Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Sledoval jsem jen druhou sérii, která byla spíše trapná než vtipná, ale koukat se na to dalo (v polospánku !).

Tele Tele (2000) (pořad) odpad!

Je to neskutečně trapné, i když před půl rokem mi to vtipné přišlo. Inu, je to menší odpad než Ooops!, ale k jedné hvězdě to má daleko.

Ooops! (2008) (seriál) odpad!

Myslel jsem, že nic trapnějšího než TELE TELE být nemůže, ale Ooops! je tak o 30% horší...takže v procentech: TELE TELE má 0 % a Ooops! -30%. :-D

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Ze začátku velmi originální a strašidelné, ale asi po pěti dílech velmi předvídatelné. I přesto si Věřte nevěřte čas od času pustím a hádám, jestli si scénáristé příběh pouze vymysleli, nebo příběh vymysleli a vymysleli si, že se skutečně stal. :-D

Horákovi (2006) (seriál)

Jedna hvězda za Igora Bareše, na jehož herectví se dalo koukat. Ty děti jsou ale příšerné.

ONA A ON (2013) (seriál) odpad!

Viděl jsem necelý jeden díl a naprosto mi to stačilo. Je to trapné a hloupé, jako většina pořadů na barrandově.

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad) odpad!

Ach jo...vypadalo to na talk -show, která bude na úrovni, ale velmi mě to zklamalo. Pan Cibulka je trapný a jeho nucený smích je tak nucený, že se mi z toho chtělo zvracet. Můj tip je, že 90% diváků tohoto pořadu jsou důchodci, kteří sledují na barrandově Velkolepé století a podobné hovadiny.

Insidious 2 (2013)

Pokračování filmu Insidious mě pozitivně překvapilo. Řekl bych, že druhý díl je o trošičku lepší než první. Nejen proto, že už tu není čertík bertík, ale jsou tu životachtiví duchové v čele s Parkerem - dámou v černém, ale hlavně kvůli tomu vysvětlení celého příběhu, který je hodně dobře propracovaný. Asi jediné co se mi moc nelíbilo, byla Parkerova matka, která nebyla moc strašidelná a na můj vkus "moc čarodějnická".

Insidious (2010)

Vyjímečný horor, který se nebojí udělat z čertíka bertíka hlavního záporáka. Musím však říci ,že ten čertík bertík byl občas docela strašidelný. Je to povedený horor, který vás vyděsí v tu nejneočekávanější chvíli (když babička vypráví svůj strašidelný sen...podívá se na svého syna a kuk, za synkem je čertík bertík !). Na můj vkus tam bylo až moc "astrálních nesmysů", ale chápu, že bez nich by to bylo o ničem.