill taký husťoš ako v hre.

Ďábel v modrém (1995)

Dosť zamotaný neo-noir film ale rozhodne slušná podívaná s dosť brutus prestrelkou na záver.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Tak teraz som dosť v rozpakoch. Na jedu stranu je to určite najhorší Thor, ale na druhú stranu to nie je tak zlé ako som očakával. Najmä Gorr to tam dobre tiahne k tej vážnej linke a som rád, že okrem jednej fakt vtipnej scény ho vôbec nedehonestovali. Bohovia nevyužitý avšak ich chovanie alá súčasný politici istý šmrnc malo. Akcia slušná, Jane ako Thor prekvapivo v pohode. Potitulkovky zaujímavé a zároveň tá druhá posiela do prdele tvrdenia tvorcov Endgame, že postavy ktoré umrú sa už nevrátia. Hold ale tu to aspoň istý zmysel dáva narozdiel od frišno a jebnuto. 4* ale celá jedna * je za Gorra a jeho linku.

Vikingové - Co se děje v jeskyni (2019) (epizoda)

Nuž pomaly sa blíži finále a akože nemá to síce také tempo ako by pred finále malo mať ale súboj 1 by 1 bol super, Floki na Islande mal tentokrát len pár scén a neboli ani zlé. som zvedavý jak to finishne, ale hádam dobre.

Vikingové - Baldur (2019) (epizoda)

Suka Lagertha nezdechla ale myslím, že takto schradnutá veľmo rýchlo umrie, teda pokiaľ stúpi na bojisko. Bjorn sa ožení (áno zase), Judith je tiež na pokraji smrti, pasáž s Dánskymi Vikingami slabá ale hádam ten sľubovaný 1 by 1 súboj prebehne. Island opäť katastrofa.  Hej a kriplík dostal syna, očividne tiež kriplíka a som zvedavý čo z toho bude. A na scéne sa objavuje nový typas ktorý bude zrejme vikingským mixom vypičenca Egberta a vyžratca Eilu.

Vikingové - Nejstrašnější věc (2019) (epizoda)

Názov epizódy označuje čo urobili s  týmto serošom po 4 sérii. Avšak rozhodne som celkom spokojný lebo sa blížia Dáni a zrejme aj bitka (či bude kvalitná či nie to uvidíme) a na prekvapenie linka na Islande mala konečne nejakú šťavu, hold Floki plán bol dobrý ale nemvidalo. Hej a som zvedavý či Bjornova nová frája bude zradná suka.