Virus Shark (2021) odpad!

Tak, že ne zemi je nákaza co šíří žraloci jedinou spásou lidstva je 5 lidí (sekuriťák, 2 vědkyně chlápek co tu stanici pak opravil a jejich šéf) v podmořské stanici co to zkoumají. Tak najdou lék a zvrtne se to oproti Sharkensteinovi zde asi byl větší rozpočet a nepůsobí to tak ´´debilně,, . Opět zde máme perličky typu sekuritáka , který se netrefí do člověka z několika metrů (i slepý by se snad trefil) po stanici se prochází nakažená ženská a nikomu to absolutně nevadí na konci jedna ženská objeví mrtvolu a ptá se jí jestli jí pomůže a ten opravář zde chodí nachází vodu a věčně říká tady teče voda a tváří se jak kdyby sežral všechnu moudrost světa . Konec celkově je směsice hoven ženská se zachrání najde 3 maníky 2 z nich jsou nakažení a nic jim to nedělá a po Zemi chodí nakažení co trikově vypadají hůře a jsou děsivější než film Eda Wooda Juniora Plan 9 From Outer Space  (ten je z roku 1959 pro představu) korunu tomu nasadí chlápek s uzinou , která je evidentně dětská hračka. 0 procent

Loki - Lamentis (2021) (epizoda)

U 2 dílu jsem, že jestli nedojde k zlepšení tak půjdu níže s hodnocením než 3 hvězdy a ono o překvapivě to zlepšení přišlo. Tohle je zatím jediný díl , který nabídl více akce než keců dozvěděly jsme se něco o Lady Loki a planeta v budoucnosti, kterou zničí měsíc je cool . 80 procent

Crown Heights (2017)

Collin je zloděj a kriminálník jednoho dne ho zatkne police za vraždu jakéhosi černouška, kterého ani neznal . Tak dojde k soudu a Collin dostane 15 let a ten druhý doživotí (stejně si ho neodseděl) no a mezitím se z toho snaží dostat na svobodu. Bohužel natočené je to  nudně a nezáživně a z daného tématu se dalo vyždímat více a konec je vyloženě fabulace to, že 120 000 lidí tvrdí, že sedí neprávem neznamená, že tak opravdu sedí. 60 procent

Luca (2021)

Pixaru už dochází nápady, že musí vykrádat Malou Mořskou Vílu (koncept vodních lidí) a Velkou Šestku (Otec té holky) i ta holka je vykradená ta malá holka z filmu Vzhůru do oblak (úplně stejné chování i vzhled) ? Jinak zde není co chválit do kina bych na to nešel ani zadarmo a oproti třeba Duši (kterou jsem viděl před tímhle v dabingu)  a třeba takovém Cocu , který byly spíše pro dospělejší je tohle návrat spíše k malým dětem dospělý zde nemá moc co ocenit i animace šla dole jelikož kdejaká sračka na Disney Channel a Nickelodeonu má lepší animaci pro představu Elena z Avaloru nebo Sofie První (asi šetřily hold) .  Humor to taky nezachrání jelikož různé padání do vody a narážení do kdovíčeho se časem už omrzí a je zde jen jedna vtipná postava a opět to je kočka (asi to bude nyní nějaký trend jelikož je to minimálně 4 animák kde je nejvtipnější kočka za posledních minimálně 7 let) a jediná vtipná scéna kromě těch s tou kočkou jsou ty ryby na začátku což je málo . Optimálně 40 procent více si to nezaslouží jelikož jsem , ale nic nečekal   dám 20 procent navíc očekávám nominace na nejlepší animák roku Pixar to většinou získává automaticky nehledě na kvalitu. Když to porovnám tak na stejné úrovni jak Rodina na baterky (tady je plus, že mě nikdo nesral, ale zase příběh to má horší) určitě horší jak Kouzelný Drak a Raya a Drak.   Díky za titulky Titulkomat.

Věřte mi: Únos Lisy McVeyové (2018) (TV film)

Nejlepší film podle skutečné události o sériovém vrahovi žen co vznikl a snad i vznikne. Největším plusem je sympatická hlavní hrdinka , kterou při  těch  hrůzách  co zažila vyloženě litujete (což se v těchto filmech vidí málokdy). Jinak dodatek vrah byl v roce 2019 popraven  smrtící injekcí.

Castle Freak (2020)

Remake hororu z roku 1995 co kdysi vyšel v Řitmagu. Slepá ženská a její přítel zdědí hrad , který chtějí prodat tam je, ale uvězněná zrůdička. Problém je v tom, že zrůdička si kromě toho, že tam věčně skřéká a vypadá jako by si honila  (možná to i dělá bůh ví) zhruba za 3/4 filmu zmůže jen na jednu vraždu a ani ta není světoborná. Na konci se sice rozjede a mrtvoly přibývají, ale k čemu to je, když je to naprané zhruba do 15 minut. Většinu filmu to vypadá jak z porno někdy to má nádech i na homosexuální porno a celkově kromě těch 15 minut a té mytologie není o co stát. 40 procent

Každý tvůj nádech (2021)

Chlápek je psychiatr a  jedna jeho pacientka se ´´zabije,, přijde k němu její ´´příbuzný,, a chce, aby ho léčil což on odmítne. Tak mu začne dělat ze života peklo začne se scházet s jeho ženou a dcerou a nakonec půjde i po něm. Takových thrillerů vycházelo a ještě vychází desítky jen se mění herci a synopse někde je to šílené chůva někdy šílený soused atd. První půlka je lepší pak už je to horší pominu takové píčoviny jako to, že ten psychiatr má nad sebou ženskou a ta ženská je jeho bývalá a vůbec to není nikomu divné, že mu může třeba nadržovat. Závěrečná katarze taky moc nenabídne. 60 procent

Loki - Varianta (2021) (epizoda)

3/4 seriálu o ničem a závěrečných cca 10 minut paráda , ale opět na více než 3 hvězdy to nevytáhnu. Zhruba v půlce sledování jsem byl ve stavu kdy mě to bylo u prdele a bylo mě šumák co se tam děje. Pořád si to hraje na něco více a přitom kdeco o cestování časem je na lepší úrovni má lepší děj i postavy. Pokud bude třetí díl na stejné brdo jak tyhle dva půjdu už s hodnocením dole.

V zemi (2021) odpad!

Takhle nějak by vypadal film kdyby ho natočila Greta s voliči Pirátů.  Tak, že na světě je epidemie a chlápek jde do lesa  do jakési výzkumné stanice tam nabere ženskou a jdou do lesa (nečekaně kam jinam) navštívit jinou ženskou co se tam čemusi věnuje. Po cestě narazí na prázdný stan a jednoho magora co zde zabíjí lidi, aby je obětoval jakémusi kameni tak je chce oba zabít  tak mu utečou a narazí na tu ženskou následuje plot twist i ta ženská je magor akorát ona je hodnější ona chce zabít jen toho chlapa. Pak tu máme halucinogenní záběry kde jde vidět úplné hovno a les jich nechce pustit zpět , aby si to z ničeho nic rozmyslel a nakonec je pustil   a konec . Jinak ten chlap co zde vystupuje je ostuda mužského pokolení větší sračku nenajdete momentálně v hororech kdyby tam bylo malé mimino a plazilo se tam celý film předvedlo by více a bylo by to zážitnější.  P.s. tento režisér točí za 2 roky Mega 2 už nyní se bojím. Ty 4 a 5 hvězdičkové komentáře jsou nejspíše od uživatelů co si předtím něco vzaly.

Rise of the Zombies (2012) (TV film)

Znáte ty filmy kde jsou postavy s neomezeným počtem munice ? Tak tohle je jeden z nich všechny postavy zde mají neomezený počet nábojů a většinu filmu nemusí ani nabíjet (ne sci-fi to není). Danny Trejo na , kterého to láká je zde tak 20 minut a je tuhý všechny postavy jsou nesympatické a nic se o nich nedozvíme nákaza je hned od začátku filmu a taky o ní nevíme nic. Ke konci to nudilo už i režiséra tak tam začal rvat píčoviny jako chlápek krmící zombie polévkou ( s masem samozřejmě) chlápek co si seká sám ruku chlápek co řídí vrtulník jednou rukou poté co mu ji usekly zombie lozící po mostě a plavající pod vodou wtf? a další píčoviny.  Za co ty 2 hvězdy? za zombie mimino a za to, že ta těhula umřela.