Haunting of the Queen Mary (2023) odpad!

Spoilery Tak si to ujasním v lodi Queen Mary zazdily a umučily nějakého vraha díky tomu se ta loď nikdy nepotopila. V roce 1938 na loď nastoupil chlápek (válečný veterán asi) , ženská vědma   a jejich dcera do chlápka vlezl nějak ten duch toho vraha mrdlo mu v palici a začal tam zabíjet lidi. Do toho v té lodi vybuchl kotel jednoho chlápka to popálilo a loď se potápěla kapitán to  nějak vážně neřešil a chtěl zabít spíše toho vraha , protože věřil, že pokud uteče loď se potopí. Přesunujeme se do současnosti kdy z lodi je turistická atrakce nastupuje tam ženská , chlap a jejich postižený syn a tvrdí, že o tom chtějí napsat hororovou dětskou knížku kluk tam zemře a pak zjistíme, že ve skutečnosti tam zemřel dříve a oni tam hledají jeho mrtvolu. Je to nudné , dlouhé a táhne se to odehrává se to zároveň jak v minulosti tak v současnosti  a jediná zajímavá scéna je zhruba v hodině kdy ukážou jak ten válečný veterán zabije sekerou několik lidí. Na konci máme plot twist kdy zjistíme , že ten kluk tam nezemřel, ale jeho matka ho zabila a za to ji zatknou.  Jinak nevím proč je tu tolik lidí udělaných z toho postiženého kluka však nic nepředvedl jen se prošel po lodi a vyfotil pár fotek to je jako umění jako chápu, že je postižený a nemůže za to , ale jako za tohle ho tak chválit. 5 procent za ty vraždy.

Blue Beetle (2023)

Další z průměrných Dc co šlo do kin. Ke klukovi se dostane skarab on zmutuje a stane se superhrdinou toho skaraba chce ženská a její nohsled co má na sobě bojové brnění . Reyesovi jsou po Khanových z Ms Marvel nejméně sympatická rodina a pravděpodobně jsou jimi i inspirovaní je zde podobně debilní styl humoru.  Když nejsou na plátně nebo je tam pouze ten jeden  je to dobré, když jsou stojí to za hovno filmu nepomáhá ani humor typu prdící loď nebo babka s rotačákem co křičí smrt imperialistům ačkoliv sama je imigrantka a žije v zemi co ji přijala.   Záporák je průměrný , ale zase akce není digibordel a je přehledná potitulkovka vyjde do ztracena jelikož si to na sebe nevydělá. Gunn sice řekl, že se může Blue Beetle objevit v novém Dc , ale pokud se neobjeví nemyslím si, že by to byla ztráta. 60 procent

Quicksand (2023)

Chlap se ženskou jedou na nějaký lékařský summit do Kolumbie. Přijedou tam a zjistí, že mají čas jelikož summit je později tak se chtějí vydat na vodopády po cestě jich , ale chce okrást nějaký chlápek tak oni ho vyruší a on jich nahání. Utečou mu do místa kde nikdo nechodí jelikož je to tam nebezpečné  a ona tam spadne do bahnitého vřesoviště pomalu se tam topí tak on skočí za ní. Pak už  je to jen o tom jak se z tama dostat do toho , aby se tam něco dělo po ní lozí mravenci a po něm vyjede hadice. Herci jsou nesympatičtí a smrt jim přejete dějově je to taky prázdné a většinu času se hádají jelikož se rozvádějí .ten konec je co za blbost jak ho z tama vytáhly jako jo bylo jich více, ale i tak to nedává smysl.   20 procent za tu hadici. Díky za titulky Ametysa

Sestra II (2023)

Komentář obsahuje spoilery k prvnímu dílu kdo ho neviděl tak to nepochopí. Maurice/Valak chodí po Evropě a zabíjí kněze , faráře a mnišky Vatikánu  se to nelíbí tak najme sestru Irene z prvního dílu, aby to vyšetřila otec Burke není jelikož zemřel na choleru dokonce zde nám ukážou jak Valak vlezl do Maurice celkově se zde hodně vysvětluje oproti prvnímu dílu  . Tak ona jede do Francie ještě s jednou černoškou co je tam v celém filmu k úplnému hovnu (nejspíše ji tam narvaly jen kvůli tomu, aby nám řekla, že jí bílí zabili rodiče) ho zastavit. Zjistí, že to zabíjení nebylo náhodné , ale byly to členové nějakého rodu od nějaké svaté a Maurice/Valak chce relikvii její oči. Na to, že to má skoro dvě hodiny  tak mě přijde, že to nemá  hluché místa a vždy se tam něco děje Maurice/Valak zde předvede i tři vraždy dokonce jednu i děcka a závěrečná naháněčka s Mauricem/Valakem,  sestrami a nějakým ďáblem je povedená. Bohužel stejně jako jedničku i zde podělaly závěr v jedničce se plivala Ježíšova krev tady se modlí pak zde tečou sudy s vínem a pak zde z ničeho nic uhoří . Za titulky máme i asi dobové záběry , které jsou povedené a atmosferické.  60 procent

Run Rabbit Run (2023)

Někdo tu píše , že je to film kde hrají samé ženské tak realita je jiná . Cca v 5 minutě je muž jako učitel a i několik žáků  v 15 minutě je bývalý manžel hlavní herečky a jejich černý syn pokud to nejsou transgerdeři (což zjišťovat nemíním) pak je tam i černoch nějaký pracovník v léčebně   tak to jsou muži i v kástingu jsou napsaní 3 muži konkrétně Damon Herriman, Neil Melvillle a Hugo Sousa (ten hraje toho černého kluka). Jinak k filmu matka žije s dcerou v baráku měla i předtím dceru a ta ´´zmizela,,  jednou slaví dceřiny narozeniny a objeví se tam králík ona si ho nechá a od té doby se chová divně. Myslí si, že je ta dcera a tu matku  střídavě sere a střídavě je jí to u prdele pak si  myslí , že je to ta ztracená dcera i její babička pak zase ne na konci zjistíme co se stalo s tou ztracenou dcerou a máme zakončení co nedává ani smysl. Film je to nudný koukal jsem na něho ve 2 dnech po částech zhruba v 30 minutě přivře matka té dceři ruku o dveře auta což je jediná scéna co mě udělala radost. Pokud máte rádi horory kde se nic neděje bude se Vám to líbit pokud ne ruce pryč. 40 procent

Happy Ending (2023)

Ženská má chlapa a chodí s ním rok je s ním spokojená, ale nemá orgasmus což mu nechce říct , aby se neurazil tak to hraje. Jednou jich napadne , že zkusí trojku pozvou tam černošku co pořád potkávají a ona se udělá tak ona za ní chodí a mají spolu ´´vztah,, pak se to ten její dozví a jdou od sebe pak si o tom pokecají a zůstanou spolu. Nemá to moc čím zaujmout a hlavní téma se vyšťaví v cca 30 minutě jedna hvězda za jednu ženskou jedna za druhou. 40 procent

Ponor (2023)

Úplně to samé co V pasti (2020) jediné změny jsou v tom, že se zde nezabíjí pes, ženské jsou nesympatické (jedna sama řekne, že tam nechtěla) a , že se zde jinak stane ten sesuv. 2 ženské si jdou zaplavat dojde k sesuvu kamení a jednu to uvězní druhá se ji snaží zachránit. Kdo neviděl ten zmiňovaný může si přičíst hvězdičky k dobru já jelikož viděl tak naopak odečtu jelikož je to takřka kopírka 1 ku 1. 40 procent

Megahroznýš (2021)

Hodně vyměklé Asylum neničí se tam baráky neničí se tam auta má to i malý bodycount a ani ten had se tam neobjeví moc. 2 pytláci jsou na ostrově objeví obří megabou a ta jednoho sežere zůstane tam jeden  na ostrov doletí skupina co tam jde zkoumat nějaké kameny jejich učitele kousne had a oni mu hledají protijed. Roberts zde skoro celý film jen sedí na prdeli tomu se říká dobře vydělané peníze a celkově to působí dojmem jako byly dříve Pythoni nebo Boa vs python. P.s. proč toho hada nezabily však ho měly uspaného jen tam ležel stačilo ho dorazit?  P.s. 2 Jako vážně ona po něm házela tak malý kus větve ? 40 procent

Meg 2: Příkop (2023)

Důstojné pokračování , které není bohužel moc o megalodonech. Tým z jedničky má podvodní stanici kde chová jednu samici megalodona jednou jde ven a najde tam další megalodony chce je prozkoumat a narazí na nějakou podmořskou stanici co těží nějaký kov. Tu stanici  chtějí majitelé  vyhodit do vzduchu a Statham a spol. se do toho připletou majitelé té stanice jsou i lidi  z posádky co je chtějí zabít. Do toho se ti megalodonové dostanou ven zaútočí na nich nějací dinosauři a objeví se i obří chobotnice. Jinak tenhle film má jedno z nejhorších zabití záporáků ve filmech jednu si podá megalodon poté co prohlásí, že sklo megalodon neprokousne a pro druhou si dojde dinosaur do vrtulníku.  80 procent

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Tohle je velký průser, že to bude tak špatné jsem teda nečekal. Loď Demeter pluje do Anglie uvnitř je ženská co z ní nasával Drákula a Drákula ženskou z tama osvobodí a Drákula ožije a zabíjí posádku. Ačkoliv to takhle působí zajímavě je to nudné  a dlouhé , vraždy jsou ve tmě a moc z toho nemáte herci jsou nezajímaví a jediný na koho si po konci vzpomenu je ten černoch a to ne kvůli tomu, že by to byl dobrý herec , ale kvůli tomu, že je to jediná černá postava ve filmu a na konci má přednášku o tom jak je svět diskriminuje (asi na to přispěly teroristé z Blm). Triky jsou taky příšerné různé upalování postav vypadá hůře než v Van Helsingovi a to ten film je starý už 19 let. P.s. co za idioty posílá do Londýna hlínu to tam jako žádnou nemají? P.s. 2 Proč toho Drákulu nehledaly za dne sami tam říkají, že v noci je nejsilnější a ty idioti ho hledají vždy v noci.   40 procent