• Thriller

Cold Creek Manor (2003)

Teror tu a teror tam, teror kam se podívám.. Kdo si jámu kopá, a jak si kdo ustele.. no a tyhle si prostě jen blbě ustlali :-)

Projekt X (2012)

Inu, kdo se směje naposledy... a já se smál, takže dobrý.

Kilo Dva Bravo (2014)

Miny se množej dělením, a ty magoři byli totální magoři. Tohle je sic super natočený, ale příběhově to je katastrofa. Zabezpečení žádný, organizace na hovno.

Sledování (1993)

Jsem se těšil, že dostanu něco zajímavého, odpočinkového co mi dodá klid a sílu, po čem hezky pomalu usnu..No, nasral mě začátek, že byl takovej o hovně a pak jsem naštěstí usnul.

Nepřátelská zóna (2017)

Film dobrej. Ale jestli se takhle chovaj a jestli je tohle boj proti nepřátelům demokracie... tak to mě teda poser kozy. Banda neskutečnejch idiotů se zahrabe v písku, a v průběhu filmu se chovaj jak malý haranti. Na písku. Do toho přiběhne banda votrhanejch dementů s kalašnikovama a na babetách s flintama co vyhrabali z písku po druhý světový dávaj pěkně přes koule dokonale vyzbrojený zápaďácký armádě. Odrovnal mě přílet bojovejch vrtulníků bez munice, který rozháněním nepřátel nasazovali vlastní vrtule na ochranu těch pakostů, co jsem zmínil na začátku. Takže máme satelit, kterej rozezná žabí prd na opičím zadku, máme úplně všechno, a stejně nám tam postřílej snad půlku tý naší armády. Ještě že nakonec těch mrtvejch moc nebylo, aby zůstal ten jak se říká hepyjend.

Smrt čeká všude (2008)

Jako s týmto filmom nebojujem. Výbornej, hlubokej, hezky natočenej. Howgh.

Loganovi parťáci (2017)

Vidláci, idioti, ale celkově to hodně dobře funguje. Je to o tom.: Jeden potřebuje prachy, dá do kupy partu roztodivnejch týpků. Pak se dějou roztodivný věci, šlohnou prachy, já se posmál, a nakonec si ty prachy bezpečně rozdělej. Všichni jsou okej, akurát ta pipka z FBI je trochu nasraná že z ní udělali krávu, a tak to má takovej pootevřenej konečník..

Dunkerk (2017)

Takovej válečňák, jsem ještě neviděl. Bez legrace a obvyklých píčovin, jedná se o hluboce procítěný snímek, dostávající diváka do kolen ne kecama a nějakým duchaplným příběhem, kde srdce rve krutý osud válkou vyrobených sirotků, ale divák má možnost díky dokonalému střihu, hereckýmu podání a v neposlední řadě díky dokonale sladěné hudbě... se má divák tu možnost, ..není-li totálně otupělej běžnou válečnou produkcí.. má divák tu možnost dostat se a vžít do několika skutečně neskutečně dokonalých příběhů, které ač na první pohled se mohou zdáti nanicovatými, tak v celkové souvislosti, poskládáme-li si v kebuli to nekonečné přeskakování děje v čase.. má divák možnost si skutečně užít války tak říkajíc na vlastní nervy. Doporučuji pořádný kino, nebo alespoň megatelku s megareprákama.

Emoji ve filmu (2017)

Asi jo. Svět se dokonale posral. Pokud to má být animovaná sračka, budiž. Komedie? Dobrodružná? Dobrodružná bude léčba ze šílenství, kterého se mi z tohoto přebarvenýho nesmyslu dostalo.