Ant-Man (2015)

Trošku zvláštně natočené, ale víceméně docela koukatelné. Na vážnost se tady vážně nehraje, i když kolem pár lidí zařve, přišlo mi to skoro jako "goofy" komedie profun. Ale znázornění samotného ant-mana bylo fakt něco a vypadalo to úžasně. Chtěl jsem dát 3 hvězdy ale scéna s mašinkou Tomáš byl příliš dobrá.

Rudolf (1998)

wow, jako dítě jsem si to pamatoval mirně jinak, ale not bad.

Raubíř Ralf (2012)

Hodně překvapivý úspěch. Tolik odkazů na klasiky a hodně vtipů a hlášek, které pomrkávaly na starší publikum. A, to musím nejvíc uznat, hodně dobrej plotwist na konci. Není podle mě moc lidí kdo to tušili. Ralphova mantra jedním z nejzajímavějších věcí. Myšlenka, While i am maybe bad, it doesnt mean that i cant be good, ta je vážně top. Víc takového...

RoboCop (1987)

Drug raid scéna s robocop theme je zážitek první kategorie.

Robocop (2014)

Parádní příklad toho, jak se s více technologický člověk odcizuje svým kořenům. Ano, nový robocop je nabušenější než ten předchozí a rozhodně výkonnější, není ale ani z poloviny takový badass.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Vážně jsem nepřemýšlel, že bych se někdy na tenhle film chtěl podívat. Alas, byl jsem plný předsudků (a ne jediný, podle filmu). ale místní hodnocení mě vybídlo k přehodnocení názoru. Svět Zootopie je zvláštní, no doubts about that. Ta hodně povedená implementace nápadu (lidský svět ve zvířecím světě) Chápal jsem, že třeba lišky jsou všežravci, ale co třeba jedí 100% maso predátoři? Nějakou náhražku i guess. Duo králík x liška ale fungovalo výtečně. Člověk od začátku cítil chemistry. Ke konci mě napadlo, jaký by asi film mohl být, kdyby core nebylo pro děti? Kdyby to bylo normální noire, se vším co k tomu patří, ale ve světě zootopie? Ten feeling, že dvě rozličné strany spolu žijí v harmonii, přičemž ale kdykoliv může jedné straně "rupnout v bedně" a vyhraje páč má "drápy"? WoW, něco jako kdyby lidé žili vedle lidí co jsou obří a zároveň malí. Teď to může znít divně, ale králík měl hodně velký "balls". Představte si sami sebe, jak urážíte něco, co je velké třeba 5 metrů. Tudíž musím ocenit především myšlenku a její provedení. Závěrem, svět Zootopie je něco vážně zajímavé a docela rád bych se někdy vrátil. PS: jen chudáci vlci, tam nebyli ztvárněni příliš lichotivě, well, nemůžem mít vše I guess Editace: Po opakovaném zhlédnutí, musím říct jednu věc. FUCK český překlad. Takovou zmršeninu jsem neviděl. Nemyslím ani tak kvalitu hlasů, jako spíše, že někdo vzal kostru dialogu, a šel hardcore freestyle. Díky tomu, význam některých scén byl jiný, nebo prostě zaniknul. Dokonce podělali dumb fox - sly bunny hlášku. Jaktože slováci mají ten překlad dobře a my ne. Další důvod proč když už, tak volte english a titulky, věřte mi, děláte to pro svém zdraví!

Kniha džunglí (2016)

Šel jsem na dubbing a vyplatilo se. Rozhodně něco, co si seženu a podívám se na to i později. Jen chudáci vlci mi přišli, že byli trochu pussy, ale což. Good one

Noc v Roxbury (1998)

Totalně nejlepší/nejblbější komedie. Je to stupidní. Je to retardovaný. Ale je to docela solidní sranda, která je svým způsobem originální. Best hudba a nejlepší taneční motivy zajištěny. Za vše mluví nápad: udělame klub, kde vevnitř bude venku a venku vevnitř.... JÓÓÓÓÓÓÓÓ

Já, Olga Hepnarová (2016)

Problém je, že já nevím, co to bylo. Byl to film? Dokument? Porno? Tento styl stříhání/navazování, mi bohužel těžce nesedl. Poprvé v kině jsem měl pocit, že bych nejraději odešel. Nevědět příběh Olgy už předtím, absolutně bych netušil co se tam děje. A i potom jsem měl problémy. Čekal jsem něco, dostal jsem nic. Cokoliv Olga řekla bylo prázdné, jako asi byla ona sama. A takovej je i film? Prázdnej... Jednu hvězdičku za fakt, že kdyby se většina vystříhala, mohlo by to být ucházející amatérský lesbický porno.