Za každou cenu přežít (2020)

Kto sa hrá na vojačikov, aj keď nemusí, to zaručene nemá v hlave v poriadku. Paranoidný kretén vedie akýsi tábor prežitia, keďže má byť koniec sveta či čo. Tak sa k nemu pridajú na "výcvik" podobní paranoidní skautíkovia, pripravení živiť sa sirupom z javorov, nezákonným lovom zveri, chrániť sa nezákonnými zbraňami a výbušninami pred fuj fuj okolitým zlom, prípadne globálnym otepľovaním. A, ako to už býva (lebo zo skautu nikdy nič dobré nevzišlo, iba psychopati, pedofili a psychicky poškodení jedinci) nastal jeden menší masaker, lebo sa akosi chytili do vlastnej paranoidnej pasce. Takže tak im treba! Na ľudí, ktorí si pestujú vlastnú zeleninku a vŕtajú diery do javorov, odporúčam rovno volať políciu.

Prasini thalassa (2020)

Varila myšička kašičku, až si prevarila mozog do relatívnej príčetnosti. Odrazu si spomenula, že vlastne vôbec nie je retardovaná kuchárka. Priveľa vecí tam bolo nezmyselných, vrátane tej, že vôbec nebolo vysvetlené, ako stratila pamäť, ako ju v takom stave mohli pustiť z nemocnice, že ju nik nehľadal... Ani to, ako mohol vyžiť z tej reštiky ten tupec v maringotke, keďže mu tam chodilo asi päť hostí. Priveľa blbostí tváriacich sa, že vysvetlenie nepotrebujú.

Baby (2018) (seriál) odpad!

Neplnoleté, mentálne zaostalé talianske kurvy riešia všetko ostatné, len nie to, že sú neplnoleté kurvy. A ich rodičia akosi tiež nie. A celkovo prostredie. Ak toto niekto považuje za normálne, alebo niečím zaujímavé, je mi ho ľúto.

Pokoj 1408 (2007)

Zvýšila sa mi teplota v tom predpotopnom konvektore, takže mám z toho spotený horor, hajzlový papier sa mi záhadne nastajloval do trojuholníka, takže mám z toho ďalší horor, prídem do nevyčistenej izby plnej škaredých obrazov a biologických materiálov - to už ma triafa šľak. Keby som tú izbu brala ako vtip, stále by to nebol vtip, a tento film beriem v rámci hororu ako instantnú bezkofeínovú kávu s príchuťou kakaa, s porovnaním najkvalitnejšej čerstvo pomletej kávy Arabica/Robusta - 50%/50%. Proste, neštvite ma s kravinami!

Lesk (2022) (seriál)

Podľa tohto seriálu vyzerajú všetky vtedajšie poľské ženy ako lacné kurvy, prípadne navyše tajné štátne agentky. Je zaujímavé, ako vie štátny systém tolerovať nelegálne veci, ak je to v záujme jeho ideí. Neoslovilo ma na tom nič, okrem výsledku - kurva sa má vždy lepšie. Teda, ak nemá pud sebazáchovy a akú-takú dôstojnosť.

Neposlušnost (2017)

Židia sú podľa všetkého ešte väčší kokoti ako kresťania. Za celý film som videla iba jedno povolanie - fotografku. Z čoho oni žijú? Ak považujú za prácu recitáciu nejakých bludov a spievanie, tak potom neviem. Môžu sa rovno prihlásiť do X Factor. Samozrejme kóšer. Ľudia sú schopní veriť aj tomu, že Zem je plochá doska, ale toto je už cez čiaru. A byť Rachal McAdams, tak by som si tú bradavicu na ksichte už sama odstrihla.

Nech svět světem (2023)

Keď na mňa minule zízal jeleň, mala som vedieť, že mi spadne čajník, váza, kávovar, celý šatník, kúpeľňa, prepadla sa posteľ, kuchyňa, a že je vlastne koniec sveta. Ale ten jeleň zízal furt, takže je to posledná spomienka na tento svet. Mimochodom film roka, čakala som Finchera, ktorý mi naservíroval nudnú kravinu, ale dočkala som sa niečoho s Juliou Roberts, ktorá nepatrí k mojim najobľúbenejším herečkám, ale začínam si ju obľubovať.

Iluzja (2022)

Aj mne sa zdá o mŕtvolách každý deň, ale nikdy mi nenapadlo kopať. Možno keby som kopala... Veľmi pekne natočené NIČ. Asi mám niečo s mozgom, ale mám slabosť pre takéto filmy. Pekné prostredie, čiže pekné obrázky, ale v podstate sa tam nič nedeje. Hľadá sa čurka či džurka či dzurka či curka či čo. A tá dcérenka furt nie je k dispozícii, takže z toho prepne otcovi aj mame. Nijaké prekvapko, ale pekne natočené.

Peklo (2021) (seriál)

Ďalší pekelpičonezmysel. V rámci demonštračného násilia to nie je pre deti, ale v rámci scenára je to pre retardované deti. Je celkom fajn vidieť, že si po ľuďoch z pekla chodia čerti. To je cool. Ale že tam vkuse vyskočia odnikiaľ nejakí traja kamenní retardi (neviem prečo traja, a neviem prečo stále tí istí, ocenila by som viacero príšer), ktorým entrée robí obrý škaredý ksicht, šepkajúci obetiam "Vtedy a vtedy pôjdeš do péééééékláááááá!", tak to sa mi nepáčilo. Ani ten odfláknutý reborn - akože novorodenec. A ak si myslíte, že sa dozviete nejaký záver s aspoň troškou logiky, že prečo sa to celé deje, tak hahahaha...

Zastavte temnotu (2018)

Vraj vlčí démon. Moja riť! V nejakej zasneženej diere na Aljaške začne žene zákonite hrabať, asi z nedostatku slnka a vitamínu D alebo čo, a "zachráni" syna pred "temnotou" mimo tej drevárne, v ktorej žijú, svojským spôsobom. A.S. hral kus blázna a kus retarda, nepáral sa so zabíjaním, konal úplne nelogicky a absurdne, a na to mu ani netrebala tá vlčia maska. Nebyť tej komickej prestrelky s policajtmi, kde asi dvadsiati nevedeli trafiť jedného chlapa, a kde zostalo viac mŕtvol ako na cintoríne, pribudol by u mňa bod. Mimochodom, vlci sa správajú aspoň nejako logicky, na rozdiel od ľudí.

Časové pásmo bylo změněno