Jak mít sex (2023) odpad!

Tohle je na úrovni těch filmů kde někdo chce zasunout  a hned zasune to snad i ty pokračování Prciček jsou reálnější než tohle. Tři holky studentky  nevím odkud jedou do Řecka na dovolenou mají neomezený přísun peněz , protože tam kouří a chlastají více než Zeman , když byl prezidentem jen podotýkám jsou to studentky . Dojdou do hotelu  a chtějí pokoj s výhledem ten není volný jelikož došly pozdě tak jedna řekne, že jejich kámoška neumí plavat a oni  ji to chtějí naučit a pokoj je hned volný (to někdy musím zkusit v životě). Jedna z nich je panna a druhá do ní kvůli tomu věčně rýpe a  zkuste hádat jestli zůstane pannou i na konci nezůstane (Jak je velká šance , že hned na první dovolené zasunete?) tam potkají 3 kluky (u jednoho jsem si takřka celý film  myslel , že to byla holka) a chodí s nima chlastat a to je celý film . Ačkoliv ve filmu několikrát řeknou , že jsou hladové kromě brambůrek si nekoupí nic jedna dokonce čumí na obchod s pizzou , ale nekoupí si ji asi byl větší prioritou chlast a cigára . Jelikož tohle by neutáhlo celý film tak ta panna  je s nima na party kde je soutěž , která ženská udělá nejdříve chlapa kde soutěží dva z těch jejich nových kámošů ona z tama  odejde a pak potká toho co vyhrál zaplavou si a mají sex  ona je pak zbytek  filmu nasraná a máme konec. Proč je nasraná film nevysvětlí chtěla víc nebo čekala od něho vztah nevíme a nedozvíme se to .   Kdyby tam byl aspoň ten sex tak by třeba jednu hvězdu dal, ale nic tu nemáme jen náznaky .

Zlé sémě se vrací (2022) (TV film)

Stejný případ jak jednička Bad Seed (2018) nabízí se otázka co tam ti 3 lidé psali jako za scénář. Emma je tentokrát teenagerka a soutěží ve škole o nějakou pozici vedoucí tanečního souboru.  Tak její oponentce zabije psa a chce to vyhrát samozřejmě to opět nevyhraje tak zabije ji do toho chce zabít svého nového otce a matku a holku co zde nově nastoupila a zná její tajemství. To provedení je lepší jak v jedničce což se dalo , ale čekat, když zde má více roků a konec je skoro úplně stejný jak v jedničce.   Kdyby místo toho psa zabila to děcko dám klidně i 3 nebo 4 hvězdy bohužel se tak nestalo.  Snad někoho nenapadne natočit třetí díl  40 procent

Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One (2024)

Chaotický animák kde Flash 3/4 filmu cestuje nějak do jiných realit pak tam přijde nějaká ženská jménem Harbinger/Supergirl a řekne mu, že svět je v ohrožení jelikož ho pohlcuje nějaká antihmota a potřebují pomoc. Tak ho přenesou i s ostatními hrdiny a řeší záchranu světa pak postaví nějaké vysílače a pomůže to a pak začnou mizet lidé a máme konec. Kromě scén s Robo/Luthorem,  Amazem a Crime Syndicátem to nemá co nabídnout. Na to kolik je tam hrdinů předvedou úplné hovno (možná to další díl napraví). 40 procent

The Bad Seed (2018) (TV film)

Film podobného ražení jako je třeba Orphan (2009) a jeho prequel  Sirotek: První oběť (2022) akorát bez gore bez hororových scén s méně psychopatickým dítětem (tohle bude možná chyba knihy nevím nečetl jsem)  za to s milionem zatmívaček, které nedávají ani smysl a nejsou opodstatněné (nechápu tento ´´trend,, to dávat do hororů vím , že to bylo in dříve , ale v hororech novější doby je to zbytečné). Holka žije s otcem  a chce vyhrát nějakou školní medaili za nejpřínosnější dítě školy vyhraje to, ale nějaký kluk. Tak ho holka zabije  a chce to uhrát na nehodu mezitím její otec najme novou chůvu co to asi ví a vydírá ji s tím a škola vyšetřuje smrt toho kluka.  Bohužel není to napínavé a většinu filmu se tam nic neděje. Jak je v těchto typech filmů samozřejmost dospělí jsou jeden větší tupec než druhý a vede otec , kterému to sama řekne a on je s tím úplně v klidu následovaný psycholožkou co jí řekne, že je úplně normální.  Ty 2 hvězdy jsou pouze za tu holku třeba pokračování The Bad Seed Returns (TV film) (2022) bude lepší .

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film) odpad!

´´Poslední,, díl Sám  doma co mě chyběl k vidění (Přiznám se, že jsem delší dobu ani nevěděl, že je čtyřka i pětka)  Sám doma a bohatý: Vánoční přání (1998) vidět zatím nechci a neplánuji. Už začátek je debilní rodina se stěhuje do nového domu co vypadá jak z hororu syn je závislák na počítačových hrách přičemž hraje pořád jen jednu dokola (asi to musí bavit) a  dcera je zase závislačka na mobilu a počítači u obou je později řečeno, že je štve ,že se stěhují ačkoliv vypadají , že jim je to jedno a přestěhovali by se klidně i na Mars kdyby tam byl mobilní  a internetový signál . V tom domě je schovaný obraz velké hodnoty, který chce jeden dědek proto si  najme  černocha s inteligencí 10 letého dítěte a ženskou  s inteligencí zhruba 11 letého dítěte  a jdou si pro něho. Mezitím rodiče těch dětí odjedou na vánoční večírek   a nechají je doma a ty 3 to chtějí získat. Kluk je nesympatický což se dalo čekat  už od trojky hledají takové ´´herce,, a s filmem je to horší. Rodiče chtějí, aby měl kamarády , ale místo, aby mu tu hru zabavily a donutily ho se bavit jinak tak jen za ním chodí a říkají mu musíš si najít kamarády holku mají u prdele úplně asi, protože je starší tomu se říká výchova dětí. Film je kopírka předchozích dílů máme zde kluka co se bojí chodit do sklepa  (Sám doma 1) kluka co se holí a baví se jak pacený (Sám Doma 1)  střílení do hraček (Sám doma 1) a nic zde není přidaného. Ten kluk je navíc tak debilní, že jde nakupovat ačkoliv na to nemá a pak se tomu diví (výmluva , že je to dítě neprojde číst a psát umí a ceny viděl) a vedle něho naproti sousedovo dítě je tak debilní, že mu na to, že ho jdou vykrást odpoví dobře . Kvalitně je to asi lepší jak čtverka (není tam tolik sraček)  a zhruba na stejné úrovni jak trojka , ale odpad to dostane zaslouženě. P.s. jak moc musíte být debilní, aby jste si na tajnou vloupačku vzal železnou dlahu nohy, aby Vás každý slyšel? P.s. 2 Oni jim řekli, že se nemůžou dostat domů , že to potrvá 3 až 4 dny , že je cesta nesjízdná a oni ji stejně sjeli co to je?

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse (2022) (TV film)

Lex Luthor dává dohromady Legii zkázy a posílá hrdiny do jiné dimenze kde nic není. Všechny chytí až na Dc Super hero holky , které ho chtějí zastavit na konci zjistíme, že to vše organizuje nějaká kryptonská bytost. Pokud se těšíte na ten crossover zklamu Vás objeví se až zhruba 20 minut před koncem a ničemu jim nepomůžou. 40 procent

S tebou nikdy (2023)

Snad nejvíce klišoidní romantický film co kdy vznikl. Ženská jde do kavárny a chce na záchod  obsluha ji nechce pustit jelikož tam smí jen zákazníci tak to řeší slyší to chlap a koupí jí čaj tak, že na ten záchod může. Ona se do něj zamiluje (asi jen díky tomu čaji) a stráví s ním noc pak odejde pak se chce vrátit a slyší jak on říká kamarádovi, že to byla jednorázovka a nevrátí se. Posuneme se  v čase a jeho sestra a její kámoška mají svatbu tak se potkají znova tam jejich rodiče se  snaží je dát dohromady, protože se pořád hádají a bojí se , že jim tu svatbu pokazí  tak je s tím pořád otravují navíc oba tam mají bývalé  tak hrají , že jsou spolu pár , aby jim zavřely huby  a, aby ty bývalé získaly zpátky mezitím se do sebe, ale zamilují. V čem je teda problém no v tom, že to jak to hrají by poznal i idiot , že nejsou pár. Většina těch scén má potenciál , ale jsou zkazené blbým humorem  třeba hrají si na Titanic a ona spadne do vody nebo jsou na nějakém útesu  šahají si na prdele a on tam má pavouka. Ona je pěkná , scéna jak spolu tančí je povedená to jak se spolu vyspí je romantické  a konec se podařil, ale než k těm scénám dojde je tam pusto prázdno. Vtipné to taky není je tam jen jeden vtip s tím jak spadnou do vody a jeden chlap poznamená, že asi to hrají celý film ne tu scénu a na konci u titulků vtip s koalou jinak nic. Jinak přijde mě hodně sprosté zneužívat záchranářský vrtulník , abych se k ní dostal.  Je to mezi 2 a 3 hvězdami , ale pokud to porovnám třeba s  Vem si mě (2022) na , kterém jsem byl tehdy v kině a dal jsem mu 4 hvězdy tak Vem si mě si ty 4 hvězdy obhájí tohle ne. 40 procent

Dead in the Water (2021)

Tohle je tak blbý film až to není dobré.  Ženská přišla před 10 lety o bratra co se utopil po čase se z ní stala číšnice/vlogerka a měla přítele co jí opustil. Šla za nejlepší kámoškou ta měla prachaté rodiče a měly barák u jezera  tak si tam šly vyčistit hlavu. Tam narazily na chlápka co se mu nejdříve líbila tahle a pak ta její kámoška na konci zjistíme, že jede po téhle jelikož ho kdysi ve škole uchránila před šikanátory a on zabil i jejího bratra.  Má to 92 minut , ale fyzicky to vypadá tak na 3 hodiny prvních 30 minut melou jen o tom mrtvém bratrovi do zhruba 50 objeví toho chlápka a rozjede se to až zhruba 20 minut před koncem. Ta jedna hvězdička je za ty ženské. 20 procent

Trollové 3 (2023)

Nejslabší díl , ale pořád je to koukatelné . Jednička byla taková obyčejná ve dvojce se to zvrhlo a tady se to zvrhlo ještě více.  Větvík byl v kapele Brozone co se rozpadla při prvním koncertu po  x letech za ním dojde jeden člen  , že jednoho člena unesly dva chudáci mají ho v diamantovém  flakonu od voňavky  a díky němu jsou slavní a chce ho dostat zpátky.  Na to potřebují dosáhnout dokonalé  harmonie tak hledá zbývající členy  do toho Poppy najde svou ztracenou sestru a pomáhá jim Minidiamond a Bridget a Kroupa z jedničky . Oproti předchozím dílů je to nejméně vtipné a nemá to ani moc hlášky naopak jsou zde sexistické narážky (což asi děti neocení, dospělí ano) . Velké plus , že zde nemá žádný prostor ten tlustý kretén z přechozího dílu a ani ten vysoký jsou jen začátku. V této sérii je výhoda, že můžete vymyslet cokoliv a nejste limitovaní ničím pokud to vydělá klidně bych i čtyřku bral .

Sněžné bratrstvo (2023)

Rád bych dal více jak 3 hvězdy , ale nemůžu nebylo by to fér jinak Přežít (1993) jsem neviděl nebo si na na to nevzpomínám. 13 října 1972 spadlo v Andách letadlo s Urugvajskými ragbyovými sportovci.  Na palubě bylo 45 lidí přežilo jen 16 (i v tom filmu to říkají )   nikoliv 29 jak píšou tady ono koukám, že ke schválení popisu na csfd asi stačí cokoliv napsat a nikdo to nekontroluje .Co mě na tom vadí teda prvně zatmívačky co nedávají smysl a v 21 století tam nemají co dělat  za druhé na to jak jsou na tom špatně si tam moc vyhulují (možná to tak opravdu dělaly nevím, ale vadí mě to)  a za třetí, že ti herci vypadají skoro všichni stejně tak se v tom divák ztrácí jsou zde cca 3 ženské, ale ty brzo zemřou tak tomu nepomáhají. Jinakkklidněto moly zkrátit i na 90 minut a nic by se nestalo konec šel ořezat úplně a i začátek.   Jinak popisy https://www.novinky.cz/clanek/historie-pres-dva-mesice-uvezneni-v-andach-trosecnici-prezili-diky-kanibalismu-40418219 nebo https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Fuerza_A%C3%A9rea_Uruguaya_571 60 procent