Oni 2: Noční kořist (2018)

Na podobné úrovni jako jednička (navíc tu není žádná návaznost na jedničku takže pokud jste ji neviděli a chcete být v obraze o nic zde nepříjdete stačí jen vědět, že 3 magoři vraždí lidi). Oproti jedničce se zvýšil bodycount na 8 a přibyla i větší brutalita což oceňuji. Potěšil i soundtrack se známýma songama a závěrečné zúčtování. Naopak mínusem je absence jedné scény v traileru (ta s tím autem tam v takové podobě vůbec není) a i scéna s tím leknutím v té rouře vypadá v traileru lépe než ve filmu,nesmrtelnost některých postav (speciálně toho kluka s vnitřním krvácením by nepřežil ani půl hodiny) a některé stupidní otázky ve stylu Proč nás chcete zabít proč to děláte. Úplná závěrečná scéna je buď pokus o vtip nebo pokus o další pokračování což, ale vzhledem k předchozímu dění moc reálné není. P.s. 1 Docela by mě zajímalo jak by film pokračoval dále kdyby na otázku je Tamara doma odpověděl někdo je já ti ji zavolám :-) . P.s. 2 Proč by to jak nemohlo být podle skutečné události už předtím než ten film vznikl bylo v diskuzi psané, že to je o vraždách kdesi v kempu

Ils (2006)

Začátek je parádní žena s dcerou jedou s autem kamsi pak havarují a někdo je zabije. Následně je to už slabší sledujeme učitelku ve škole a jejího muže spisovatele, kterého nahání na různých místech parta magorů. Bohužel chybí vraždy a o vrazích se nic nedozvíme (jen to, že si chtěli hrát). Chybí i hororové a lekací scény takhle je to ve stylu někdo utíká a někdo ho honí. Nicméně chválím začátek a konec + body za skutečnou událost ( i když tady bych řekl, že podle pravdy bude jen to, že 5 děcek zabilo 2 dospělé a chytly je zbytek bude asi fake). Když sem se na to díval tehdy jak to vyšlo dal jsem 5 hvězd s odstupem času snižuji na 3. P.s. tohle byl nejlepší horor těchto režisérů jejich další počin remake asijského Oka za moc nestál a pak už přešly do seriálů.

Keep Watching (2016)

V Americe někdo vraždí lidi vždy se dostane do jejich domů nainstaluje tam kamery a pak ty rodiny zabije. Film sleduje osudy jedné takové rodiny ve složení těhotná puberťačka, její macecha, brácha co je závislák na kompu a jejich fotík. V domě jich nahánějí vrahové, kteří jim dají možnost buď, aby ti členové rodiny zabili je nebo ti vrahové je celé se to ještě vysílá na internetu pro pobavení lidí. Body za originalitu nula něco podobného už tu bylo https://www.csfd.cz/film/409237-hangman/komentare/, nebo tady https://www.csfd.cz/film/428805-scare-campaign/komentare/ námět a la vraždy vysílané na internetu třeba zde https://www.csfd.cz/film/236004-smrt-on-line/komentare/ a myšlenka zabij nebo budeš zabit v již zmíněném třeba https://www.csfd.cz/film/244311-the-belko-experiment/komentare/ gore kromě jednoho pořezání ruky žádné postavy příšerné (vede postava toho děcka, který by v reálné situaci nepřežilo ani 10 minut jelikož kdyby mu někdo zabíjel někoho blízkého tak by na něj hleděl jak Drahoš na výsledky prezidentských voleb) a i scénář bída. Chválím ten nápad s dronem a konec. P.s. na závěr si dáme test situace ve filmu takže ve vlastním domě Vašeho otce někdo napadne a zabíjí ho co uděláte A) Pomůžu mu (myšleno tomu otci) a můžu tím zvýšit jeho šance na přežití B) Budu jen blbě čumět třeba přežije co na tom, že my jsme 3 a on jeden C) Budu tam jen stát a křičet sračky ve stylu ´´Neubližujte mému otci,, ´´Proč to děláte,, v tomto filmu je správná odpověď kombinace B s C

Bajkeři (2017)

Jako on by to nebyl špatný film, ale příjde mě, že režisér a scénárista byl buď úchyl nebo prase případně kombinace obojího. Úvodních 15 minut je absolutně příšerných a může si to rovnou podat ruku s všemi Kameňáky, který otec se ptá vlastního syna jestli si ho honil ? a tak by se dalo pokračovat. To, že zhruba 18 letý kluk, který si može nabalit jakoukoliv holku a místo toho nabalí cca 40 letou ženskou jen kvůli tomu, aby někoho nasral mě hlava nebere (celá filozofie filmu ve stylu jste mladí pojďte balit vrstevnice jde rovnou do záchodu) . Ono všechny postavy mě příjdou retardované máme zde 2 lesby dále jednu černošku co má ráda kluka co se vydává za teplouše, aby měl úspěch u ženských a když jí řekne, že je na holky tak se naštve přitom sama celý film tvrdí jak se jí líbí jen ji štve, že je homosexuál. Pak skupinu krasobluslařek co jezdí 200 km na kole (proč to vůbec dělají a to co to má s tím společného neví snad nikdo) jejich trenéra co se zamiluje hned do první ženské co má více jak 18 let a v minulosti zabil bobra (to mělo byt si vtipné nebylo) a dva ocasy co jsou věčně na mobilu a jeden má 17 imaginárních holek přičemž světe div se jedna z nich je tam taky na výletě. Ona je to samé co on jen to na ní nejde tak vidět a když to zjistí naštve se na něj, aby se na konci do něj zamilovala (tady neobstojí ani výmluva, že je to ženská hold, protože je to totální volovina). K tomu připočtěte 0 vtipných scén (nepříjde mě vtipné, když někdo zabije kohouta kvůli tomu, že kokrhá nebo když chlápek vleze do šaten roztleskávaček kde jsou nahé to natáčet na mobil) a nulový scénář (v podstatě jedou z místa a do místa b a to je celý děj). Úplně nejhorší jsou, ale postavy těch 3 otců v kombinaci fanda kolové (fotbal s koly) úchyl zatížený na ženské s drdoly a culíkem a ožralec. 40 procent za hudbu za postavu Celeste na kterou se dobře dívá (pokud jste dívka tohle nejspíše neoceníte) a za tu černošku, která mě přišla , že něco aspoň hrála.

V pařátech smrti (2011) (TV film)

Tyhle filmy se nedají brát vážně a kdo je bere toho je mě líto. Parta puberťáků jede autobusem po cestě srazí cikánku co je prokleje takovým způsobem, že je má zabít obří pták (už tohle je blbost kde vzali bájného mýtického ptáka a cikánské legendy) do toho jich honí ještě naštvaní cikáni. Ke konci to zachraňují hlášky typu honí nás obří cikánský pták nebo chtěl bych být tátou a taky si vyzkoušet trojku a úplně nejlepší je jako malého mě zneužívali a byl to kluk nebo holka :-). Když to porovnám s podobnými filmy tak je to lepší než Terrordaktyl, Lavalantula 1 a 2. P.s. pro jednoho uživatele zabij se sám nebo se aspoň nerozmnožuj takové imbecily co berou vše smrtelně vážně miluji

The Midnight Man (2016)

Úvodní scéna je dobrá (parta děcek hraje jakousi hru vyvolá někoho poruší pravidla a 2 ze 3 umřou), ale pak to jde do kopru. Celé se to smrskne na partu 3 lidí co chodí po domě a stará se o tom jestli jim nezhasne svíčka jelikož pak můžou umřít. Pronásleduje je jakýsi démon, který jim první ukáže jak je zabije a pak je zabije. Hraje zde zhruba 7 - 8 herců z toho 2 zemřu hned na začátku. 40 procent za gore a epilog ten pobavil. P.s. pobavila scéna barva tvé krve je červená Alex a jakou barvu krve měla ta babka zelenou snad :-).nebo mluví o tom, že viděla sebevraždu vlastní matky a na konci dodá to byla poslední chvíle co jsem ji viděla to dá logiku snad, když byla mrtvá asi ji jako duch nenavštěvoval ne.

Šibenice (2015)

Celý film jde strašně na náhodu takže parta děcek se dostane do školy (asi kvalitní škola celý den mají otevřeno a nezamyká se tam) kde se má hrát jakási divadelní hra. Jelikož jeden z kluků co tam má hrát se bojí ostudy tak se rozhodnou tam rozbít kulisy celé to spočívá v tom, že skopnou jakési rostliny v květináči rozbijou asi jakési sklo a shodí smyčku šibenice na zem tomu říkám demolice. Samozřejmě jich tam někdo překvapí a jde to do háje. Film se táhne a vraždy za moc nestojí zaujme jen ta s tou blondýnou v traileru. Pointa je dobrá, ale vede k ní hodně náhod například jak mohl ten duch vědět, že se tam v noci vloupou nebo proč se mstil na tom děcku a ne na tom otci o tom, že jsou všichni příbuzní ani nemluvím. 40 procent za tu jednu vraždu a konec jinak souhlas těch 37 procent je málo viděl jsem daleko horší horory třeba Cold Skin co měly více procent.

Mamka a taťka (2017)

Minulý týden jsem byl v Kauflandu a byla tam ženská s neskutečně nevychovaným děckem nicméně proti tomuto co vystupuje v tomto filmu jako syn Cage a Blair to byl slabý odvar. Ono ostatně všechny postavy v tomto filmu jsou příšerné po všech stránkách. Dcera by se dobře uživila jako prostitutka a vůbec by nemusela chodit na školu syn je rozmazlený parchart, kterému jsem přál smrt od prvních minut filmu (spoiler nedočkal jsem se) Cage neskutečně přehrává (nejhorší film jeho kariéry, ale snad mu to aspoň zaplatili) a ostatní nestojí za zmínku. Navíc většina postav je tu nesmrtelná tím padá možnost se o někoho bát Cage přežije výbuch plynu a několikanásobné pobodání nožem a jakýsi černoch přežije pád ze schodů a propíchnutí raménkem na oblečení. Do žánru připsat sci-fi rovnou. 20 procent za tu Čínskou uklizečku jinak nic. P.s. filmová a scénaristická chyba při scéně v porodnici chce matka své novorozené dítě zabít a ten co jí ho udělal nedělá nic přitom je zde řečeno, že ty děti chtějí zabít oba rodičové. P.p.s chtěl bych mít plat 45 000 dolarů.

Oscar 2018 (2018) (pořad) odpad!

Odpad z principu. Tyhle uměle vytvořené pořady mají u mě hodnotu asi jako Česká Miss 2025. 5 procent za to, že Nolan nevyhrál hlavní cenu.

Cold Skin (2017)

Takhle nějak si představuji slátaninu. Takže zde máme 2 chlápky s neomezeným množstvím munice co každou noc zabíjejí jakési příšery (něco mezi Nebulou ze Strážců Galaxie skřety z Pána Prstenů a rasou Na Vi z Avataru) co na tom, že příšer je až 50 násobně ne li více než jich oni to zvládají. Jeden z nich si pak ve volném času s jednou z těch příšer zapíchá. S hororem to moc společného nemá a chvílema to vypadá jak nějaký dokument z posraného National Geographic. 40 procent za jednu ustřelenou hlavu a závěrečnou scénu jak ta příšera plave. Více si to nezaslouží. Gens natočil pouze jeden kvalitní horor a to je Hranice Smrti od té doby upadá, když už něco od něj radši The Crucifixion.