Nebezpečné pokušení (2015)

Na začátku filmu jsem se dobře bavil. Keanu Reeves dokonale zahrál slušného tátu, který potřeboval klid na práci. Bohužel mu zaklepala nečekaná návštěva a byl příliš hodný. Ve chvíli kdy situaci kvůli své naivitě přestal mít pod kontrolou jsem začal být naštvaný. Po tom, co se vše zvrhlo a začali to holky přehánět, jsem už ztratil pozornost. To, že na konci jejich zločin nebyl potrestán mě dorazilo. Za mě 30%.

Ostrov (2005)

Velice zajímavá vize budoucnosti o klonování lidí za účelem získání náhradních orgánů. Potěšilo mě, že ve filmu hrál dnes již zesnulý Michael Clarke Duncan. Při sledování jsem nebyl oblivněn tím, že bych znal původní kníží předlohu, takže to vidím na 80%.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Nemám vůbec žádný problém s tím, že druhý díl těží z obrovského úspěchu dílu prvního. Komedie mě bavila sice méně, než první díl, ale díky mnoha vtipným scénám a hláškám jsem se opět pořádně nasmál.

Sám doma (1990)

Bez prvního dílu Sám doma bych si už ani neuměl představit vánoce. Jako malý kluk jsem tuto rodinnou komedii miloval a nyní je pro mě důležitá k navození té správné vánoční atmosféry. Byl jsem vždy u vytržení, jak Kevin dokázal Harryho a Marva vyřídil za pomoci svého vlastního plánu bitvy. Nikdy nezapomenu na legendární hlášky z filmu, kterých je tam opravdu hodně. Sám doma pro mě asi nemá slabé místo a nedivím se, že měl po celém světě tak velký úspěch.

Všemocný (2011)

Všemocný Bradley Cooper mě do role Eddieho seděl a ikdyž bych si tam dokázal představit i jiné herce tak byl skvělý. Film si udržel mou pozornost od začátku do konce a hltal jsem ho. Škoda vedlejších účinků, které ten prášek na podporu přemýšlení měl, jinak by to byla absolutní bomba. Přál bych si mít takový doplněk stravy.

Titanic (1997)

Titanic jsem miloval už od dětství. Nedokázal jsem pochopit a vyrovnat se s tím, že se tak obrovská loď potopila. Poté, co jsem uviděl tento film se z něj v mém dětství stal ten nejoblíbenější a koukal jsem se na něj stále dokola. Odstartoval u mě všechno to fanouškovství ke katastrofickým filmům. Začal jsem sledovat filmy Leonarda DiCapria a oblíbil si tohoto herce. Časem jsem začal vnímat Leonardův herecký vzestup a je mi jasné, že právě Titanic byl důležitým snímkem v jeho kariéře. Nemohu udělit méně, než pět hvězd.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Film na odreagování. Dobře jsem se bavil, dokud se děj nezačal měnit v totální ptákovinu.

DJ Wich - Questions (2012) (pořad)

Otázky DJ Wiche mě moc bavily. Všiml jsem si, že u dílu se Separem své otázky pozměnil. I tak se většina točila kolem jídla a muziky. Nemohu ohodnotit jinak, než pěti hvězdami!

Polární expres (2004)

Célý film bych shrnul tak, že byl pěkný. Bohužel až moc pěkný! Tak moc, že mě nebavil.

Ektor & DJ Wich: Loket z vokna (2012) (hudební videoklip)

Super videoklip i skladba, která dokonale vystihuje Ektorův životní styl a arogantní osobnost.