Všemocný (2011)

Povedený thriller s dobrým námětem a herci, ale celkově se jedná spíše o velmi kvalitní jednohubku. Všemocného, i přes své nesporné kvality, bych už podruhé vidět nemusel. Ke všemu mě zklamal konec. Čekal jsem něco působivějšího.

Indický šátek (1963)

Dobrá tv detektivka dle Wallasovi předlohy. Sice je zábavná pořád, ale zub času udělal své.

7 gwanggu (2011) odpad!

Tohle nešlo dokoukat :-) to ty herci mysleli vážně to "hraní"?

Baby Blues (2008)

Krutý psycho horor o vyšinuté mamce a čtyřech dětech. Docela slušně natočené, atmosféru to mělo a hlavní představitelka "milé" maminky svou roli zmákla na jedničku. I přes všechny klady mi film úplně nesedl, ale marné to rozhodně není.

Náhradníci (2009)

Bál jsem se horšího výsledku, ale Willis po delší době dostal pořádnou akční roli, která mu sedí nejlépe a i když toho zase neměl moc co hrát výsledek je dobrý. Ke všemu téma je to obrovsky potenciální, jen ho lépe využít.

Děti moje (2011)

Strašně krásné, strašně smutné. Tímto filmem mě Payne dostal a získal. Zpočátku mě Děti moje nechávali chladným, ale postupem času si mě čím dál tím víc obmotával kolem prstu. Oprvadu povedená záležitost a Clooney je herec opravdu výborný.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Aby člověk otevřel oči a přemýšlel o situaci, je tento dokument ideální. Ano, nezaobírá problémy do hloubky, klouže po povrchu a příliš nevysvětluje, ale pak by neměl tu správnou atmosféru veledůležitosti. Jakožto informovaný lajk (odborník je velké slovo) o této problematice samozřejmě vím hodně a rozumím panu režisérovi co tímto chtěl říct a proč to udělal právě takto. Home je film, který by měl vidět dnes každý aby se alespoň na minutku zamyslel.

Sněhurka a lovec (2012)

Krásné fantasy s pěknými triky i milým příběhem. Sice oddychovka, zato velmi povedená.