Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

No podle hodnocení sem čekal víc. Mírně nadprůměrný film, který zachraňují všechny scény v džungli jinak ostatní scény do příchodu do džungle stojí za prd. Harrison Ford už to má za sebou dávno slabý herecký výkon, Shia Labeouf mě totálně zklamal naopak mě překvapil výkon Cate Blanchett. Doufám že další díl nebude.

Nikdy to nevzdávej (2008)

No od nového filmu od režiséra CRY WOLFU jsem moc nečekal. Milé překvapení s dobrými herci dobrým dějem a dobrými bojovými scénami. Ačkoliv je děj předvidatelný od první chvíle (kluk kterého sbili se chce pomstít) tak jsem se nenudil.

Clona (2008)

Po druhém shlédnutí zvyšuji hodnocení na 3 hvězdy. Nebylo to zas tak špatné určitě lepší než remake Oka.

Královna ročníku (2007) odpad!

Můj Druhý shlédnutý film od Joe Nussbauma (První byli Prci Prci Prcičky 5 a též odpad) hodnocení stejné v celém filmu je jedna humorná scéna (Co děláte ve volném čase dáme si kostými a hrajem fantasy hry na živo :-) jinak nic pokusy o humor nevychází (Viz začátek buďte tu beze mě opatrní hlavně ty pozor s kladivem a záběr na chlápka co má ovázanou ruky). Vrchol filmu je konec s těmi mimoni jen to si zaslouží odpad.

Tohle je Sparta! (2008)

Další z řady komedií od Friedberge a Seltzera. Tahleta se my líbila nejvíc parádně jsem se bavil slabších míst tam moc nebylo. Vtipy pokud pochopíte tak se zasmějete.

Šepot (2007)

Dokonalý film ze začátku to tak nevypadalo, ale pak se to slušně rozjede

Čarodějky (2006)

Od filmů z dvdedice moc nečekám. Tak průměrný film o ženě která zabíjí upíry a mágy normálka.

Bathory (2008)

Zajímalo by mě kde Jakubisko utopil tak velký rozpočet žádné boje a když už byli tak se pořád opakovaly. Celý film se neskutečně dlouho táhne. Ta kontroverznost mě tam zas tak nevadila ( normálka Jakubisko mě krmí názorem že Alžběta Bathory je svatá což mu nevěřím ani za mák). U vtipů které měli být asi směšné (Mádl Polívka) jsem se ani nesmál jen žasl nad stupiditou to už jsou směšnější Tom a Jerry . Potěšil mě konec tam to bylo aspoň zajímavé i když předvidatelné.

Zmeškaný hovor (2008)

Tak původní verzi jsem viděl a ta se my líbila víc. Od Valetteho jsem moc nečekal už jeho předchozí Znamení ve zdi se my vůbec nelíbilo, ale tady jsem měl určité naděje jelikož nebylo podle mě těžké původní verzi remakovat. Ale to by nesmělo mít takového režiséra. Zlatá původní verze.

27 šatů (2008)

Je pěkný že je v žánru napsané komedie/romatický ale když už je to tam napsané neuškodilo by aby se to dodržovalo. K žánru komedie zasmál jsem se jednou. K žánru romantika moc mě to romantické nepřišlo jen samé kecy já se nikdy nevdám ale vdáš a tak dokola hrůza. Když to sledujete pořád dokola skoro celý film je problém to i shlédnout celé. A to natočila režisérka podle mne dobrého Lets dance no potěš.