Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Thriller

Recenze (1 710)

Extrakce (2013)

Pokud bylo záměrem mi vyextraktovat závity z mozkovny, tak se to dokonale povidlo. Dvě hvězd dávám jen a pouze za to, že jsem to stihnul včas zdylítovat.

plakát

Protiproud (2013) (TV film) odpad!

Kdyby si Saša Krumov to ráno když měl v úmyslu začít točit tuhle megapíčovinu, tak kdyby si Saša to ráno spláchl hlavu do hajzlu a natočil to svojí nadrženou prdelí, udělal by světu větší službu.

Vyvolené (2002)

Jebat. Nesnáším Čínu, nesnáším číňany, nesnáším čínský filmy a navíc neumím čínsky. Takže... vy-li-žte-si. 赤裸特工 :-)

Krotitelé duchů (2016)

Mrdat . Z principu nesnáším když mi někdo kurví vosumdesátý léta. Když mi někdo kurví super pocit ze super filmu a snaží se mě zneužít, vomrdat a protáhnout filmovou prdelí, nalákat na voňavou kundičku, a naservírovat megastudiově dokurvenou červí díru. Tak to cítí má divácká duše, a proto z výše uvedených důvodů podobný záležitosti budu bojkotovat do posledních sil. Kdyby se to kurva aspoň jmenovalo inak.

Komedie (2012)

Komedie.. Mě to dalo pouze informaci, že se jedná o divný nic o ničem..

plakát

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Jednička mě vzala až po chvíli, vcelku mě bavila a fascinovali mě detailní brutální scény. Druhé plivání.. Začátek je o krávě, která je úplně blbá, nechce se jí makat, tak chce být modelkou. Její lenost ji dovádí ke třem magorům, kterým bych vymlátil oči kladivem za to co jí udělali, a hlavně za to, že mě zmátli, páč jsem myslel že to jsou debilní rusáci, a oni to byli debilní bulháři. Z přiblblý pipky se díky působení vnějších sil a změny prostředí stává vražedný monstrum. Sofie - město asi ne moc velký, páč tam běhá pěšky sem tam, vcelku rychle prokoume docela zajímavý podzemí, a jak se trošku oklepe, tak všem zůčastněným magorům, s dostatečně dobrou fantazií řádně natrhne prdele. Filmově to je úplně debilní, ale zde hodnotím povedenost a gradaci napětí. Jako pánové, například... koule do svěráku..., to byla scéna, ze který mi lezly nehty z prstů u nohou a hrůzou se mi zarývaly do prdele!

The Veil (2016)

Několik nelogických situací, vcelku laciný téma, který dokonale graduje a bojím se ještě teď. Fakt nesnáším lekací filmy, spadnu do nich vždy úplně náhodou, ale The Veil je celkově hodně povedený strašákování.

Mysli jako on (2012)

Černý film s černochama o černoších, po deseti minutách vidím černě celý život. V týhle černočerný pakárně jsou černý i běloši. Nesnáším černý filmy. To můžu mít rovnou vypnutou televizi...

Vzkaz v láhvi (2016)

Norsko Dánsko Finsko Švédsko, mám v tom trochu bordel, a taky ve mě převládá pocit, že většinou točej sračky o ničem, plný zamrzlejch plků. Vzkaz v láhvi mě děsil od začátku, takovou nijakou přihlouplostí, ale díky svý lenosti jsem vydržel, a dostalo se mi super postavenýho příběhu, kterej jak dětská skládačka nenápadně zapadá do sebe, až to začne gradovat a závěrem mi to přimrazilo vlasy na prdel rozkoší.

Zevlovat a prudit (2009)

S ohledem na žánrové zaměření a cílovou skupinu diváků, dovoluji si tvrdit, že se jedná o velice zdařilé dílo, plné nevkusného humoru, místy až obscénního chování, a sprosťáren. Šukání poblitého děvčete je jedinečný nápad. Děkuji.

Ovládací panel
2 body