Poslední výkřik (2012) odpad!

Jak k tomu teď přijda většina těch filmů, které jsem hodnotil jako odpad? Tohle je odpad odpadů z odpadu odpadů. Miro Šmajda a Iveta Bartošová není to nejhorší na celém filmu. A to už o něčem svědčí.

Pohřešovaní (2003) (seriál) odpad!

Nic hloupějšího jsem za posledních pár měsíců neviděl.

Luther (2010) (seriál)

1. série - 100 %, 2. série - 90 %, 3. série - 95 %, Luther, Sherlock, Jekyll a hlavně Life on Mars je pro mě špička britské novodobé tvorby. Stejně jako u Jekylla trošku vázlo kýčovité finále, ale plnému hodnocení mu to nezabránilo:)

Londýnský gangster (2010)

Nebýt charismatického Colina Farrella v hlavní roli, hodnocení by šlo rapidně dolů.

Oběti války (1989)

Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Úžasná hudba a skvělá kamera.

Koupili jsme ZOO (2011)

Příjemný romantický film na nedělní poledne. Tak na 3,5 hvězdičky :)

5 Days of War (2011)

Úvodní scéna nastavila laťku až moc vysoko, filmu už se přes ni nedostal. Režisér se asi nemohl rozhodnout, zda natočí válečný film ve stylu Hotel Rwanda, nebo klasický "akčňák" podobný například filmu Za nepřátelskou linií. Některé scény byly dokonce nechtěně vtipné. Třetí hvězdu dávám za skromný rozpočet, akční scény byly na tak malou finanční částku kvalitní.

Roommates (2009) (seriál)

Je škoda, že se seriál nedočkal další řady. V některých epizodách rozhodně dosahuje (a i předčí) kvalit TBBT/Friends.

Hon (2012)

Jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) a nejsilnějších filmů posledních let (MFF Karlovy Vary - 2012)

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Popis "komedie" je hodně moc zavádějící. Černá sonda do možné budoucnosti celého národa... 1. série: 1. díl: 100 %, 2. díl: 100 %, 3. díl: 80 %▐ 2. série: 1. díl: 90 %, 2. díl 100 % 3. díl 60 %▐ speciál: 100 %