Stan Helsing (2009) odpad!

ze začátku jsem se tak 1-2 krát zasmál nicméně odpad i tak oproti Disaster Movie sračka

Malý Herkules (2009) odpad!

Tak tohle je už je moc i na mě největší kokotina v dějinách filmů děj nulový herecké výkony nulový triky by zvládlo i 3 leté dítě na pc. To se musí vidět počkám si na dabing a pokud to dojde k nám do kin tak jdu určitě to si nesmím nechat ujít P.s. Pro uživatele Dessu no odpad to není je to daleko horší

Přenašeči (2009)

Jak píše uživatel Flipper takových 28 dní poté či 28 týdnů poté je daleko lepší Nízkorozpočtová roadmovie s několika herci jako horor to moc nefunguje spíš jsou tam jen náznaky mohlo tam být víc akce. Dialogy zavánějí časem stupiditou (Třeba bavit se z 8 letou holkou o sexu by nenapadlo ani mě) Film na jedno shlédnutí

Ghost Machine (2009) odpad!

Totální sračka o několika vojácích co bojují proti něčemu a pořád dokola jedna velká nuda

Supervoják SS (2006) (TV film)

Normálně bych dal hodnocení 3 hvězdy ale zvyšuji protože narozdíl od většiny uživatelů co tomu dávají odpad já nejsem dokonalý

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Tak série Prci Prci Prcičky mě nějka moc nechytla ale 1-3 díly byli dost dobré pak přeišel 4 díl nové série , který byl koukatelné ale pak to šlo z kopce 5 díl je absolutní hnus a 6 je dá se říct porno. 7 díl přichází s ´´novou zápletkou,, která by nebyla špatná ale musela by být lépe provedení. Navíc ve velkém množství je zde zastoupen fekální humor (od vypití nápoje s kondomem po poblití ženy při pokusu o sexu) jestli to někomu příjde směšné tak mě ne. navíc štvala mě ta postava toho tlustého kluka 40 procent.

A zase jedna Popelka (2008)

Vůbec ne špatná variace na Popelku humor funguje Dominique hláškuje a to je hlavní jen mě přišlo že na konci tomu dochází dech

Krvavý sníh (2009) odpad!

Bože to byla taková sračka až to bolelo i ten odpad je pro to dobré hodnocení