• Pohádka

Kosmo - Česká škola (2016) (epizoda)

Nenamalovaná vycpaná Jana v modré teplákovce, po boku tří zoufalců v liduprázdné jídelně střediska Brdy 1? Tak to mě ho vyndej. Nejvíc nejvíc nejlepší atmosféra a všichni a všechno :).

Bakaláři - Zip (1978) (epizoda)

Komu z nás se někdy nestalo podobné foajé, že? No uplné fopa. :) Ještěže jeden z milionů chlapů byl skutečný gentleman a nekretén. To tak má někdo (Janina - Jířina) kliku :).

Marta a Věra - Knír (2016) (epizoda)

Haha, Sabina a Marie válí. :) Nakonec to bylo i napínavý a akční. :)

Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Naprostá nádhera a krása. Občas u toho i potřebuju kapesníček. Vzpomínka na studentská léta na koleji, v posluchárnách, na cvičeních i v menze. Absolutní jemný skvost. "Ten Béda, ten to teda žhavil, co?" "Copak jsi zapomněl, že tohle ňadro bylo v Praze první, který jsi v držel v ruce?" "Jsi modrá..." "Pan Homolka už má to svý jistý, Štěpánku." "Na každém konci je krásné to, že něco nového zase začíná..." A to jediný mě stále drží nad vodou.

Světlo pro Světlušku 2016 (2016) (pořad)

Kde jsou ty časy, kdy Světlušku zaštiťovala i moderovala Aneta. To mělo úroveň. Výborná byla prostě špatná a Pavel... raději bez komentáře.

Kosmo (2016) (seriál)

Brilantní hra. Absolutní závan. Čerstvost, svěžest, skvělost, vtipnost. Neotřelost, nenucenost, lehkost a nadnesenost. Vymazlený dialogy do posledního písmenka. Nejde vypíchnout nejlepší hlášku - scénář je jedna velká hláška. Jaroslav Rychtář na iDnes napsal: "Ona je to satira? Myslel jsem, že jde o dokument." Fantastická a nedoceněná hudba! Vynikající obsazení.

Marta a Věra - Ceny (2016) (epizoda)

Brouček jak se zchlívil tím Lady likérem, čuňák jeden kníratej. Chudák Věra, ani si nekoštla a v tomhle díle neměla ani jednu kremroli. Chudinka nedoceněná.