Hubieho Halloween (2020)

Nebýt Sandler za debila s MacGyverovou termoskou tak to mohl být docela fajn příjemný film. Má to nápad, má to občas i vtip, má to fajn vedlejší postavy a i fajn výpravu. Ale pokud vás Sandler nezačne srát v první minutě tak to udělá v té druhé.

Resident Evil (2002)

Proste zfilmovaná hra. Sice dobře, ale moc originality v ději to nepřineslo, celé je to rozdělené na jednotlivé herní mise a kola které se musí splnit aby se prošlo do dalšího levelu, takže to občas docela drhne. Ale Milla Jovovich je prostě Milla Jovovich, na to se dá dívat v čemkoli.

Orphan (2009)

První hodinu a půl je Ester otravné ukecané dítě, které neděsí a jen vás se*e. Skoro jsem měl chuť to vypnout. Ale poslední půlhodinu to nabere obrátky a zachrání to. Žádní debilní démoni, žádní trapní duchové, ale originální pointa a vyvrcholení jak má u správného hororu být. Ale škoda toho začátku, jinak by to bylo na 5*

Jeepers Creepers 2 (2003) odpad!

Tak to byl tak blbý scénář, že to by nezachránil ani nejlepší režisér s nejlepšími herci, natož ti rádobyherci co tam jsou. Jednička byla aspoň taková občas příjemně hloupá v rámci žánru, ale tady vůbec nic nefunguje...

Jeepers Creepers (2001)

Škoda, že to vzhledem vypadá jak z osmdesátek. Vymazlit trošku hlavního démona, nebo co to bylo, a ubrat na rádobyvtipných hádkách sourozenců tak by to byla pecka. Takhle se na to koukalo dobře, ale chyběly tomu ty kouličky.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Takový, dnes už klasický, snyderovský digibordel. I když tady to díky celé stylizaci tak moc nevadí. V kině to musela být pecka, na televizi nebo monitoru je to ale horší. Samotné bitvy, což je v tomto filmu samozřejmě to hlavní, jsou jako na houpačce, některé jsou super, některé díky rádobyuměleckým hrátkám se zvukem a zpomalovačkami naopak utrpením. Celkově ale dost málo masakr na to kolik lidí je tam brutálně zabito, čekal jsem ty potoky krve větší a hory střev vyšší.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Je to super, dokonce bych tomu odpustil i tu snahu zaujmout v Británii amerického diváka tím, že jim polezeš stylem prostředí do pr**e. Ale krucinál, je v tom seriálu někdo, z koho se nestane homosexuál? Tohle už bylo fakt moc jak to tam všude cpali.

Máš někoho doma (2021)

V rámci žánru to docela ujde, prostě taková klasická teeneagerovská vyvražďovačka. Trochu mi to připomnělo Vřískot, i když tohle bylo o nějakou tu třídu níž.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Velká nuda. Depp vytvořil karikaturní postavu v nekarikaturním filmu bez zajímavého nápadu. Sice to člověk nemá úplně chuť vypnout, ale film prostě plyne. Možná se měli držet jen komedie nebo jen kriminálky, ale tady ani nevím co to bylo za žánr, na komedii to není dost vtipné a na kriminálku dost napínavé nebo dramatické, prostě nuda.

Jedna, dvě, Undertaker jde! (2021) odpad!

Asi kdyby to bylo hrané herci a natáčené filmovým štábem a napsané scénáristou tak by se na to dalo dívat. Takhle wrestleři neumí hrát ani tužku, režisér možná ještě nevychodil ani první ročník filmové školy a scénárista by se neuživil ani jako třetí pomocník pátého asistenta scénáristy teletubbies. Pokud někdo vydržel aspoň přes první tři rozhodnutí tak má můj obdiv.