Jak se stát tyranem (2021) (seriál)

Docela vkusně i s nadsázkou udělaný dokument. Přináší i pár ne příliš známých věcí, ale hlavně propojuje všechny diktátory v tom co mají společné a jak diktatura funguje jako taková, ne jen životopis jednotlivých lidí.

Králové zlodějů (2018)

Herecké hvězdy provádí největší loupež v dějinách Británie v tom nejnudnějším filmu v dějinách filmu. Tam nefungovalo fakt vůbec nic, žádné napětí, žádný vtip a prostě se t nějak stalo aniž by scénárista věděl vůbec jak. Strašná tragédie.

Vlastníci (2019)

Geniální konverzační a herecký koncert. Tam ladilo všechno a všichni. Dlouho jsem se tak u filmu nezasmál.

Piklírna (2021) (seriál)

Něco nového a přitom tak povědomého. Když vedle toho postavíte Futuramu, Simpsonovy, Amerického tátu a mraky dalších tak vlastně nepoznáte rozdíl. Spousta narážek a popkulturních odkazů. Ale pořád to funguje a pořád to člověka baví. EDIT: Druhá série to posílá celé do kopru, se řeší už jen rodinné vztahy a láska a z vlády světu nezůstalo nic, jen pokus o vtipy, které nejsou vůbec vtipné.

The Boy (2016)

Na oskara to není, ale koukalo se na to dobře a zvratů bylo přiměřeně. Možná ta atmosféra se dala víc vytěžit, ale vzhledem k tomu kdo to režíroval myslím, že tohle byl jeho životní výkon.

K zemi hleď! (2021)

Skvělý obraz naší doby, bylo by to vtipné kdyby to nebylo tak mrazivě děsivé.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Pokud přistoupíte na hru tvůrců že film je kravina tak si ho užijete, nikdo ho asi ani při natáčení nebral moc vážně a vy se tak taky nasmějete. Štáfek a Kozub je super dvojka a asi bych si je uměl představit v dalších projektech. A poprvé v životě mi nevadila ani existence Magnuska na tomto světě. Každopádně závěrem to celé zničili, ten hodně čišel nudou a nekvalitami a blbostí ho předčí snad jen Kapitán Říp

Ďábelský Santa (2005)

Nápad ušel, mohl z toho být i dobrý film, a je jedno jestli by to byla komedie nebo horor, ale je to tak tuctově natočené a hlavně je to taková unylá snaha o krvelačnost i o humor najednou, že to moc dobré není.

Potomci lidí (2006)

Atmosférická lahůdka, za kteoru by se nemusel stydět ani George Orwell. Ale ten příběh docela slabota, rozhodně bych to za žádný zásadní filmový milník neoznačil, jak píše spousta jiných. Ale tím nechci říct, že je to špatný film, jen prostě není ničím výjimečný.