Přestupný rok (2010)

Od začátku mi bylo úplně jasné, že se hlavní hrdinové dají dohromady, ale netušil jsem, že až na konci filmu. V podstatě celý děj byl o honěním se za něčím, o čem divák věděl, že nedopadne. Krom naprosté předvídatelnosti musím ještě dodat, že jsem se při sledování tohoto snímku nudil. Jediné, co se mi opravdu líbilo byla ta Irská krajina.

Sexbomba od vedle (2004)

Tato komedie se tváří, jako obyčejná blbina, ale mě osobně moc bavila. Podíval jsem se na ni zhruba po deseti letech a pořád je to zábavné pokoukání. Když se podívám na hodnocení, tak je mi jasné, že nejsem jediný, koho Sexbomba od vedle bavila. Jsou zde pěkní, mladí herci, inteligentní humor, nic mi zde nechybělo. Za mě 80%.

Muž, který sázel stromy (1987)

Hlavní myšlenka v příběhu je geniální, přesto však místy přehnaně líbivě podaná. Animace mě příliš nenadchla, přišla mi spíše špatná. Doporučuji vám raději si poslechnout audioknihu.

Whitney (2015) (TV film)

No vskutku velice zajímavý život populární zpěvačky Whitney Houston. Čekal jsem však, že zfilmují její život až do roku 2012 kdy zemřela a ne jen a pouze krátké životní období Bobbyho Browna.

Hotel Transylvánie (2012)

Hotel Transylvánie je animák, který nenadchne, ale ani neurazí. Chtěl jsem ho vidět, protože se mě přítelkyně snaží ukecat na druhý díl a tak jsem chtěl nejdříve vidět ten první. Líbily se mi ty hororové příšerky, je to trochu něco jiného, než Mimoni, kterých je dnes už všude plno. Dobré koukání jen tak na odreagování.

Donatella Versace (2013) (TV film)

Zajímavý pravdivý příběh legendární módní značky Versace. Nemohu se však ubránit pocitu, že rodina která za jejím vznikem stála žila v naleštěné bídě. Cigarety, alkohol a kokain příliš nepřidaly nezdravému pohledu na život, ve kterém je oblečení a hrdost důležitější, než ostatní vlastnosti člověka.

Diagnóza: Šampión (2015)

Tak si pomalu začínám myslet, že Will Smith dokáže zahrát všechno. Na film jsem se podíval v původním znění a líbilo se mi, jak v roli lékaře z Nigérie dokázal napodobit cizinecký přízvuk. Mám rád filmy, které byly natočeny podle skutečné události a Diagnóza: Šampion mezi takové filmy patří. Jediné co bych vytknul, tak délku filmu. Místy se mi snímek zdál zdlouhavý.

Dokonalý šéf (2015)

Bradley Cooper je můj oblíbený herec a miluji jídlo. Řekl jsem si proto, že tento film ve kterém hraje šéfkuchaře musím vidět. Jídla jsem se moc nedočkal, ale s Bradleyho hereckým výkonem jsem byl spokojený. Hrál kreténa, který dělal dusno lidem kolem sebe, ale nakonec šel do sebe a dosáhl svého. Potěšilo mě, že jsem uviděl skvělého herce z filmu Nedotknutelní Omara Syho. Dále Sienna Millerová a Daniel Brühl mi skvěle seděli ve svých rolích. Dokonalý šéf je podle mě dobrý film. Dobrý za tři hvězdy.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Nečetl jsem herecké obsazení před zkouknutím filmu a celou dobu jsem přemýšlel nad tím, jestli to je Johnny Depp, nebo není. Dobře ho namaskovali a kontaktní čočky zřejmě udělají hodně. Jinak co se týče filmu, tak jsem měl pocit, že byl zbytečně zdlouhavý. Libilo se mi ale, že byl natočen podle skutečných událostí.

Purpurový vrch (2015)

Zdá se, že z hlediska rozpočtu a tržeb byl Purpurový vrch ve spojených státech propadákem. Neviděl bych to ale až tak černě. Jako divák jsem byl při sledování uspokojen bohatými vizuálními efekty. Líbil se mi i příběh a celkově mě film nadchnul svou gotickou atmosférou. Nic víc k tomu ale bohužel nemohu říct. Purpurový vrch nebyl pro mě v ničem převratný, charakteristický, ani nezapomenutelný.