Star Wars: Klonové války - Zlé plány (2010) (epizoda)

Njaprv som myslel, že hodnotenie epizódy je zlé kvôli Jar-Jarovi, ale nie ono celá epizóda sleduje debilných robotov a nebyť tam Bane a záver s Hutcami, tak dám 2*.

The Price We Pay (2022)

Po troch fajn akčných hororoch natočil Kitamura ničím nevýrazný B-čkový akčniak a teraz sa opäť vracia k hororovejšiemu počinu a jeho rukopis tu je síce cítiť avšak, v tých predchádzajúcich hororovo ladených filmoch mal vždy nejaký zvrat, občas svinský ale tu nič neprekvapí. Ale Diacon Frost z Blade  nebol špatný a kubánečka je sexi.

The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

Pomalá ale veľmo dobrá epizóda kde síce sklame trošku prestrelka, čakal som epickejší boj, no inak fajn a potešil aj pobočník ten vodkyne ktorý ej btw Joelov herný hlas, no a teším na next part kde vylezie ten bloaťák zo zeme.

Dračí doupě (2000)

kedže sa do kín pomaly blíži nový Donźón, tak som si povedal, že skúsim pozrieť tie predchodzé počiny (dokonca som si pri pozeraní uvedomil, že prvý diel som aj ako asi 12 ročné decko videl) no a efekty sú síce hnusné a Ironsov herecký výkon je ešte horší jak výkon Smitha v jeho najnovšom záreze Emancipation  avšak nebolo to až tak stupídne ako som čakal a slečna čarodejka bola dosť sexi. Takže slabé 2* tomu dám a uvidíme čo ďalšie dva diely.

Memory (2022) odpad!

Ani dokukať som to neomohol.

Svatba na odstřel (2022)

Totok bola chujovina, ale ja som sa brutálne bavil. Síce občas scény trápne ale občas mi fakt potrápili bránicu (čo fakt cením) a ani akcia nie je úplne zlá, film má aj 2 zaujímavé zvraty (jeden som odtušil dobre ale tamten ma príjemne prekvapil). Akurát pokaiľ čakáte, že film Má R-ko kvôli brutalite tak vás sklamem pretože okrem dvoch scén (oddeľovanie pút a vrtuľník) tam žiadne gore neni ale i tak som spokojný, pobavil som sa a to je hlavné.

Pod rouškou temnoty (2022)

Priemer jak fras ale celkom sa to dalo, avšak tá záverečná akčná pasáž, to je fakt katastrofa a Neeson fakt pôsobí jak dedek (akože on dedek je ale predtým mal vždy istú formu). Ale aspoň tá bitka s cajtami a všeobecne prvá polka mala čo do seba. A na druhú stranu po tej sračke Pre balík prachov  to mohol režisér domrdať aj viac.

Bestie (2022)

Na pohodu film s pekne nasratým a dobre vyzerajúcim levom. V podstate to tu leží na pleciach idrisa Elbu, keďže Copley je väčšinou v limbe a jeho dcéry väčšinou kričia a plačú (ale to nie je výtka, šak si ich chce koštnúť poriadne hovädo). Síce úplne záverečný súboj mohol mať viac k realite ale inak viac než na pohodu film.

Chaos (2021) odpad!

Jak som sa tešil, tak som pri tom skapíňal od nudy. Škoda, toto nesadlo.