Abandoned (2022) odpad!

Pamatujete The Boy? The Boy (2016) tak tohle je jeho zetková verze. Hned na začátku film poprvé a naposledy překvapí ženská s chlapem a děckem  kupují barák ženské se to nějak nezdá a optá se ten barák se dlouho prodával není s ním něco? a ta co to prodává říká stala se tu vražda nevadí Vám to  ženská pohoda a tak si ho koupí. Pak sledujeme ženskou jak má problémy s vlastním děckem pak zjistíme, že tam žijou děcka co při té vraždě tam zůstaly a kradou jí tam věci a chtějí její děcko a máme konec. Horor to není a jediné děsivé na tom je to děcko co pořád brečí (neschvaluji násilí na dětech, ale kdyby spadlo z toho schodiště dám automaticky 5 hvězd). 0 procent ztráta času.

Abigail (2024)

Tohle je pravděpodobně nejkrvavější horor co můžete v kinech vidět speciálně ke konci je tam krve a vybuchujících těl požehnaně. 4 chlápci a 2 ženské unesou holku co je upírka (tohle není spoiler je to i v trailerech a popisu filmu)   a ta jich zabíjí. 3/4 filmu jsou podařené  jsou tam občas dobré vraždy občas to nabídne dobrý vtip a je tam dobrá scéna s tím bazénem plných mrtvol bohužel závěrečných 15 minut nedává smysl je to něco ve stylu předchozího hororu režisérů Krvavá nevěsta (2019) kdy je to nesmyslné  a i ukončené to je divně. Ona jich tam zabíjí  naráz nemůže a prohrává chlápek co se proměnil  v upíra  ji poráží ona chce pomoct a za to ji nechá ona být dojde tam její otec  taky ji nechá být.  60 procent

A Creature Was Stirring (2023)

Ženská je tlustá bývalá zdravotní sestra a stará se o dceru co se mění v dikobraza tak, že jí něco píchá a sleduje ji, aby se v něho neměnila  . Žijí v baráku někde na samotě a během sněhové bouře se k nim dostanou 2 lidi (bratr a sestra). Té sestře pak začne hrabat a začne si myslet, že tu dceru tam drží násilím a snaží se jí zachránit matka to nechce a ten bratr to střídavě chce a střídavě nechce asi podle nálady.  Pokud Vás to zaujalo zklamu Vás zhruba tak hodina filmu jsou jen kecy a nic se neděje v té dikobrazí podobě je tam tak 10 minut do toho se tam objevuje její dikobrazí otec což se ani nevysvětlí. P.s. ten konec je za blbost tak, že ti 2 ani neexistovali?  20 procent za to jak se ten dikobraz tam kotoulel

Acrimony (2018)

Ženská sbalí chlapa, který je švorc, ale za to má baterku, která jednou bude terno a hodí hodně peněz. Mezitím než se to stane ho, ale dotuje svými penězi pak se rozvedou a on tu baterku prodá a je v balíku i s novou ženou na , kterou ta bývalá žárlí. Dal bych i 4 , ale ten konec je ptákovina už vidím zhruba 4 chlápky jak skočí do moře kvůli jedné labilní pipině nemluvě o tom, že na té jachtě byla určitě minimálně jedna lékarnička. Jinak píčovina ani fantasy mě to nepřijde v dnešní obě jsou tak opravdu blbí lidé , že dotují jiné a mají z toho kulové.

Addamsova rodina (2019)

Tak tohle bolelo a hodně (viděl jsem oba předchozí filmy ani ty nebyly světoborné, ale dalo se na ně dívat) . Pamatujete Loraxe? https://www.csfd.cz/film/293571-lorax/komentare/ tak tento film je na podobné brdo máme zde rodinu podivných lidí a proti nim stojí rodina ´´dokonalých lidí´´ a jejich život do toho kamery na každém rohu a šmírování sousedů . Účesy postav jsou hodně podobné chování a závěrečná pointa úplně. V celém filmu jsou zhruba 3 vtipné scény (oživení mrtvých, žáb, závěrečný vtip o chybějících končetinách a dál si nevzpomenu) jinak je to přehlídka grotesek, které se hodí tak maximálně do seriálu o délce třeba 10 minut navíc jsem nepochopil proč jedna z postav zde chodí skoro pořád nahá. 20 procent a i to je moc. Je smutné, že to tolik vydělalo,

Addamsova rodina 2 (2021)

Tak, že točily to dva režiséři Buchet a Klobás  a chlápek co jim tam dělal střihače a dopadlo to tragicky. Většina vtipů jsou jednorázovky na uchechtnutí třeba tahle květina je na veganské stravě jí pouze vegany a v podstatě zde není nic z čeho by se člověk smál tak moc až by se za břicho popadal (to nebylo ani v jedničce, ale člověk by čekal, že se polepší ) .   Záporák zde většinu filmu není a celkově toho moc na chválení není. Do kina bych na to nešel ani zadarmo. 40 procent si myslím, že je i moc, ale zase 20 mě přijde málo a dávám tragickým animákům . Edit jedničce jsem dal 20 procent tohle je trochu lepší

Aftermath (2024) odpad!

Ženská má nehodu  v  autě a probudí se v lese.  Tam ji chce  zabít několik vojáčků v maskáčích a s plynovými maskami dvakrát ji zabijou , ale ona ožije a pomůže jí nějaký černoch. Pak se rozdělí černoch zemře a ona se dostane k cíli. Na konci zjistíme, že měla  autonehodu při , které  zemřely 4 lidi (tyhle lidi zabili ti vojáci) a později i ten černoch co se tam zabil na motorce (proto zemřel později asi) a ona je v kómatu oni jí řeknou, že záleží na ní zda chce žít nebo ne  a oni to nedokážou ovlivnit (proč ji teda chtěli zabít?)  ona jich postřílí (proč , když byla nesmrtelná?) a probudí se z kómatu a tohle všechno nakreslila její dcera. Pointa filmu je v tom, že ona se probudila z kómatu , ale byla na tom tak  špatně a do toho kómatu zase  upadla a je v něm aktuálně 21 let  a 3 měsíce její muž ji navštěvuje ve vzpomínkách a ten černoch je doktor co dělá na projektu, aby ji oživil její muž jí to pak řekne a ona se rozhodne to zabalit a zemřít . Nedává to smysl (Proč tam byli ti vojáci co jako představovali? Proč je tam postava Robertse co říká, že pokud ona něco zjistí oni zemřou čím je ohrožovala?) a je to nudné. Jinak Roberts je tam 10 minut na nějaké obrazovce pouze .  0 procent

A Good Woman Is Hard to Find (2019)

Ženská měla chlapa a ten byl drogový dealer jednou ho zabily a ona zůstala na dvě děcka sama. Práci si nenašla nebo nechtěla a tak to měla v životě těžké. Jednoho dne k ní naběhl dealer drog co okradl jiné dealery drog asi a ti po něm šly. Dal bych zde do žánru i drama jelikož se to nese spíše ve dramatickém duchu. Mínusy za ty dealery , kteří moc inteligence nepobraly a přehrávají hlavní padouch nevyjadřuje vůbec respekt a ty jeho kecy to ještě zhoršují i závěrečná scéna je z kategorie sci- fi (jasně ženská odstřelí zkušené mafiány jak nic). Naopak plusy za tu ženskou (speciálně na konci je kočka) a za některé realistické dialogy (když vyjdu ven je to tam samá kurva z některých hnusných ženských se mě ani nepostaví nebo a ještě tam byl jeden, ale na ten si už nevzpomenu) 60 procent

A Gruta (2020) odpad!

Tohle bylo zase co? 5 lidí (černoška, jakýsi špekoun, Ježíš, průvodkyně a těhule)  jdou do jeskyně kde v 60 letech zmizelo několik lidí pak se našly mrtví a někteří ani to ne. Tak tam jdou a uvíznou přežije jen Ježíš a nechce mluvit (tohle není spoiler je to hned na začátku i v popisu děje filmu). Chvílema se to tváří jako horor o jakémsi posednutí chvílema jako horor o někomu komu přeskočilo a všechny povraždil a stejně se nevyřeší ani jedno . Nicméně tenhle film Vám dá 2 věci zjistíte, že v Brazílii se koupají jeptišky oblečené a tohle je po delší době film kde to těhule odskáče což je v dnešní době snad zázrak. Ani jedno , ale není na hvězdu. P.s. brutálně jich zavraždil tomu říkám brutalita kde se na to hrabe Saw 3 byly zastřelení a  jeden vykrvácel 🤣

Ahoj, sbohem a všechno mezi tím (2022)

Strašně sterilní romantický film, který vypadá jak kdyby ho vzaly někde z Prima Love nebo Hallmarku.  Holka si najde na jakési párty kluka a ten se jí líbí , ale jelikož nechce dopadnout jak její matka co se v prvním vztahu rozvedla domluví se s ním , že budou spolu jen do konce školního roku. Samozřejmě mu se to nelíbí ona neví co chce a jak to dopadne je jasné už od začátku. To co čekáte se tam přesně stane tudiž žádné překvapení to nenabídne chtěl jsem si rýpnout do spisovatelky, že to bude nejspíše puberťačka podle toho jak to vypadá nicméně nemůžu jelikož má 42 let https://en.wikipedia.org/wiki/Jennifer_E._Smith 40 procent