Zvonilka a tvor Netvor (2014) odpad!

Ano, a je to tady. Vystajlovaná army vílích hňupů si to jde rozdat s vesmírnými šmejdy. Jediné, co mi tam chybělo, byly hořící vlajky USA a pořádná aliení invaze. A závěr mi fakt vyrazil dech. Bože, kde jsou ty doby, kdy Zvonilku dělali chlápci od Pixaru a býval to poetický příběh plný krásy, zábavy a inteligentního humoru, příběh směřoval odněkud někam a na konci si člověk řekl, že se na to klidně koukne někdy podruhé nebo potřetí. Tohle je ten nejubožejší díl Zvonilky a to jsem si myslel, že už nic horšího než Zvonilka a Piráti vzniknout ani nemůže. Jestli na to hodláte jít do kina, nedejbože s vlastníma dětma, tak si to raději stáhněte předem z torrentu, protože je to nejčistší hrůza a utrpení a na takové "dětské" filmy by se měl dávat ban. Bez nápadu, bez pointy, bez příběhu, bez dobra a zla, bez propracovaných postav, bez toho, aby se někomu mohlo fandit. Spíše než pohádku mi to připomínalo náborový materiál pro hmyzáckou armádu anebo nějaký nepovedený studentský pokus o kreslený film. ZA MĚ HNUS!

Sedm samurajů (1954)

Správný film, ve kterém nic nechybí. Dokonce ani poctivá čůrací přestávka uprostřed.

Cesta draka (1972)

:) film je tak kouzelne blbej, az je peknej .... Nejlepsi scena .. chlap na ne strili skrz okno do pokoje a Bruce uklidnuje svou partnerku slovy .. dont move. Tak na to bych neprisel ani po deseti panacich...

Rambo: První krev (1982)

Klasika. Ono je to tak hloupoucke, az je to kouzelne. s odstupem casu k nepochopeni, ze film byl u nas zakazany.

Kód Enigmy (2014)

Sherlock Holmes se nam zakousl do sifrovacich stroju ... ale to souhvezdi je spíše kvuli Keiry, která ukázala, že má na víc, než si jen hrát na pirátskou cuchtu. Fakt mě dost překvapila, že umí hrát i normálně. A pokud jde o homosexualitu, její medializace až adorace je stejně uchylna, jako jeji pronásledování. Oslavných filmů na gaye už fakt stačilo.

Taxi na temnou stranu (2007)

O mučení Američany má svět docela dobré povědomí a stejně se nic nezměnilo. Dokument je dobře natočený, ale víceméně zbytečný. 99,9 % Amíků je až za hrob hrdo na svou vlast a patriotismus si vykládájí jako právo napadnout jakýkoliv stát a zabít kohokoli a jakkoli. Zdůvodňují to tím, že když je jen stín podezření, že někdo může ohrozit USA, mají právo uplatnit cokoliv, co je napadne. Dokonce takhle zabíjejí i vlastní lidi. Je to úplně to samý co Hitlerova třetí říše, dokonce i metody a slovník jsou podobné. Hitler chtěl "životní prostor" a Američané hájí svoje "národní zájmy". Hitler se snažil vyhubit Židy na základě zcestných pseudovědeckých rasových teorií a Američané se snaží vyhubit "teroristy", přičemž teroristou se může stát kdokoliv, kdykoliv, kdekoliv, včetně vlastních nepohodlných osob. Kdo je a kdo není terorista je v podstatě na momentální libovůli vládní elity pár jednotlivců a pokud má někdo pochybnosti, je tu armáda vládě loajálních médií, která to přehluší. Moc rád bych věděl, co se stalo s tou patoložkou, která svědčila proti armádě. A o kolika podobných případech se vůbec nikdy nedozvíme a kolik důležitých lidí bylo umlčeno, aniž by jejich hlas pronikl na veřejnost. Snowden je jeden z mála, který o tom podal svědectví. Mějte oči otevřené, dejte si pozor na brainwashing a mainstreamová media a občas si něco přečtěte na wikileaks. To, co bylo zdokumentováno v tomto filmu je jen pověstná špička ledovce.

Americký sniper (2014) odpad!

No, abych to shrnul. Amíci mají mindrák. Jejich ženský jsou tlusté pyskaté, prdelaté a nafrněné krávy a když je jejich kolíci chtějí nedejbože opíchat, tak aby nejdřív volali advokáta a nechali si dát písemný notářsky ověřený souhlas, jinak mají na krku deset žalob. Takže jak to pořešit? Dáme se k SEALs, necháme se buzerovat černou hubou na cvičáku a pak půjdeme šířit svobodu a demokracii do Iráku a na to sbalíme extra prdelatý exemplář. Veškerá možná kliše tu uvidíte, padající dvojčata, sniper to klidně pálí dávkama, protože samozřejmě sebou vláčí automat, nekryje se, nemaskuje se, nemění stanoviště, dokonce se zamíchá do frontových linií a mává svojí kulometnou opakovačkou s mega optickým zaměřovačem nad hlavou, aby ho všichni viděli. A samo, že jak mu vraždí kámoše, tak mu zrovna volá jeho prdelatá a nafrněná kráva přes satelitní telefon.. no co byste ještě chtěli vědět. Jo, je neprůstřelnej. Film o hovně.

Příběh rytíře (2001)

Mno.. :) Hezky se na to kouka, i kdyz je to obcas trochu mene vtipne a trochu vice arogantni, nez by to chtělo... Par povedenych scen tam je, dokonce i na to super brneni se znackou Double Nike se da koukat.... Hvězdu navíc dávám za to, že to je první film pro Shannyn.

Interview s upírem (1994)

Když se to drželo něčeho, co by se dalo nazvat atmosférou na pomezí života a smrti, dalo se to ještě vydržet. Jakmile se tam ale začaly řešit teploušské vztahy dvou otců k jejich společné milované dceři, šlo to do naprosté pr****. Závěr alá hurá, ať žije Amerika, už tomu moc ublížit nemohl.