X-Men: Apokalypsa (2016)

Nooooo, nebýt přechozích dílů X-menů resp. původní trilogie, tak by to byl suprovej filmík....ALE...Nezdá se vám, že je tu nějak moc věcí, který nepasujou s původní trilogií X-menů? Např. Když v minulosti (v tomto filmu) Jean potkala Wolwerina, proč si ho v dospělosti nepamatovala a nejen ona? Jak je možné že NAPLNO využila a UMĚLA OVLÁDAT svou moc a původně její moc musela být spoutána profesorem, protože ji nedokázala ovládat? A co Kurt Vagner? V původní trilogii se teprve seznámí s X-meny a teď - v minulosti - je dokonce jejich členem???? Jo jasně, měl trochu pošramocenou paměť paměť, ale copak ji měli pošramocenou i ostatní, včetně Profesora? Asi těžko. A tak dále a tak dále a tak dále. Všechno to vyjmenovávat nebudu, protože by mi to trvalo minimálně tejden a totálně by mě to znechutilo, stačí že to bilo přímo do očí, opakovat to co je očividné, není třeba. Prostě to trošku - trošku víc - nedomysleli a malilinko podělali. Ale efekty pěkný.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Konečně něco na čem můžu zase totálně ujíždět :D Juchůůůůůůů

San Andreas (2015)

Že by se nám to rodil nový Chuck Norris?

Přežít (1993)

Ale jo....když vezmu to, že je to podle skutečný události, tak je to opravdu strašný tohle prožít, ale....to zpracování.....škoda mluvit, ale docela jsem se nasmála, takže zas až tak špatně udělaný to nebylo - aha to mělo být drama a ne komedie....no tak nic no...

Šofér (2014)

Totální pí*ovina. Chcete vidět chlast, rvačky, občasný výbuchy, nahý ženský a drogy? Tak je tenhle film právě pro vás. Kdyby nebylo občasných vtipných hlášek, tak by to byl pro mě odpad. Takhle jsou to dvě *, ale s hodně odřenýma ušima.

Padesát odstínů šedi (2015)

Pořád slýchám, že je to úžasný hit a krásný film a knížka je úplně nejúžasnější....DÍKYBOHU že jsem si nekoupila knihu!!! Poté, co jsem se dvě hodiny nudila a moje pozornost ožila jen tehdy, když kamera najela na ukázky krajiny z výšky a film, který jsem očekávala (neboli děj) přišel až 3 minuty před závěrečnými titulkami, jsem dospěla k názoru, že ale vůbec nechápu CO se těm vychvalovačům na TOMHLE líbí. Myslím, že jsem slyšela i názor, že je to porno pro ženský...tak to bych teda jako chtěla vědět kde!?! To že ukážou několikrát ochlupení (podlě mě až nadměrné), bradavky Dakoty (protože o prsou nemůže být ani řeč) a prdele Dakoty a Jamieho, to není nic neobvyklého a abych řekla pravdu, tak v dnešních "přístupných" filmech toho většinou ukážou mnohem mnohem MNOHEM víc, než zde. Jo omlouvám se - myslím, že ke konci na vteřinu byla vidět frnda (a zajímavé bylo, že už s menším porostem) madam Johnson. Takže pánové a dámy, velice děkuji za další promarněné 2 hodiny života, kdybych čučela do zdi, tak bych z toho měla mnohem větší kulturní zážitek, než když jsem čučela na obrazovku, kde se mi odehrávalo cosi příšerně nudného a když nad tím tak přemýšlím, tak je to asi sotva 5 minut, co jsem to shlédla a vlastně už ani nevím o co tam šlo....hmmm to zřejmě asi o něčem vypovídá. Na závěr tedy mohu jen říct: "Strčte si tenhle supr čupr filmík i s knihou někam, protože to je ta nejnudnější hovadina, co znám!" ....... hudba byla fajn.

Konečně doma (2015)

Krásná pohádka u které mohu vytknout jen jedinou věc - český dabing. Ten je teda naprosto nezkousnutelný. Viděla jsem to i v originále a poté s dabingem a musím říct, že to ztratilo tu šťávu a srandovní nádech, který jsem z toho cítila, když jsem se na Konečně doma dívala v anglickém jazyce. Jinak vtipné, propracovaný děj, krásná animace, vtipné hlášky a hlavně - děti se u toho smály. :D Takže suma sumárum - vřele doporučuji.

Poltergeist (2015)

Tak na tomhle kousku jsem byla v kině - přemluvena a totálně přehlasována přítelem a musím říct, že v několika okamžicích jsem si opravdu málem strachy stříkla do kalhot. Přítel prohlásil, že to bylo dost slabý a hodně ho to zklamalo a že mu to spíš připomínalo pohádku na dobrou noc stylu: " Jeníček a Mařenka vyhulili trávu a pak si upekli na rožni ježibabu, jen aby se nenudili." A já si myslím, že asi tak nějak to bylo s tímhle filmíkem. Já sice nejsem moc příznivec hororů a od doby co jsem porodila první dítko jsem strašpitel, ale když to vezmu kolem a kolem, tak těch okamžiků, co mě opravdu donutli zavřít oči strachem, bylo velice pomálu a celé to bylo takové nijaké. Takže pro mě takový krásný průměr.....a z větší části za to může moje strašpitllácká povaha.

Hodinový manžel (2014) odpad!

Tak ti mám takový divný pocit, že české komedie jdou čím dál tím víc ke dnu...z komedií, co by mohly být dobrými se stávají akorát trapné filmy s trapnými postavami a ještě trapnějším dějem. Byla to totální ztráta času a ačkoli se v prvních 5ti minutách zdálo, že to bude docela dobrá prča, tak po dalších 5ti minutách jsem se začala celkem slušně nudit, po dalších 5ti minutách jsem byla už silně otrávená a zbytek filmu jsem byla naštvaná, že jsem byla tak pitomá a věnovala svůj volný čas (kterého není moc) takovýhle totální kravině. Původně jsem dala 2 hvězdy, ale jelikož ve mě pocit nasranosti z promarněného času zůstává a neopadává, naopak bych řekla že graduje, snížím své hodnocení na úplné minimum.