Loki - Srdce TVA (2023) (epizoda)

Minutka ukáže Ravonně, že kdysi vládla s Kangem pak ji, ale Kang podvedl a vymazal všem paměť a nabídne jí, že mohou vládnout spolu . Mezitím Timely přijde do Tva a oni mají plán někoho tam poslat , aby ten tok času roztáhl a nevybuchlo to. Ravonna s Minutkou se dostanou do vězení pro členy Tva kde jim nabídnou buď  to, že půjdou s nimi nebo zemřou s nimi jde jen Brad co chce  zpět ´´nový,, život zbytek zemře a oni unesou Timelyho   pak se dostanou nějak do nastavení tva a Minutka to sabotuje. Loki hledá Timelyho (mezitím vymažou Ravonnu Minutka zmizí jelikož dělají restart systému) a pak se objeví další Loki a vymaže ho jde do velení tva a nabídne se , že roztáhne ten tok času Timely chce , ale jít tak jde a vymaže ho to a pak vše vybuchne. Nejlepší na tom je ten začátek a konec bohužel jak člověk už zná a má nakoukané Marvelovky tak ví, že nejspíše všichni přežijou nedivil bych se kdyby žila jak Minutka tak i ta Ravonna. 60 procent Nejlepší komentář betyvlckova jedna z mála normálních co tu je a neudělá se z kdejaké marvelovky

V/H/S/85 (2023)

5 hororových povídek found footage  1. Je o skupině teenagerů co jdou k vodě někteří si jdou zaplavat a na vodní lyže  někteří ne ty co zůstanou někdo zabije a neožijou a ty co si zaplavou někdo zastřelí odstřelovačkou. Posud dobré bohužel pak to co plavaly ožijou a zjistí, že jsou nesmrtelní a dále se to nevyvíjí 40 procent  2. Je o zpravodajském štábu v Mexiku kde vypukne zemětřesení pomáhá jim záchranný tým a dostanou se někde k nějakému bohovi co je zabije. 40 procent  3. Je o ženské co do ní vstoupí nějaký android nedokoukáno 0 procent  4 Je o nějaké ženské co s jinýma lidmi vraždí a nemůže zemřít nuda 40 procent  5 Je o klukovi o se mu zdá o vraždách ty se pak dějí. On dává policajtovi nahrávky na vhskách a pak se zjistí, že jeho otec policejní dokumentarista to vraždí ten ho chce zabít postřílí pár policajtů a pak ten syn ho 80 procent spíše díky konci co je masakr 5 Povídka v průběhu celého filmu o Rorym co je divný pak v cosi mutuje. Oni ho chtějí prozkoumat on je zabije a s těma mrtvolama cvičí píčovina 0 procent

Loki - 1893 (2023) (epizoda)

Ravonna je s minutkou v roce 1860 cosi a dá knihu Tva  Victoru Timelymu posuneme se do roku 1893 a Viktor Timely tam má přednášku o vzniku tva zhruba. Po něm je Sylvie co chce zabít jelikož je to varianta Kanga Loki a Mobius co ho potřebují, aby se tva nezhroutila a Ravonna s minutkou pro své vlastní účely. Tak, že se tam všichni nahánějí (chvílemi to vypadá jak groteska s ptákem uličníkem a kojotem Vildou)  a vše vyústí v to, že ho Sylvie nezabije a vezmou si ho Loki s Mobiem. Ravonnu pak kopne Sylvie do portálu s mrtvým He Who Remainsem minutka jí řekne , že má plán a máme konec. 60 procent. Jsme v půlce a pořád to stojí na místě  moc si od toho neslibuji zatímco první řada měla nápady a lokace a  byla zajímavá tady to stojí na místě a nikam se to neposunuje. Snad to aspoň vyústí v to, že se Loki objeví v  hlavní dějové lince Marvelu.

Seminář (2023)

9 lidí jede někde do restaurace kde mají stavět supermarket na teambulding. Je to tam jeden jeden větší blb vedle druhého (Co vůbec dělal ten dědek ten je tam úplně zbytečný jen tam pořád kecá jak se za jeho časů bylo dobře ?) a kromě jedné ženské všechny nezajímavé (K čemu tam byla ta co pořád chlastala? Jedna je tam nová řekne názor a oni ji vždy utřou, že je nová a má držet hubu). Tak se tam baví a postupně tam zemře personál hotelu a pak jde vrah i po nich  jelikož tam takřka není nikdo sympatický fandíte mu bohužel většina vražd je mimo záběr. Pochválit jde možná ta maska P.s. Hláška tak jako kytice se ne vždy skládá z růží  je blbost pokud si koupím kytici z růží budou tam růže nebudou tam gerbery. P.s. 2 Mají možnosti co si nechat , když ztroskotají a jeden si chce nechat laptop a jedna ženská káže o olejové skvrně co škodí ekologii. P.s. 3 co za debila si prohlíží svůj penis v zrcadle a dělá si při tom asi dobře? P.s. 4 V té restauraci nemají jídlo jelikož zemřel kuchař nicméně oni ten pobyt měli  nahlášený to se nemohly připravit a  neměly tam nic jiného než párky v rohlíku ani blbé hranolky třeba? 40 procent

Hunt Her, Kill Her (2022)

Karen nastupuje do skladu zametat a uklízet tam. Hned první den ji tam , ale nahání 5 chlápků co ji chtějí zabít (jelikož jsou  tam do té doby představeny  zhruba 4 herci a herečky  z toho 1 jen v telefonu není těžké uhodnout kdo to dělá). Co to kazí je debilita filmu z ženské tečou galony krve ona na pohodičku vytáhne sekunďák (sekundové lepidlo) lepící pásku a útěrku a ošetří se a jde dále. Nejvtipnější smrt je zabití zvonem od záchodu to prostě musíte vidět to je druhá nejvtipnější smrt co jsem v těchto typech filmů viděl (vede zabití příborovým nožem co kdesi bylo už nevím kde) následovaná uškrcením kdy 50 kilová ženská na pohodičku uškrtí zhruba 80 kilového chlápka (něco podobného bylo i v Becky (2020) ) Důvod proč to dělají je taky debilní hlavní záporák je její bývalý . 60 procent

Řbitov zvířátek: Pokrevní linie (2023)

Jaký byl smysl k natočení k natočení tohohle filmu? Paramount si asi řekl, že na tom ještě něco podojí akorát tam narval neznámé herce ukázal nemastný, neslaný trailer a kdesi našel ženskou co do té doby nic nenatočila a její jediný počin je scénář k komedii Siera Burgess je marná a tak to taky dopadlo. Otec má syna ve Vietnamu vrátí se mu mrtvý  a on to nepřekousne tak ho pohřbí na hřbitově zvířátek a on ožije akorát je jiný. Zabíjí zvířata  a chová se jak magor otci je to, ale většinu filmu u prdele a neřeší to. Syn si mezitím usmyslí, že pozabíjí lidi co jsou příbuzní těch co objevily to město kde se odehrává. 3/4 filmu nestojí za nic navíc oproti remaku se zde ten syn a další ´´mrtví,, objevují  a mizí jak duchové  jak to dělají se nevysvětlí. I konec je blbost jelikož z takového úhlu by ho nesejmul nikdo. 40 procent

Temná Sklizeň (2023)

To je nějaká parodie na horor nebo co to je? V městě Harvest žije nějaké monstrum jménem Pilozub (vypadá trošku jak nová verze Pumpkinheada) to monstrum o Halloweenu vylézá ven a asi vraždí . Místní mají tradici, že nechají své teenagery 3 dny bez jídla a pití a pak jich pošlou ho zabít kdo ho uloví ten dostane auto  a peníze a může vycestovat ostatní nemůžou buď potřebují povolení od místní dá se napsat sekty nebo jich musí pustit jeden policajt (k tomuhle se ještě dostanu). Hned na začátku  ho jeden zabije a dostane auto (později nikomu není divné, že poté co ho zabil ho loví stále další roky dozvíme se i, že každý rok ho zabili )   jeho bratr chce jít s ním , ale nemůže posuneme se v čase nevím už o kolik a ten bratr chce hrát taky , aby se odsud dostal bohužel pravidla to zakazují pravidla taky zakazují hrát cizincům a ženám tyhle pravidla nemají žádný smysl jelikož jak on tak jedna černoška  stejně hrají a nikomu to nevadí. Pravidla taky zakazují se k němu dostat autem , ale i to se porušuje a nikomu to nevadí. Tak, že děcka nahání Pilozub a zabíjí je a ty děcka jelikož jsou hladové tak dělají bordel  a útočí  a zabíjejí   místní (policii to překvapivě nevadí ačkoliv je řečeno, že  pokud ho nezabijí před půlnocí stane se tragédie). Je zde jedna gore scéna v kukuřičném poli , kterou , ale kazí to , že chlápek bez horní části hlavy chodí a mluví (asi to mělo být vtipné není)  a pak jedna v krytu s gejzírem krve a pak nic .  Celý film nedává smysl jelikož jak moc těžké by bylo zhruba pro 10 lidí  se odtud dostat později ve filmu mají mačety a dva dokonce bouchačku tak, že tu máme přesilu třeba 10 ku 1 policajtovi i ujet mu autem nebo mu ukrást auto by neměl být problém. P.s. V místě kde zabíjí Pilozub si jeden kluk pokecává s holkou v autě a přijde mu normální, když mu ona řekne, že jen tak podpálila stodolu a podpálila šachtu takhle se nikdo normální snad ani nechová   40 procent

Loki - Bídák Brad (2023) (epizoda)

První díl co stojí za hovno. Loki s Mobiusem cestují do Anglie nevím už, kterého roku kde je agent tva co se neozývá z toho je nyní herec tak ho z tama unesou. Chtějí po něm vědět kde je Sylvie tak ho pořád vyslýchají až zjistí, že je někde v Usa a dělá v Mcdonaldu (potitulkovka z jedničky) mezitím zjistí, že ti co hledají Sylvii ji nehledají , ale ničí časové pásma. Na konci jich pochytají  a zjistíme, že Sylvie má tempad s , kterým může cestovat časem předpokládám, že ten blokovaný. Nedozvěděly jsme se nic nevíme kdo bude záporák, kde je Renslayerová (tady mám obavu, že to vydrží až do 5 dílu a dopadne to jak první sezóna , že vše narvou do posledního)  ani o co tam jde. 40 procent Marvel jde do sraček a padá do průměru je smutné, že lidem to, ale stačí ke štěstí.

Puppy Love (2023)

Chlápek co žije sám a má problém s lidmi si pořídí fenku  z útulku (řekl bych , že kavalíra)  ženská co má naopak chlapů dostatek , ale žádného stálého si pořídí taky jednoho toulavého on si  dá inzerát na seznamku a ona si s ním dá rande. To se nevydaří , ale psi si vrznou tak udržují spolu společnost dokud ta jeho fenka neporodí mezitím se do sebe zamilují. Nebýt scény s tou psychoterapeutkou a tím veterinářem není tam moc co chválit a jediná vydařená scéna je ten porod. Psi jsou pěkní a ženská herečka je kost film je lepší průměr. Kdyby někdo chtěl podobná česká alternativa  Řekni to psem (2022)  60 procent

Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Tohle je snad největší hororový průser jednoznačně asi nejhorší horor roku a snad nejhorší horor co šel do kin a to jsem si myslel , že nic horšího než Halloween zabíjí snad natočit už nelze shodou náhod dokázal to ten samý režisér. Přes 40 minut se tam hledají dvě děcka nemáte k nim žádný vztah nic o nich nevíte jediné co se dozvíte je to, že jedna nemá matku (zemřela při zemětřesení v Haiti)   a druhá je panbíčkářka otec jedné je takový debil, že stojí s autem na místě pro autobus  dává si popelnice k sousedům a v průběhu filmu jezdí na červenou  dokonce může zavinit i dvě nehody rodiče té druhé nejsou o nic lepší  . Následně se najdou a jsou divné pak to stojí na místě zhruba takových 40 minut a pak máme vymítání co je příšerné po všech stránkách směs milionů flashbacků  kde mělo být asi něco vidět , ale není a pak konec. Jediná návaznost na prvního Vymítače je ta, že je tam matka Regan a na konci Regan pokud chcete jít na to jen kvůli té návaznosti a nemáte nostalgii na ně ani na to nechoďte. Film si i na konci protiřečí jelikož je tam řečeno, že to jedno to dítě bylo posedlé už od narození což je blbost jelikož by vykazovalo symptomy  tímhle se asi snažily okecat to, že není žádný důvod proč by ji někdo posednul. Jo a jinak nesympatičtější děcka, aby člověk pohledal oběma jsem jim tu smrt přál nakonec ji vyhrála ta hnusnější (za to jedna hvězda). Druhá za to, že si pohrály z make upem a triky a ty děcka byly fakt hnusné jak byly posednuté.  40 procent. P.s. v původním plánu měla být nová trilogie zajímalo by mě co chtěly narvat do dalších dílů jediné věci co mě napadají je posednutí znovu Regan nebo pokus o oživení té mrtvé na styl Insidiousu. P.s.2 Vymítač Ďábla theme je až na konci u titulků