Scarlett (1994) (seriál)

Sorry, ale Timothy Dalton v roli Rhetta Butlera je přitažlivý asi jako sekačka na trávu a při zvuku děsivýho oplodňováku od Nazareth se mi otevírá kudla v kapse. Jenom doufám, že se Margaret Mitchell neobrací v hrobě.

Záblesk (1992)

Opravdu lahůdková ňamka pro nenapravitelné romantiky.

Saturnin (1994)

Film má jednu velikou smůlu, že totiž kouzlo Jirotkovy knihy je na plátno nepřenositelné. Ať se všichni aktéři snažili seč mohli, prostě to nestačí.

Osobní strážce (1992)

Asi by to byl lepší film, kdyby měl Kevin Costner alespoň o trochu víc sexappealu než vařená brambora, kdyby Whitney při zpívání tolik neklepala bradou. ..Nevím,nevím, něco tomu chybí..

Tři amigos (1986)

Copak se tu nenajde nikdo, kdo by ocenil jeden zpívající keř, jednoho neviditelnýho rytíře a jednu prdlou komedii? Já jsem se bavila královsky.

Nanuk - člověk primitivní (1922)

Nádherný dokument, dodnes neuvěřitelně živý. Až při jeho sledování mi došlo, že Eskymáci jí ryby syrový. Úžasná pasáž kdy si děti hrají na sáňky.

Podnikavá dívka (1988)

Docela milá komedie plná vycpaných ramen, neuvěřitelných účesů a vyhrnutých rukávů aneb kterak bystré děvče skrze dobrý nápad přijde ke štěstí a fešnému byznysmanovi.

Konec světa (1999)

Pravda, Arnie natočil lepší kousky. Ale kde jinde uslyšíte hlavního hrdinu říkat ďáblovi "zatracenej zkurvysynu".

Den delfína (1973)

Pamatuji si, jak jsem coby dítko sotva školou povinné strašlivě u Dne delfína plakala a tatínek, ve snaze mne utěšit řekl: "Nebreč blbko, je to ptákovina, už jsi někdy viděla delfína mluvit česky?!"

Titanic (1997)

Pokaždé, když se dívám na Titanic, říkám si: neudělám to, tentokrát to neudělám. A potom Jack řekne: "Teď Rose" a udělám to zase. Nadechnu se. Loď šla ke dnu už velice dávno, ale Cameronův film zůstane ve svém žánru navždy na vrcholu...nepotopitelný.