Slunovrat (2019)

Nejprve varování pro ty kdo se na to chystají nechoďte na to s tím , že jdete na horor s tím to moc společného nemá. Jinak tohle je asi z přehledem nejzvrácenější film na , kterém jsem kdy byl v kině. Upřímně ani nevím jak to hodnotit pokud jako horor jasný odpad jelikož zhruba 2 scény na 140 minut je hodně málo pokud to, ale beru jako komedii tak to účel splnilo naposledy tak vysmáté kino (nepočítám komedie) jsem viděl u Annabelle 3, ale tam to byly 2 cigáni co se neuměly chovat tady jsme byli dospělí a smáli se všichni. 5 hvězd ani omylem nejsem úchyl nebo nemocný člověk navíc si to šetřím na It 2 nejspíše případně ještě na lepší kousky co letos snad vyjdou (ve středu jdu na Noční Můry z temnot a v pátek na Krvavou Nevěstu) 4 mě přijde hodně a navíc je to nefér vůči Děsivému Dědictví, které mě přišlo lepší na druhou stranu tohle je zase větší sranda. Problém tu vidím i v postavách a logice dokážu pochopit, že někdo neodejde, když uvidí před sebou sebevraždu i když nechápu proč měly ty mobily a laptopy, že někoho nezavolaly signál tam byl, když ten černoch hledal cosi ve vyhledavači, ale nedokážu pochopit, že to nikoho (až na 2 lidi) nenapadne odejít, když zjistí, že zde mizí lidi . 60 procent. P.s. 1 jinak přístupnost 15+ tam není kvůli hororovosti , ale kvůli tomu , že je zde scéna kdy jeden chlap souloží s ženskou a nad ním je zhruba 12 holých ženských a sténají u toho pak se zde ukážou vagíny a u toho chlapa penis to je vše ty hororové scény nic extra krvavého nejsou i když v dnešní době ty malé děcka shlédnou film Kanibalové úplně v klidu a nic to s nima neudělá tak bych je možná na to i pustil P.s. 2 nejlepší a nejkrásnější herečka byla ta s kterou před koncem Christian spal aspoň vkus měl dobrý.

Sdílej (2019)

Tohle je snad nejhorší film na téma znásilnění co kdy vznikl navíc mě přijde, že si to dělá vyloženě prdel (myšleno srandu) z obětí znásilnění. Takže jedna holka jde na party tam se ožere jak prase a někdo ji asi ´´znásilní,, (poznámka to není spoiler píšou to i v ději) tak, že se probere před vlastním domem (někdo ji z tama i odvezl později zjistíme kdo nebudu spoilerovat beztak to není důležité) a nic si nepamatuje po několika dnech jí někdo začne posílat videa s tím aktem a ona to začne řešit. Důvody proč je to blbost 1. Absolutně nic zde nefunguje, protože hlavní postava působí dojmem, že jí je to všechno jedno a místo, aby třeba zašla za doktorem a zjistila jak na tom zdravotně je tak sedí doma a hraje hry její matka je to samé a kromě toho, že si s ní občas pokecá ve stylu bude to dobrý jsme tu pro tebe neudělá nic tak, že vše zůstává na jejím otcovi, který je jediný aktivní a chce někomu rozmlátit držku aspoň. 2. V průběhu filmu je jedna pasáž kdy jí dají rodiče zaracha a ona si přesto zajde na party kde si zahulí a ožere se nejspíše i na tom samém místě kde ji zneužily tomu říkám zodpovědnost 3. Film je strašně tichý měl jsem hlasitost na 100 procentech a přesto to bylo tak tiché, že by to přehlušilo snad i mňoukání koček 4. V průběhu filmu se nabízí jednoduché řešení jak vyřešit kdo to udělal jelikož je zde řečeno, že tam bylo zhruba 2000 lidí i kdyby měl každý telefon tak její číslo určitě každý neměl (pokud ho teda nerozdávala celé škole na počkání což pochybuji) navíc film se vůbec nevěnuje tomu vyšetřování a radši se zabývá tím jak ta holka bude mít těžký život pokud odejde z té školy a města. 5. Ve filmu není nijak ukázané a naznačené, že by to byla tak skvělá hráčka, že by její absence někomu ublížila navíc to ani nebyla vyloženě party typ a oblíbená holka, která by kdyby odešla někomu chyběla (Kromě teda jejím cca 5 kámoškám a jejímu asi přítelovi co vypadá jak holka) . 6. Název je mimo jelikož to sdílení má zde důležitost asi tak 1 procento spíše se to mělo jmenovat třeba zneužitá 7. Tenhle film má jeden z ńejhorších kástingů jejich kamarádek co jsem snad viděl její kamarádka vypadá jak tlustý blonďatý babochlap (možná ji i chlap hrál nezjišťuji radši) druhá vypadá jak něco co si odskočilo z černoššského ghetta a jejich kluci na tom nejsou o nic lépe jelikož minimálně 3 z 5 vypadají jak ženské 8.Film je strašně nudný a nic se zde nestane (kromě toho, že zjistíme, že asi není panna) a vypadá zhruba takhle holka brečí holka jde na party kde se ožere jelikož bez toho nemůže být (bez chlastu ne bez party) holka jde nakupovat holka hraje hry a opakuje se to v intervalech 20 procent za to, že je to režisérky debut jinak znepokojivého na tom není absolutně nic to takový Vánoční Kameňák znepokojí člověka daleko více

Ovečky a vlci: Veliká bitva (2018)

Nebýt posledních zhruba 20 minut bylo by to koukatelné, ale ta část to posílá vyloženě do sraček. Navíc k žádné bitvě ani nedojde jelikož se vše vyřeším klasickým klišé typu nemusíš být zlý buď s námi. Problém bude nejspíše ve scénáři, který psaly 4 lidé. 40 procent

Šesterčata (2019)

Od Wayanse a Tiddese asi nejlepší komedie (i když dávám stejné hodnocení jako u předchozího The Naked) . Plusové body za žádnou fekální scénu a za cca 4 vtipné scény (z těch 5 komedií od Tiddese asi nejvíce) kdyby si tam odpustily ty černé protibělošské pindy šel bych i výše.

Hodinářův učeň (2019)

Tento rok je v rámci českých filmů nesmírně vyvedený. Zatím jsem neviděl žádný, který byl vyloženě sračkovní (zdravíme Renče). Je zajímavé, že Čt posílá na Vánoce do televize 3 nové pohádky z nichž tak 1 je maximálně koukatelná a do kina pošle jednu a takhle kvalitní. Plusové body za slovanskou mytologii (Morena,Živena) za scény v cirkuse (pokud se nepletu nic takového jsem v pohádce ještě neviděl) a za toho psa mínus za ty dva teplouše nebo co to bylo za hulibrky. 80 procent

Následníci 3 (2019) (TV film)

1 díl má 55 procent 2 díl má 55 procent seriál je sračka, který by měl být povinně v černých číslech tohle mě přijde na úrovni jedničky. Pokud je to završení série tak skončila v tom nejlepším písně většina ujdou (až na tu kde zpívá Mal s Hádesem ta je na úrovni nějakého varieté a tu jak zpívá o tom polibku ) a ´´záporačka,, je parádní jak v lidské tak záporné podobně (tam má parádní outfit). Mínus za Hádese , který kdyby tam nebyl nic se nestane jinak tenhle díl mě přijde, že má nejvíce easter eggů na disneyovky. P.s. očekávám, že v blízké době půjde hodnocení hodně dole jelikož se sem banda intošů co budou nadávat na to, že se tam zpívá.

Replicate (2019)

2 kluci natáčejí videa z jakési americké prdele kde se nic neděje na youtube. Jednoho dne natočí jakéhosi tvora co pokouše jakousi ženskou a vydají se to objasnit. Film je v podstatě mix mezi Fakultou (mimozemská invaze , která má nahradit lidstvo) a Návštěvou (anglicky The Visit). Ke konci už jde, ale vidět, že tomu dochází dech a nápady navíc dat do toho více prachů mohly jsme mít slušný post apo horor. 60 procent. P.s. docela by mě zajímalo co vidět uživatel Mamlas (ten nick je opravdu výstižný) za film žádná roztřepaná ruční kamera tam totiž není.

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

2 hvězdičky za pastýřku a ovečky a jednu za záporačku a její příběh více ze mě nevytáhnou ani omylem. Toy Story mělo skončit 2 dílem, který se ještě dal třetí a tohle jsou takové nástavby co už nejsou ono. Nové postavy až na záporačku o ničem v čele s jakýmsi blbečkem co minimálně 7 krát řekne Kaboom (není mě 5 let, aby mě to přišlo vtipné naštěstí) a bohužel ani ten plyšový pták a zajíc to nezachrání. Další díl snad už nebude i když tady to budou nejspíše vařit do nekonečna. Nejlepší komentář Pierre.

Godzilla II Král monster (2019)

Původně jsem chtěl jít do kina dokonce jsem měl rezervované místo, aby podělalo se mě auto tak to padlo. Už trailery byly na vysoké úrovni a film ji splnil. Zápletka je neskutečně stupidní (na úrovni těch animáků s Godzillou co vyšly v trilogii a ne li horší) tak, že zde máme ženskou co přišla o syna a pustí na svět všechny monstra , aby ji (Zemi) zničila. Co na tom, že ona nejspíše taky chcípne logiku to nedává a navíc je to zkopírované odsud https://www.csfd.cz/film/373849-geostorm-globalni-nebezpeci/komentare/. Všechny lidské postavy jsou neskutečně stupidní v čele s malým spratkem, který jen tím co vše na konci přežije může směle konkurovat všem dílům Rychle a zběsile. Nicméně kvůli lidem jsem to nestahoval chtěl jsem boje mezi Godzillou a monstry což jsem dostal v míře vrchovaté. Navíc oproti Edwardsovi zde není nic ve tmě a jde to krásně vidět. Je škoda, že Rodan nedostal více prostoru to samé ten pavouk (ten by si zasloužil hned prequel jeho vzniku minimálně). + za to , že už neuvidím Watanabeho a neuslyším ty jeho sračky. Jsem zvědavý na další díl kde už vím nyní , že Godzilla opět vyhraje (nečekaně). P.s. 1 pro jednoho místního intoše/ku Godzilla vs Kong se chystal už daleko dříve než vznikl Kong tak, že ne opravdu nejsi tam moc chytrý/á , že si to uhodl. P.s. 2 tohle by mělo být povinně v červených číslech bohužel většina místních inteligentů (čti debilů) dá radši 4 až 5 hvězd Rychle a zběsile Hobbs a Shaw než, aby ocenila kvalitní film.

Hra na vraha (2009)

V podstatě se jedná o to samé co například tohle https://www.csfd.cz/film/169070-9-hracu-se-smrti/komentare/. Největší problém je v postavách a v jejich psychologii minimálně 3 (ten tlusťoch, kluk co spí s více holkama a holka , která ho údajně miluje) mohly mět slušný potencionál, který je absolutně nevyužitý. Vraždy zaujmou zhruba jen tak 2 a ten vrah je tam zbytečný jelikož jen je venku a tahá za nitky. 60 procent.