Zabij mě, lásko (2024)

Režisér má na kontě trilogii Lásky na kvadrát což mě nechytlo , ale na Netflixu je oblíbený jelikož tohle je už jeho tuším 5 film co tam vyšel. Chlap se ženskou slaví výročí svatby a koupí si od nějaké babky los a vyhraje na něho 5 milionů. On to chce investovat , ale jeho žena chce koupit s kamarádkou nějakou budovu a vybudovat tam kavárnu. Jak píše Arsenal83 logiku to nedává jelikož kdyby si to rozdělily je po problémech místo toho řeší jak se navzájem zabít. Bohužel to není vtipné a nedává to ani  smysl kdyby ho ona zabila na dovolené tak by to nejspíše řešila policie a došla by na ni to  samé platí i u něho.  Oba jsou navíc tak vypatlaní, že o sobě ví, že se chtějí navzájem zabít, ale pořád se o to pokouší asi , aby to bylo vtipné. Na konci se jejich kamarádi co jim plánovali jak se zabít zblázní a chtějí jich zabít oni jich porazí a pak zjistíme,  že jim ty peníze ukradl chlap co jim dělal sejf (tomu říkám pointa)  Kromě té ženské co, ale zhruba od 20 minuty těžce přehrává tam není nikdo zajímavý. 20 procent Pusťte si radši Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992) nebo Štěstí je krásná věc (2020)

Madam Web (2024)

Rozhodně  to není horší než Marvels (2023) nebo Morbius (2022) a nezaslouží si to o zhruba 10 procent méně než Morbius. Nejsou zde takové feministické hovna jako v Marvels a netlačí se tam ty ženské tak moc dopředu. Ženská je těhotná a má děcko co umírá léčba  nepomáhá tak jde do Peru hledat nějakého pavouka   najde ho a pak ji  jeden chlápek co ji doprovázel zastřelí  a ukradne ho . Ona stihne ještě porodit a její dcera má později nadpřirozené schopnosti  (proč  se to u ní neobjevilo dříve film  nevysvětlí)  on díky tomu , že ho ukradl je prokletý a vidí do budoucnosti to, že ho 3 spiderholky jednou zabijou (proč  ho nezabili tehdy ti domorodci film nevysvětlí) a snaží se je zabít dříve . Jsme  v přítomnosti  roku 2003   a ta její dcera jezdí se sanitkou  jednou spadne  s  autem do vody a vidí nějak budoucnost později  narazí na ty  3 holky  a ho  jak  je chce zabít tak  je chrání. Problém filmu je  ten, že to lákalo na ty spiderholky ty tam jsou v kostýmech , ale zhruba jen 5 minut  z toho tak  4 minuty ještě  v flashbaccích  a tak minutu na konci (nepočítám závěrečné titulky) co láká na další díl co  stejně asi ani nebude (zdravíme potitulkovky Morbia)  . Celkově je to slabší jsou tam tak 3 bojové scény (vlak, bistro a konec) na konci je v astrální formě což nedává ani smysl a získá to jen tak. Záporák je takový idiot, že nedokáže najít ženskou co má reálně 1 kamaráda nedokáže k tomu kamarádovi dojít  a sejmout jich tam.  Nedokáže si najít číslo ukradeného taxíku (předpokládám, že to  někdo hlásil)   a zjistit kde se pohybuje. Scéna kde zabíjí nějaké náhodné  fízly a pak to svede na Kasandru je podobně debilní jako scéna v Morbiovi (i ta se odehrávala na železniční stanici). Je pěkné, že zde představili malého Spidermana bůhví jakého ,ale nikam to  asi nesměřuje. Jinak tohle je v jiném vesmíru než bude Kraven a Venomové a Morbius. P.s. Taková úvaha co by se  stalo kdyby zabil jen jednu z těch tří v té vizi vidí, že ho zabijou všechny tři  společně kdyby jednu zabil tak by se to nestalo?  P.s. 2 Konec nedává smysl   ony 3 ho ani nezabijou sice je to tam jaksi vysvětlené , že to neviděl celé , ale to je výmluva.  P.s. 3 To  s tou sanitkou je blbost ona řídila držela se kovových částí  taky měla dostat šok i ona P.s. 4 Sydney tam vypadá jak kdyby si odskočila  z nějakého porna se školačkama  40 procent

Přišla v noci (2023)

Zhruba do  půlky je to dobré babka se nastěhuje k synovi a jeho přítelkyni do bytu jelikož ji opustil nový manžel. První jim řekne, že jen na jeden den pak je z toho více  dnů oni se jí zbavit a ona nechce pořád odejít pak si to rozmyslí koupí jim dort a odejde  a od té chvíle to jde kvalitně dolů. Najde někde nějakého dědka co mu ublížil snad každý režim a z toho baráku jich vyhodí. Zde  to nedává ani  smysl ten syn má někde v rámci dědického řízení papír , že ten byt dostal on nejspíše to má i někde podepsané od soudu tak, že ji klidně mohl vyhodit předpokládám, že dostaly nějaké  papíry kde je psané, že ten byt je jeho (sám říká, že ho opustila v 10 letech) . Ten dědek je náhodný člověk co se tam nastěhoval tak by stačilo zavolat policii a hned by letěl i ta jeho přítelkyně mu to sama říká tam není vůbec co řešit. I kdyby nějakým způsobem ten byt získala ta babka  a  dědek  tak pořád by ten syn měl dostat půlku nebo by ho musely vyplatit. Na konci vyženou i tu babku a žijou tam nějací bezďáci tohle už nedává smysl vůbec ta babka dojde za tím synem oni se jí schovají a ona  pak zmizí   . P.s. žánr horor tam mohl napsat úplný debil P.s.  2 ve filmu říká , že má 70 let ne 60 let pokud jsem slyšel dobře P.s 3  co by jim bránilo z toho bytu  sebrat vše co je jejich ta babka došla jen s kufrem ti bezďáci dokonce s ničím ?     60 procent

Brutální vedro (2023) odpad!

Na tuhle sračku fakt dal český stát peníze to je hodně smutné zjištění. Na Zem letí úlomek slunce a nějaký chlápek jde navštívit svého kamaráda někam na party. Po cestě vlakem narazí na  babku co za ni mluví počítač a káže o apokalypse a o tom, že tenhle svět končí a ona není jeho součástí a strojvedoucí zapomene kde má zastavit tak ho vyhodí jinde. Překvapivě to nikomu nevadí nechce finanční kompenzaci a všichni jsou v klidu přisedne si  k němu  ženská a chce s ním spát jelikož má prý macatého ptáka on , ale  nechce a jde dále. Jde do hospody kde si za cca 5 minut nabije vybitý  mobil a narazí na dva asi homosexuály co se tam objímají a líbají pak narazí na několik chlápků co mlátí nějakého chlápka okřikne je a oni chtějí zmlátit ho. Přesuneme se k dvěma holkám co jdou někam do garáže dělat svlékání po internetu  vezmou si taxík  a narazí na toho  co ho  honili ten je zmlácený jedna ho trochu ošetří a pak si to s ním rozdá a vyhodí ho na ulici on si koupí lístek na autobus , ale  řidič ho odmítne  vzít  , protože je zmlácený tak se tam  začnou hádat a tak teda jede. Začne si zpívat nějakou raperskou sračku řidiče to nasere a vyhodí ho na další  stanici jde do nějakého  obchodu koupí si pivo a ženská mu dá jen tak tričko zadarmo a pak si myslí, že je to její syn později ji trkne ,  že  to není on a on odchází narazí na ženskou  s děckem  ta ho vezme a chce , aby řídil  on souhlasí tak kousek jede  a vysedne .   On dojde na tu party půjčí si mobil zavolá si otce na odvoz a máme konec.  Nic tu nedává smysl herecké výkony jsou nulové vypadá to jak kdyby  kásting probíhal na E55 a o ději taky škoda mluvit.5 procent za ty šaty té ženské co se s nim vyspala

Mortal Kombat Legends: Cage Match (2023)

Zatím  nejslabší animák ze světa Mortal Kombat na to, že na tom dělali 4 lidé slabota. Johnny Cage hledá herečku Jennifer přijde k ní do baráku a tam se spolu mlátí dvě ženské o svitek on jim ho ukradne a jednu jeho agent zabije. Pak po něm jdou další ženské a na konci se zjistí , že je tam nějaký kult co chce oživit Shinnoka. Kromě posledních 20 minut a zhruba 2 minut Raidena  tam není nic co by  zaujalo. 40 procent dokoukáno po kouscích zhruba  ve 4 dnech.

Povýšení (2024)

Ženská  dělá stážistku a nemá peníze tak žije  s příbuznou  a jejím přítelem  v jejich bytě kde jim neplatí ani korunu za pobyt . Ačkoliv nemá peníze má  drahé šaty chodí do luxusních restaurací jezdí první třídou   v letadle a chodí si na různé párty a zaletí si i do Londýna kde na to bere je mě záhadou možná má ten bezedný měšec co byl v Třech veteránech .  Tam potká chlápka  zamiluje se do něho a pak zjistí , že jeho matka prodává obrazy co ona chce s její šéfkou prodat. On si myslí, že ona je ta šéfka ona to nevyvrátí (v podstatě z toho nemá žádné benefity a jakýkoliv idiot co by se podíval na internet jak vypadá ta šéfka by zjistil, že lže je tam i scéna kdy ta šéfka je na obalu časopisu Time a oni to mají dokonce vystavené v baráku a nepřijde jim to divné, že vypadají jinak )   a domluví  ten prodej pak to padne jelikož jí (té matce)   předtím řekla, že to má větší hodnotu a její šéfka ji vyhodí jelikož se vydávala za ni ona jde za tou matkou řekne jí to a ona ji jmenuje vedoucí aukce s tím, že pokud jí budou ubližovat odejde z prodeje a prodá to konkurenci . Ona je teda povýšená a první co udělá je to, že vyhodí nějakého no name chlapa jen kvůli tomu, že je chlap nejspíše místo 2 ženských co ji šikanovali a té šéfky co ji celý film uráží reálně ten chlap jí ubližoval méně než ty 3 a navíc ta šéfka ji vyhodila   . Jinak k filmu kromě ní a toho chlapa tam není nikdo sympatický všichni jsou v podstatě snobi co jim jde jen o peníze o humor  se starají jen ti z toho bytu co mají občas dobré hlášky a vtipy  jsou zde i romantické scény kdy se líbají na různých místech, ale je jich málo . Ona je pěkná táhne to nahoru bohužel zbytek to táhne dolů. P.s. ten kluk nemůže za to, že je astmatik jako vážně ho budeme ještě urážet? Co bude dál budeme se smát lidem co nemají třeba nohu, že nemůžou chodit? 40 procent

Démon ve mně (2023)

2 Indky byly kamarádky od dětství pak nastoupily do školy  a jedna chtěla být společenská a hledat si kamarády a druhá naopak chtěla být samotářka tak se přestaly bavit. Ta samotářka pak našla sklenici ve, které je uvězněn démon jednou jí o tom řekne a ona jí tu sklenici rozbije ten démon se  dostane ven  a unese ji ta druhá ji pak hledá a ten démon jde po ní a jejich blízkých. Bohužel na horor to má málo hororových scén zhruba tři (jedna scéna nápadně vykrádá Zhasni a zemřeš (2016) ) a zabití je tam pouze jedno a trikově vypadá špatně. Plusové body za vhled démona a kulturu mínusové za konec. 40 procent

Nightshade (2022)

Policajt má vidiny vražd ty se pak stávají a on chodí za psychiatričkou to řešit. Zbytek psát už je velký spoiler k filmu.  Při sledování doporučuji to rovnou přeskočit  na zhruba 60 minutu kde se dozvíte vše podstatné  do té doby se to tak táhne a a je to nudné.  Ta myšlenka kdo to dělá a proč to dělá je dobrá a , i když už někde byla třeba tady  Ctihodný občan (2009)  tak je funkční. Bohužel konec se nepodařil a vyřešili ho nejhorším možným způsobem jak mohli. 20 procent za film  a 20 za ženský kásting.

The Seeding (2023)

Zaujal mě popis filmu a obal  bohužel to jsou  asi jediné  pozitiva filmu ještě je tam sekyrka v noze vlastně . Chlápek jde někdo do kaňonu fotit zatmění narazí tam na děcko co mu řekne, že hledá rodiče chlápek mu jde pomoct hledat a ztratí se. Narazí na barák někde v rokli  tam je ženská jde tam za ní si odpočinout a najít pomoc  ráno  se probudí a nemůže se z tama dostat. Mezitím potkává nějaké magory a snaží se přežít  je to nezážitné a táhne se to (nechápu rozdělení do 5 měsíců to, že mu šel pořád digitální foťák   ani  neřeším radši) i označení horor bych  nepoužil spíše drama. 20 procent

Orion a tma (2024)

Dreamworks je zvláštní studio dokáže natočit třeba  Shreky, Trolly nebo Kocoury v botách a pak natočí něco tak zbytečného jako je tohle.  Orion je kluk co  se všeho bojí jedna z věcí, kterých se bojí je i tma a ten (není to chyba ztvárňuje ho muž) ho v noci navštíví a ukáže mu jak se ho nebát. Do toho zde máte 5 jeho kámošů co mají taky různé funkce (tam mě nejvíce zaujala ta chobotnice)  a ty tmě pomáhají. Ke konci se rozhodnou to všichni zabalit a tma zmizí a oni ho obnovují do toho se zde mísí budoucí Orion a minulý Orion a  jeho budoucí dcera co se jen tak vrátí do doby kdy neexistovala a nikdo to neřeší na konci i Orion uráží své rodiče , že už jsou staří a dávno mají zemřít (nevím jestli je dobrý nápad dávat to do animáku)   .  Animace připomíná Kapitána Bombarďáka ve filmu (2017)  taky od Dreamworks tuším a film je kombinace V hlavě (2015) a Legendární party (2012). Ocenit lze tak tu chobotnici, postavy tmy a  narážku na animák Spláchnutej (2006). Pokud máte od 10 let dolu tak to oceníte asi více. 40 procent