Pelíšky (1999)

A true gem. Jak já říkám, pokud chcete cizinci ukázat českou kulturu a způsob myšlení, koukněte se s ním na Pelíšky. Nejlepší český film co jsem kdy viděl, period.

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

Ach jo, tak úžasnej svět a tohle je to nejlepší co s tím udělaj. Snad někdy dostanem proper warhammer 40 K filmovej expirience. Tohle nešlo, ani bolter náboje nemají správně. Tady není pomoc. Fucking heresy... Abneta mám velmi rád, ale člověk musí být tvrdej.

Zombieland (2009)

Oh yeaaa, tohle mám rád. 2009 to byla zombie mánie totálně na vrcholu a tenhle film toho patřičně využil. Perfektní mix humoru/akce/ale i trochu děsu (fucking klauni, nejseš v tom sám kámo). Bill Murray už byl jen twinkie na závěr.

Jurský svět (2015)

Ach jo, když děláte film, kde mám fandit hrdinům, tak ať jsou aspoň normální a ne retardi. Kdyby to starší dítě umřelo, rozhodně bych se nehněval, ale nemůžem mít vše. Naproti tomu chůdák sekretářka nebo co bylo, se nejdříve proletí aby pak skončila v bazénku přátelství... A samozřejmě nelze zapomenou na "vetřelec" mindset. Pojďme udělat biologické zbraně a ochočit si stroje na zabijení. Překvapivě, to jako obvykle znovu nevyšlo (více méně), hmm. Aspoň, že T-rex je pořád King.

Horizont události (1997)

Dalo by se říct, že tenhle film stojí ve stejném universu jako WH 40 000. Dr. Weir je první demon prince a konečně máme v hororu postavu, ktera po shlédnutí "co se stalo?" řekne to nejchytřejší co jde : We are leaving! Poučení? Dont travel without gellar fields on, kiddos!

Dredd (2012)

Super jízda plná slowmo a krve. Škoda toho propadu, život je svině: /

Počátek (2010)

Dobrý nápad, který je opravdu kvalitně provedený. Film, který potvrzuje "dont go too deep" pravidlo. Tady je vidět co to způsobí. Gradace totálně super, jen ten konec takový, náhlý řekl bych. A jako obvykle, nemohl by to být mindfuck movie kdyby to neskončilo stylem: A jak to vlastně je, jak to dopadlo? Je to vlastně sen a nebo ne? Who knows. Já vím ovšem, že bych se ve svých dovedl bavit mnohem více...

Kronika (2012)

Podle mě docela zdařilý snímek natočený "kamera" stylem. Myslím, že každý si po dokoukání položil otázku: A co bych udělal já? Co bych udělal na jejich místě? Škoda jen, že postava Andrewa byla v zásadě odsouzena být špatná, abychom po chvilku srandě měli nějakej serious business. Těžko říct, komu by nepřeskočilo po tolika kopech do koulí. Myslím, že spíše než finální "breakdown", jsem si užil prostředek filmu. Především scény kde používali svoje síly ke srandě a ještě se učili, to bylo velmi zdařilé. Za nejlepší považuji asi drcení auta, nemyslím přímo ten proslov, který sice docela dobře ukazuje na stav mysli týpka(totální magor...), ale celkový dojem z ní. Takových proslovů o nadřazenosti už mělo kolik lidí, ale tady ten dodá i důkaz. Docela mě překvapilo nízké hodnocení, proto dávám 5, jinak spíše 4 hvězdy.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál jsem měl rád, první série byla totální nářez, ale pak. No, pak to postupně ztratilo koule. Těžko říct co se vlastně stalo. Pak umřel Shown (nebo jak se jmenoval) a šlo to do kopru celkem. Dokoukal jsem až do třetí série, na více nemám sílu. První sérii bych dal 5 hvězd, druhé 4 a, no, you got the idea. Proto radši ani nechci koukat na čtvrtou, páč to by asi byly dvě. potom co jsem slyšel: (