The Furies (2019)

Ženská se probudí kdesi sama a tam ji nahánějí psychopati, Jeden z nich jsou hodný ten ji chrání a většina je zlých ti chrání ostatní ženské co tam jsou (proč to tak je film nevysvětlí asi si někdo řekl nenatočím vyvražďovačku, ale zkusím něco inteligentního akorát, že totálně pohořel) . Když jedna z těch ženských umře nebo ji někdo zabije zemře i její ochránce i když ke konci to nedává smysl jelikož minimálně jeden z těch vrahů zmizel úplně a nebyl zde ani ukázán a ani zmíněn (ten té asiatky). Na konci máme náběh na další díl kdy zjistíme , že to dělá někdo pro lidi co to pak sledují online a přeživší po nich jde. Ty 2 hvězdy jsou pouze za gore více si to nezaslouží. P.s. pobavil komentář Flipnica což je alter ego Psychora a nadává na něho snad sem někdy dá komentář i další jeho alter ego Bloody 24 a bude nadávat třeba na Flipnica. To musí být člověk opravdu moc zoufalý , aby si udělal 3 a více nicků a nadával sám na sebe a myslel si, že to nikdo nepozná.

Žraločí invaze (2014) odpad!

Tak tohle byla ultimátní sračka jako je sice pěkné, že to vzniklo na popud fanoušků Sharknada, ale tím to asi končí. Herci jsou příšerní ženské jsou tam zmalované jako někde v bordelu někdy se i tak chovají (ta Asiatka nebo co to bylo) a film je tragický navíc z neznámých důvodů tam lyžují v bikinách (v zimě) a ani vtipné to není . Jako zvykl jsem si, že v těchto filmech, když mizí lidí to má někdo vždy na háku (šerif, starosta, prezident atd.) , ale tady už je to těžký úlet šerif 3/4 filmu se buď opaluje nebo vykecává s ženskýma , aby na konci na popud ženské s kterou šoustá (asi) vydal něco dělat a hned se z něho dělá hrdina druhý šerif pro změnu nedělá už vůbec nic a pak až to zjistí, že tam je žralok chcípne radši. Film má strašně malý bodycount (tipuji, že více jak 10 lidí tam neumřelo) a na nějaké chuťovky v sežrání jako v Sharknadech rovnou zapomeňte. Ke konci to už zavání parodií (ten mariňák těžce přehrává).

To Kapitola 2 (2019)

S velkým očekáváním bohužel přichází zklamání. Film by se dal rozdělit na tři třetiny první je úplně v pohodě a i když se nic neděje nevadí mě to druhá se sbíráním artefaktů je slabá a kdyby tam nebyla absolutně nic se nestane a třetí už je taky slabá navíc se táhne více než všechny díly Pána Prstenů dohromady. Když Pennywise vraždí nejlépe ve své klaunské podobě je to dobré a koukatelné, když děsí v jiných podobách už je to slabé. Konec se hodně táhne a mě osobně teda neuspokojil entita stará miliony let a nechá se tak lehce zničit (neřeším jestli je to tak v knize nebo ne) navíc už to zavání parodií . Herci kromě Mcavoye a Chastain úplně zbyteční ten černoch je tam tak půl hodiny ze skoro 3 hodin Ritchie se snaží být za každou scénu vtipný, ale už to tak moc nefunguje jako v prvním díle navíc o minulosti Pennywise se dozvíme zhruba jednu informaci. Paradoxně nejlépe na mě působí konec kdy se dozví proč jedna postava udělala to co udělala scéna s Stephenem Kingem a easter egg na Osvícení. Dám 60 procent více nejdu v podstatě nejlepší recenzi na to napsal Medojed na youtube. P.s. Spoiler někde jsem se dočetl, že je to vcelku reálný horor což mě rozesmálo nějak nevidím nic reálného na tom, že někdo zabije pacienta z léčebny a hlídače (asi) a chodí si po městě a nikdo ho nehledá vozí se v autě s 27 roků mrtvou zombií co umí řídit (vize to nebyla) a později se prochází po ulici s nožem v břichu kdy z něj neteče žádná krev (asi nebyl rozpočet to ukázat)

Přes prsty (2019)

Tohle je přesně ten typ filmu jako Dvě Nevěsty A Jedna Svatba místy totálně průměrná až podprůměrná komedie, ale zase to nevidím tak, že by byla taková sračka , abych tomu dal odpad nebo třeba 1 hvězdu. Humorově je to v klidu i když jsem se za břicho nepopadal tak nic vyloženě blbého a trapného jsem zde nepostřehl bál jsem se, že tam bude hodně feministických a šovinistických pindů, ale naštěstí to tak hrozné nebylo. Hvězda dole za hudbu 3 písničky z toho jedna co je tam nejméně 6 krát a už začne diváky srát.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Tak, že nejsem fanda této série první díl byl v té době něco nového a originálního druhý díl byl důstojné pokračování trojka byla sračka u které šlo vidět, že kdyby nevznikla bylo by na světě lépe navíc už tam šlo vidět, že jim došly nápady. Po 7 letech si někdo řekl , že by bylo cool na to navázat a natočit další díl sice neměly Willa Smitha (asi byl zavázaný k Alladinovi nebo se mu nechtělo nechci vědět) ani Tommy Lee Jonese (hraje ten člověk vůbec ještě v něčem?), ale dlabat na to. Místo toho vzaly Hemswortha, který, ale kromě marvelovek hraje v samých sračkách (za to jak pokurvil Krotitely Duchů by měl sedět) a Tessu , která má jakž takž nějaký potenciál asi. Scénář ani nebyl všechny prachy totiž spolkly triky a různé udělátka a šly do práce. Od začátku do konce to je absolutně nelogické tak, že ženská co kdysi viděla mimozemšťana si po 20 letech jen tak přijde z ničeho nic do sídla MIB a řekne, že chce být jejich agentkou. Kupodivu ji vezmou (ačkoliv sami říkají, že nikoho nechcou a jediná věc co umí je hacknout jakési zařízení) a hned jí dají akci. Ona jde do akce a ačkoliv dostala pouze oblek a zbraň a jaksi taksi výcvik je chytřejší a ví toho více než nejlepší agent (WTF?). Umí se vším střílet ačkoliv to drží poprvé v životě v rukách umí se dorozumívat se všemi druhy a typy mimozemšťanů prostě vše co by nováček neměl umět. Do toho zde chodí jacýsi 2 maníci a zabíjejí tam občas, aby se na konci zjistilo, že jsou hodní a záporák je někdo úplně jiný, který si zde střihne zhruba 5 minutový fight a chcípne toť vše. 20 procent jen kvůli tomu, že to není sračka jak Tísňové Volání 2018 a kvůli tomu, že tuto sérii nemusím. Snad už další díl nevznikne (výdělek tomu odpovídá) a tímto dílem se to pohřbí.

Americká fabrika (2019)

Na jednu stranu je to docela i smutné a bordel co se v té továrně děje na druhou stranu mám jich litovat to ani omylem. Sami měly možnost na změnu a zvolit si odbory, ale nechtěly to tak dobře jim tak. P.s. je docela zajímavé, že ten podnik začínal jako čínsko/americký a na konci je dovětek, že tam je už jen 200 Číňanů takže ti co tam byli na začátku jsou nejspíše už na dlažbě. 60 procent

Krvavá nevěsta (2019)

Poslední dobou mě přijde, že , když se na něco moc těším a nedaj bože to všichni chválí nebo je to v červených číslech jsem zklamán. Těšil jsem se na Noční Můry Z Temnot zklamalo mě to 60 procent tohle všichni chválí (k 23.8.2019 78 procent) a taky lepší průměr. Přitom potenciál byl vysoko a zhruba do 20 minuty (než ji začaly honit) to fungovalo, ale pak to šlo do hajzlu. Ono, když zhruba z 7 lidí jsou 4 totální idioti (jedna feťačka, jeden notorik, jeden co to má úplně na háku a je mu vše jedno a na závěr jaksi tlustoprd co si radši hraje na mobilu než, aby něco dělal) je něco špatně. Kdyby aspoň ty mordy stálo za to tak bych chválil, ale když na konci všichni přežijou (hups spoiler srat na to) je něco špatně. 40 procent za film a 20 za ty 2 mrtvé děcka (i když to neukázaly) nicméně v dnešní době je málo hororů co to ukážou většina před tím uteče. Jinak trošku alternativa kdyby někdo chtěl https://www.csfd.cz/film/595981-the-russian-bride/komentare/

Tísňové volání (2018) odpad!

Větší zábava než sledování tohohle díla bylo snad i tohle co udělal tento pár https://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-krimi/616364/sokujici-detaily-sebevrazdy-honzy-21-a-pritelkyne-16-ve-vyskove-podrezali-se-objali-a-skocili-z-11-patra.html. Jinak další z filmů s totálně přepáleným hodnocením (k 22.srpnu .2019 kolem 77 procent) jak je na csfd.cz opět zvyklé začínám mít pocit, že na Karlovarském filmovém festivalu běží buď sračky nebo totálně průměrné filmy maximálně do televize (asi si to pan Bartoška neumí pohlídat nebo na to dlabe jelikož prachy jsou přednější) . Úplně největší srajda jsou tu , ale komentáře prej originální film s pointou jasně Telefonní Budka i Tísňová Linka byly daleko dříve a nabídly více to nemluvím o Pohřben Zaživa i ta Smrt On Line byla zážitnější než tohle. Dokoukáno na třikrát jelikož je to tak stupidní až to bolí to jako v Dánsku je nulová kriminalita, že mu musí brát policajti telefony a všichni se honit za jedním případem nemluvě o jejich svéprávnosti , když je musí navigovat chlápek na tísňové lince co vidí úplné hovno to, že jim pořád blokoval linku a oni se potom nemohly dostat k důležitým případům radši film ani neřeší navíc žádný policajt nebude riskovat vykecávání se na telefonu s někým , když v domě může být ozbrojený pachatel . Já nevím na tísňové lince jsem nedělal a dělat nebudu, ale neodposlouchávají se náhodou ty telefonáty tak, že místo, aby pořád všem vyvolával stačilo jim poslat tu nahrávku a oni by si to přebraly. Chtěl jsem dat 40 procent říkám si počkám si na tu úžasnou pointu co tu všeci tak chválí a světe div se on se tam někdo přizná k vraždě (šokující opravdu to jsem ještě nikde neviděl) tak, že dávám s radostí odpad.

Noční můry z temnot (2019)

První 3 příběhy (strašák, žena bez palce a pavouci v tváři) jsou těžká zívačka, které nic nenabídnou a nepředvedou. Až čtvrtý s tlustou zdravotní sestrou za něco stojí a i pátý s chřestilem jsou povedené. Hodně tomu uškodilo to, že je to mládeži přístupné (v kině byly skoro samé malé děcka, které nezavřely huby) dovedl bych si to představit klidně i v ratingu R. Takhle zde máme řadu předvídatelných lekaček , které čeká snad každý a přesně tam kde si myslí, že budou tak jsou vraždy až na jednu radši ani neukážou. A pokud bude pokračování a tam se to zvrátí tak budu přemýšlet nad tím, že půjdu s hodnocením níže. Ovredal po vynikající Pitvě Slečny Neznámé zklamal. P.s. zásadní neodpustitelná chyba ve filmu (je mě jedno jestli to knížka vysvětluje nebo ne) v jedné scéně je Stella a Ramon v vězení a hlídá jí jeden policajt díky tomu, že ožije další povídka policajt umře a oni se z toho vězení dostanou to jich jako na konci nikdo nepodezříval z vraždy nebo se spokojili s tím, že řekly zabila ho příšera což, ale nedává smysl vzhledem k předchozímu ději.

Máma (2019)

Film je hodně špatný přes hodinu sledujeme bandu teenagerů jak chlastá a hulí a zhruba až 20 minut před koncem se začne něco dít. To by zase až tak nevadilo, ale , když si člověk vezme jak velké měla plány a vše plánovala a na co se teda ve skutečnosti pouze zmohla tak těžká slabota. Kdyby ten konec měl aspoň nějaké koule tak bych i 3 hvězdu přidal ,ale jedno opaření žehličkou jedna zašitá držka mě teda nenadchnou. Jsem rád, že mě to tehdy nevyšlo v kině jelikož dat za to prachy mě přijde zbytečné ani ta námaha co jsem s tím měl (4 krát jsem to musel stahovat jelikož 2krát mě nepasovaly titulky) za to nestála. Zatím nejhorší horor co šel do kin. I bodycount 3 je těžká bída. 40 procent za hudbu a za konec.