Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Hrůza. Myslel jsem, že tam někde bude aspoň náznak vtipu, ale místo toho mi bylo fyzicky špatně z toho jak se ti dva a obzvlášť Kozub ztrapňují.

Kancl (2005) (seriál)

V životě bych nečekal, že uvidím sitcom, který mě bude bavit. The Office má ale něco co ostatní nemají. Uťáplý "britský" humor zakládající se na trapných situacích, dobré postavy a hlavně tu není ten pitomý umělý smích. 80%

Bodyguard (2018) (seriál)

Druhá půlka seriálu byla vážně vynikající.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Film, na který bolí koukat. Aby ne, když s podobnou situací se v realitě potýká hodně manželství a teprve z pozice diváka si potom uvědomíte, jak absurdní a nechutné to vlastně je. Ryan skvělý výkon a Michelle se pro tyhle role narodila. 80%

Nadace (2021) (seriál)

Dávám dvě hvězdy a to jsem hodně hodnej. Jedna za výpravu a efekty a druhá za příběh dynastie Kleonů, který byl jako jediný dobře zahraný a relativně dobře napsaný. Zbytek čistá tragédie, příběh byl jeden velkej chaos plnej nesmyslů, taky obsahoval prvky co do scifi vůbec nepatří (plačící robot WTF???). Zbytek castu příšernej, obzvlášť céčková herečka v roli Salvor Hardin. Nevím, když už do něčeho takového investujete tolik peněz, proč si nesehnat kvalitního tvůrce, scénáristy a herce (kromě Leeho Pace, který nesl zbytek hereckého ansámblu na ramenou.) 40%

Poslední noc v Soho (2021)

Wright je jeden z režisérů, který točí lepší filmy, když se nebere tak vážně. 60%

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Docela jsem koukal, že se netflix rozhodl vyprodukovat seriál, který se rozjíždí takhle pomalu. Na druhou stranu to cením, ale to tempo bylo někdy docela pomalé i na mě, a to už je co říct. V seriálu je dost náboženských a morálních úvah, ale ve finále pořádně vyzní jen jedna. Postava kněze mimochodem výborná a seriál dost táhla. 60%

Zelený rytíř (2021)

Vizuální péčko a celkově nádherné artové zpracování, u kterého mě ale mrzí změna oproti originálnímu příběhu, jelikož zde nevyzní pointa "Bát se může i nejvíce odvážný člověk a zachovat se čestně a hrdinsky není vždy správně." Zde se režisér rozhodl konec filmu závažně pozměnit a pointa byla spíše taková filozofická a pro interpretaci diváka a sám jsem si úplně nebyl úplně jistý, jestli jsem jí pochopil tak jak tvůrce zamýšlel. 60%