South Park: Joining the Panderverse (2023) (TV film)

Jsou tam zhruba 2,3 vtipné scény nebo vtipy (celkové směřování Disneyho, vtipy o lesbách) bohužel se to pořád opakuje dokola tak to začne nudit.  Cartman se přesune do univerza kde jsou samé ženské a ženská verze Cartmena se přesune do verze s South Parkem pak zjistí, že Kathleen Kennedy z univerza South Parku se přesunula do toho ženského univerza a Kathleen Kennedy z univerza nějakých mimozemšťanů se přesunula do univerza South Parku. Do toho ostatní v South Parku  řeší, že chtějí něco opravit, ale opravář na ně nemá čas pokud nebudou mít peníze. 60 procent

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024)

Asi nejsterilnější díl co vyšel po Godzille (2014) .  Kong žije v duté Zemi Godzilla na Zemi jednou  se Kong dostane pod dutou zemi kde je civilizace kde vládne Scar King (zjizvená opice) ten má jako otrokyni ledovou ještěrku Shimo tuším  chce se dostat na Zemi. Ti z té civilizace  povolají nějak tu holku co umí mluvit s Kongem , aby oživila Mothru (její smrt v předchozím díle tudíž nedává ani smysl) s ní jdou další 4 lidi (voják , její ´´matka,, , Kongův zubař a ten konspirační teoretik z minulého dílu). Godzilla to nějak cítí taky tak  se jde nabít narůžovo (tohle je tam nejspíše jen kvůli tomu, aby se zbavili dalšího titána)  a na konci se pobijou. Scar King je sráč, který bez té  ledové ještěrky je nulový na co se ta Godzilla nabíjela je mě záhadou , protože by je dala oba jak nic.  Lidské postavy jsou nudné jelikož víte, že  nikdo neumře, protože jsou důležité  v celém filmu umře jeden voják a to ještě takovým nudným způsobem závěrečný boj taky žádná hitparáda. Naštval mě i konec kdy si Kong zotročil tu ledovou ještěrku místo, aby jí dal svoboda tím pádem není lepší než Scar King. Jo a jinak ta civilizace si mohla kdykoliv zavolat o pomoc a má technologii co dokáže  přesunout lidi ze Země k nim proč to nepoužila dříve a nepovolala  si jiné titány třeba Ghidoraha nebo Rohana? Dal bych si reparát s Ghidorahem a pak bych to radši ukončil začíná to mít trasformeří tendenci . P.s. Godzilla si zakempí na koloseu a všem je to u prdele ještě jim vláda vyhrožuje , že to mají nechat být? Godzilla s Kongem zde zničí pyramidy a nikomu to nevadí jako vážně?   60 procent

You'll Never Find Me (2023) odpad!

Pokud bych měl být spravedlivý tak si to 2 hvězdičky zaslouží v minulosti jsem dal odpady nebo jedny hvězdy daleko horším filmům než  je tohle nicméně pořád to nic nemění na tom, že 3/4 filmu jsou o hovně a konec se to snaží zachránit. K  chlápkovi do přívěsu dojde ve 2 ráno ženská co po něm chce , aby  ji někam hodil on jí řekne, že má pokažené auto tak ona si chce zavolat on jí řekne , že nemá mobil takhle se tam pořád vykecávají  až ona zjistí, že je vrah. Pak tam máme nějaké duchařské scény   a pak konec nic více nic méně. Je to nudné to, že je ten chlap divný poznáte už za 5 minut a nemusíte  být ani Einstein ta ženská je asi vypatlaná tak to nepozná. Kdyby tam bylo nějaké gore nebo násilí ocenil bych i to bohužel tu máme jen jednu mrtvolu po zásahu kladívkem jinak nic.  0 procent

History of Evil (2024) odpad!

Usa rok 2045 k moci se dostává nějaké hnutí a proti němu vznikne  odpor ten vede nějaká ženská tu oni zatknou  a ona pak uteče a ostatní členové toho hnutí (jedna černoška) ji dovezou do baráku kde se schovává a čeká na evakuaci  tam ,ale straší . Ačkoliv námět a plakát jsou zajímavé je to nuda dcera  vidí imaginární dítě (tohle ani neukážou) matka holku co si češe vlasy ,  otec si popíjí někde ve sklepě  s chlápkem co mu říká věty jako ženské jsou svině zbav se jich a ještě se tam objevuje chlápek udušený v igelitu vše o tom hnutí je tam nevyužité dvakrát tam vběhne 5 vojáčků nic více . Nějaká akce je až na konci cca  v 80 minutě a ani za moc nestojí. 0 procent P.s. ztratili psa hledali ho zhruba hodinu a pak se na to vysrali tomu říkám mít ho rád.

Jedeme na teambuilding (2023) odpad!

Já chápu, že je to komedie a může to být přehnané, ale mělo by to mít nějakou hranici. Banda idiotů a dvě slepice dostane možnost buď vyhrát teambuldingovou soutěž nebo skončí na dlažbě. Ve skupině je vyhulenec co si věčně honí péro , nějaká konspirační teoretička , tlusťoch co má menší iq než novorozené mimino , ženská co ji věčně urážejí a jí to nevadí a Prachař co je jediný normální v rámci normálnosti (tady je laťka hodně nízko) . To, že by nikdo takovou bandu zoufalců nikam neposlal radši ani neřeším (na konci to i sám ten ředitel řekne , že jsou neschopní) to, že jich , ale někdo zaměstná v takové firmě už , ale řešit budu tady vyloženě řeknou, že úspěch je ten posílat každého zákazníka do prdele nadávat mu a vypínat ho což je blbost , protože takhle by nefungovala žádná firma   . Soupeři jsou brněnský tým co tam jen chlastá a hulí,  nějaké ženské  a tým kde jsou Slováci co cvičí jógu mají tam i vozíčkáře (k čemu tam vůbec byl ani v jedné disciplíně ho nevidíme) a ty věčně vyhrávají. Je to nechutné urážejí se tam ženské ve velkém (nadává se jim tam otevřeně do kurev, šlapek, zlatokopek což je ještě smutnější, že to točila ženská ) z chlapů se dělají sexssymboly dokonce je otevřeně chtějí šukat i jiní chlapi  a samozřejmě nesmí chybět fekální humor prdění do ksichtu , brkání, sraní atd.   celkově je to debilní. Jestli jsem nadával v minulosti na Kameňáky a oba Špindly tak ty jsou proti tomuhle vtipní . Jediná vtipná scéna je tam ta kdy hádají názvy postav a Prachař napoví, že to byl slovenský hrdina a kradl myslí Jánošíka a ta ženská řekne Babiš jinak tam není nic.  Pak se Prachař zamiluje do nějaké tlusté zrůdy co má zvrácené choutky (sado maso) a je to je to hranici únosnosti ve scéně kdy je ta konspirační teoretička v latexu jsem se málem poblil . Dokoukal jsem to po částech, protože celé se to nedá.  Kotek bude žít celou kariéru ze Snowboarďáků (prý se chystá dvojka) na nic více nemá Prachař zde objevil filmové dno (z představy , že jeho dcera co má s Hanychovou tohle někde uvidí se mě chce blít a zvolil bych vydědění radši  )  Polívková hraje intošku co ji všichni shazují a urážejí a jí to nevadí a celkově zde nefunguje nic.  Na konci vyhrajou (nečekaně) pak se začnou hádat o peníze tak se zmlátí navzájem a Prachař zůstane s tou úchylnou a pořádají teambulding (snad nebude druhý díl)   5 procent za tu kudrnatou ženskou z toho týmu žen ta jediná zde nesrala a dá se  na ni dívat .

Aftermath (2024) odpad!

Ženská má nehodu  v  autě a probudí se v lese.  Tam ji chce  zabít několik vojáčků v maskáčích a s plynovými maskami dvakrát ji zabijou , ale ona ožije a pomůže jí nějaký černoch. Pak se rozdělí černoch zemře a ona se dostane k cíli. Na konci zjistíme, že měla  autonehodu při , které  zemřely 4 lidi (tyhle lidi zabili ti vojáci) a později i ten černoch co se tam zabil na motorce (proto zemřel později asi) a ona je v kómatu oni jí řeknou, že záleží na ní zda chce žít nebo ne  a oni to nedokážou ovlivnit (proč ji teda chtěli zabít?)  ona jich postřílí (proč , když byla nesmrtelná?) a probudí se z kómatu a tohle všechno nakreslila její dcera. Pointa filmu je v tom, že ona se probudila z kómatu , ale byla na tom tak  špatně a do toho kómatu zase  upadla a je v něm aktuálně 21 let  a 3 měsíce její muž ji navštěvuje ve vzpomínkách a ten černoch je doktor co dělá na projektu, aby ji oživil její muž jí to pak řekne a ona se rozhodne to zabalit a zemřít . Nedává to smysl (Proč tam byli ti vojáci co jako představovali? Proč je tam postava Robertse co říká, že pokud ona něco zjistí oni zemřou čím je ohrožovala?) a je to nudné. Jinak Roberts je tam 10 minut na nějaké obrazovce pouze .  0 procent

Gump - jsme dvojka (2024)

Dvojka Gumpa dělá medvědí službu útulkům různým terapiím se zvířaty a tak po filmové stránce je to, ale horší. 1/4 filmu je život s Bolkem Polívkou tohle zabírá zhruba 10 minut stopáže 2/4 se pak věnují tomu, že postava Krajča rozumí Gumpovi napíše o tom knihu a chodí po různých místech kde ji propaguje  a pak narazí na ženskou co má postiženou holku a zamiluje se do ní (do té ženské ne do té holky)  a poslední čtvrtina je o tom, že najde Gumpovu sestru a chce ji koupit má to domluvené , ale pak to padne a on přemýšlí jak ji získat. Tahle čtvrtina je nejslabší a vyřeší se tím, že ta ženská zajde za majitelkou té sestry a koupí ji (to nešlo tak udělat od začátku?). Plusové body za to , že  tam je ukázaná hypoterapie (terapie s koňmi) canisterapie (terapie se psy)  a objeví se i terapeutické prase.  Bohužel oproti jedničce je to méně vtipné a je to hodně dojemné v kině bylo hodně malých dětí a ty to moc neocenily.  P.s. srovnání s tím Kazmovým  hovnem co vzniklo minulý rok je úplně mimo. 80 procent

Late Checkout (2023)

Amatérský slasher o vypatlané krávě  ve svářečské kukle  a jejim synovi (to  kdo to dělá je úplně jedno a není to ani spoiler jsou to náhodní lidé bez vazeb na oběti nebo bez motivu)  co zabíjí partu teenagerů někde v chatě a na konci ta ženská dostane hysterák jen z toho, že se jí jedna přeživší optá kdo je . Je to levné herci jsou příšerní (ta černoška) a působí to uměle. Pochválit se dá maximálně bodycount (přes 6 mrtvých) a gore (uškrcení střevy) . P.s. bral bych celovečerní verzi Demoni Inferno  :-) P.s. 2 Jak to přežil co to je za blbost? 40 procent

Kukačky (2023)

Film kde největší herecký výkon předvedl pes.  Těhule a chlápek ze Španělska  si domluví výměnný pobyt s německými důchodci .Pak zjistíme, že ti důchodci provedly nějaký rituál a vyměnily si s nimi těla chlápek pak umře a ta ženská je v těle důchodkyně s tím, že chce to dítě. Ačkoliv to takhle zní zajímavě kromě posledních 15 minut není co ocenit.  20 procent za narážku na  Psycho P.s. od kdy se děti rodí čisté a bez krve?

Casagrandovi ve filmu (2024)

Casagrandovi jsou spin off co vznikl z Hlasiťáků do Ronnie Ann byl v jednom díle zamilovaný Lincoln a Bobby chodí s Lori zbytek té rodiny není zajímavý vznikl o nich i seriál, ale neviděl jsem .  V roce 2021 vznikl celovečerák Hlasiťáků v roce 2024 vznikl celovečerák Casagrandů. Rodina jede do Mexika kde Ronnie Anne oživí bohyni co ´´chce,, zkázu světa  a snaží se ji zastavit. Zatímco u  Hlasiťáků je zajímavá celá rodina tady pouze Ronnie Anne a ta bohyně  jinak nikdo. Úvod , nápad a  mexická kultura je dobrá , ale není to vtipné a jen to ubíhá. 40 procent