Plán útěku 2 (2018)

Už jednička nebyla nic světoborného a dvojka je ještě slabší. Celé zabezpečení věznice stojí za prd (prej nejmodernější systém) a zničí ho jeden maník s kulometem. O nějaké logice a scénáři radši pomlčím (máme zde 3 nácky a z nich jeden ví zabezpečení věznice oni, ale neví, který to je proč je nezlikvidovaly všechny a byl by pokoj nebo na konci jak ti vězni utíkají je řečeno, že zabezpečení funguje proč je teda ten systém nezšokoval a nechal je některé utéct hlavněže to v průběhu filmu udělal několikrát). Na začátku je výbuch budov, který vypadá trikově hůře než cokoliv z Asylumu. 40 procent každopádně je lepší než všechny Expendables a Rychle a zběsile dohromady.

The Death of Superman (2018)

Tohle strčí 99 procent Marvelovek do kapsy jak nic. Má to kvalitní scénář postavy i děj. Závěrečné destrukce jsou na hodně kvalitní úrovni a takový Michael Bay by se od toho mohl učit nemluvě o brutalitě což je na animák něco nevídaného. Hvězda dole za Flashe a pokus o humor kdyby tam na konci chcípl dám pátou hvězdu bez váhání.

Noční hra (2018)

Uznávám, že to není nic světoborného, ale mě to sedlo. Hlavní dvojice je hodně sympatická a hodně jim to spolu sedí a celkově i chemie mezi nimi pasuje a dokonce sem se několikrát zasmál což se mě poslední dobou u komedií stává málokdy. P.s. co je tam jako mysteriózního by mě zajímalo?

Crazy Lake (2016)

Film má 80 minut z toho minimálně 50 sledujeme 4 páry a jednu dvojici jak chlastají hrají různé hry a užívají si na chatě. Aby se dostálo žánru horor tak občas někdo umře ze začátku ani vraha neukážou a vraždy kromě jedné (vyhřezlé vnitřnosti) stojí za kulové. 10 minut se tu pak buduje napětí ve stylu já někoho viděl venku necítím se tu bezpečně odejdeme atd a ten zbytek se něco děje. Film vypadá jako laciná verze Prciček s hororovými prvky natáčená jakoby na klip. 20 procent za ženské a za konec. P.s. film obsahuje potitulkovou scénu, ale když ji neuvidíte o nic nepříjdete.

Pračlověk (2018)

Zatímco Dreamworks a Pixar mají pořád nápady pořád tak Aardmani se už vyšťavily a recyklují několikrát viděné. Filmu chybí vtip a i příběh za moc nestojí. 1 hvězda za film (všimněte si obchodu parodující Jurský Svět s názvem Jurasic Pork a Clinta Eastwooda) a 1 za obřího kačera více to nedostane ani omylem.

Věčně tvá nevěrná (2018)

Pan Cieslar žije asi v nějaké paralelní realitě jinak si nedovedu představit vysvětlení k tomu co točí za filmy. Film vypadá jako laciná kopírka Žen v pokušení (manželský pár v krizi a matka psycholožka co jim radí) akorát s horší zápletkou a hereckými výkony. Bohužel stejně jako i v případě Špindlu skoro vymizel humor (až na jednu vtipnou scénu) a herci vypadají jako by odříkávaly naučený text. Pochválit se tak dá pouze soundtrack od Xindla X jedna slovenská herečka a postava dcery jinak nic. Konec už je totální píčovina poslal jí jednu sms o schůzce a oni ho obviní ze sexuálního obtěžování. 20 procent. P.s. nechápu jak to mohlo jít do kin

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Strašně sterilní a předvidatelný film což mě i mrzí jelikož minulý díl byl bomba. Tady máme zhruba v 10 minutách výbuch sopky a záchranu dinosaurů a pak ve zbytku home invasion mezi dinosaury a lidmi v jedné budově. Film se ani nesnaží přijít s něčím novým takže zde máme uprchlé dinosaury pak nesmrtelnou Blue (v dalším díle počítám, že se utká s T-Rexem a vyhraje) a na závěr nový typ dinosaura, který je údajně nejlepší, aby na konec chcípl ponižujícím způsobem. Z filmu úplně vymizela hororovost jelikož každá kladná postava přežije a pokud se nepletu pouze 1 se zraní a naopak všichni zlí lidé zemřou. T- Rex tam má 2 scény zhruba 5 minut a Mosasaurus dopadl ještě hůře ten je tam tak minutu. Jinak seznam blbostí ve filmu 1. na začátku vybouchne sopka a jsou na ni létající dinosauři (proč neuletěli) 2. na začátku uteče Mosasaurus a na konci ho vidíme s surfaři to mu trvalo tak dlouho, aby někde doplaval nemluvě o tom, že se asi něčím/někým musel živit a nikdo to nezaregistroval 3. ten ostrov je volně dostupný proč tam neletěla nějaká neziskovka nebo ochranáři zvířat (postava Bryce v jedné takové dokonce dělá) a nezachránili je to samé platí i o těch pašerácích proč za něco platit, když si to z tama můžu zadarmo vzít 4. v lodi ve které je zhruba 100 lidí nikdo nezaregistruje 3 lidi co jsou tam navíc tak veliká zase ta loď nebyla 5 dinosaurus si dokáže otevřít klikou dveře (to bylo i v předchozích dílech) ,ale rozbít sklo nebo rozbít kus dřeva to nezvládne 6 opravdu by chlápek kdyby viděl, že je celý komplex zničený a dinosauři jsou utečení chtěl od jednoho z nich zub? 7 někteří dinosauři se dostanou do světa a někteří ne podle jakého klíče se vybíralo kdo se dostane a kdo ne na konci mě přišlo, že byly v těch klecích a v tom komplexu všechny druhy 8. proslov Goldbluma je úplně mimo ze začátku vyzní ve stylu nechte je vymřít a na konci ve stylu život si najde cestu varoval jsem Vás takže co teda chtěl vyhubit je nebo je zachránit? 9. za nově vyšlechtěný typ dinosaura by dostaly více peněz než za nějakých x živých P.s. nechápu rodiče co na to chodí s děckama za mnou seděla ženská (inteligentní koeficient menší než pacient Bohnic) a zhruba 3 děcka a každou pasáž filmu musely komentovat nemluvě o tom, že se na konci jedno z těch děcek rozbrečelo bych jim buď vysvětlil jak se mají v kině chovat nebo je šoupl do Barneveldu.

Unforgettable (2017)

1 chlápek 1 dítě 1 bláznivá labilní bývalka a 1 nová žena klasická rovnice v thrillerech. V rámci žánru nadprůměr navíc konec nabízí otevřené vrátka k pokračování. Paní Heigl si pamatuji z tupých sraček jako je 27 šatů apod. takže příjemná změna vidět ji hrát vyšinutou mrchu.

Jak přežít single (2016)

Největším pozitivem tohoto filmu je soundtrack , který je parádní. Příběh je průměr a když se člověk povznese přes ten milion dialogů co zde je dá se na to i dívat bohužel humor zde není takřka žádný jelikož pobavil jen Gandalf a jedna humorná scéna jinak nic. Velké mínus za postavu Rebel Wilson nedokážu pochopit jak se někomu ta herečka může líbit a přijít vtipná. 60 procent lepší průměr

Ghostland (2018)

Tak letos jsem se podruhé nechal nalákat díky vysokému hodnocení a dopadlo to opět tragicky jako v případě In Darkness. Pan Laugier se nejspíše v rozmezí let 2012-2018 musel udeřit do hlavy nebo prodělat lobotomii mozku jinak si nedovedu představit jak může natočit něco takového (Martyrsu jsem dal 5 hvězd a Tall Man se mě též líbil) . Po slibném začátku cca 10 minut následuje těžká vata cca 40 minut a pak se to rozjede. Bohužel útočníci moc rozumu nepobraly jeden je slepý tlustý plešatý retard s berličkou , který se zmože maximálně na ničení panenek a druhá ženská je tam jen na zabití času jelikož moc (skoro nic nepředvede). Nebýt těch závěrečných minut dám odpad díky tomu to zvýším na 40 procent. Těch 68 procent co to má aktuálně je těžký úlet jak Ghost Stories, kterému jsem dal 3 hvězdy tak i Quiet Place jsou na vyšší úrovni na druhou stranu mě to nepřekvapuje často se zde stává. že průměrný horor je zde vyzdvihován k výšinám ,