• Thriller

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Výbornej film, výbornej Ben Wade kterej bez mrknutí oka předvádí totálně parádní postavu mého oblíbeného wild westu. Děj se příjemě zvrtává, a já celej film přemejšlel, kdo to nejvíc odsere. Samozřejmě to tady nebudu prozrazovat, nechám překvápko pro ty, kdo to ještě neviděli... Hovno. Odserou to úplně všichni. Naštěstí je tady malinko otevřenej konec, takže doufám co kdyby náhodou, ... druhej díl by byl asi fajn....

Konečná (2013)

Arnold ano ano, překvapil mile, pořád má super koule, film á šťávu a šmrnc, klíďopíďo na něj budu čučet znova, poněvadž v záplavě megasraček prýštících z kebulí světových filmových kapacit je to movie který si na nic nehraje, dávkuje přesně to co očekávám od Árního a akční krimi po který se mi stejská. Kdo si hraje nezlobí, a tenhle film si hraje dost dobře s neuronama po celým mým těle. Přesně nevím, jestli se dá rozumět tomu, co jsem monumentálně vyblil, jednoznačně však doporučuju todleto dílo pro nahození dobrý nálady v jakýkoli časový rovině.

Americký gangster (2007)

Mám rád mafiánský filmy. Hodně rád. Pět hvězd, za příjemně rozvleklý, přehledný, klasický příběh poctivé cesty vzhůru (american dream) a tvrdý pád na proklatě černou prdel. Film kterej mi udělal radost, ukazuje, že není na světě všechno černý, i když to tak někdy kolem vypadá... pro mě výborná kamera, duch doby na mě vyskakoval z obrazovky, poodkryl vynikající využití americký armády pro civilní účely v praxi, herci přesvědčivý, napětí tak akurát. Není co okecávat. Dost dobrý. :-)

Příběh kmotra (2013)

Obdivuju jak překotný životaběh naší polistopadové sametovosti plný neskutečností byzardních nesmyslností řízených vylízaností pseudointelektuálních politikoúchylů, nestydatě ženoucích se za vlastní prospěšností sobě a svým navzájem v křeči za krk se svírajících kamarádů, dokázal někdo zhustit na 99minut. Do tý doby dobře vidím, prožíval jsem hodně z toho co film popisuje a dobře vím, že sebevětší představivost nedokáže skutečně popsat to, TO co se kolem nás dělo, a DĚJE každý den. ..Zpět k filmu, nebo se naseru a rozkopu ten comp, protože to je boj s větrníkama a dávno jsem pochopil že to svinstvo a nenažraný prasata se nedaj vykopat od koryt za žádnou cenu... NE! DOST. Film je boží, jasně že je Nováckej, je náš, pepíkovskej, poměrně polopatickej, zaplaťGood za to, páč jinak by to trvalo ne hod a půl ale tejden a stejně by na to lidi něvěřícně zírali a děsili se. Tohle náměstí se jednou bude jmenovat Vedralovo..a Možná budu i prezident.. Tady je totiž možný všechno. Jinak a závěrem, komu se to nelíbí, ať si ....políbí, pouštěl bych to na základkách dětem ve škole aby viděli jak to asi vše bylo, je a bude. Takový naučný to je. hezký. jako asi jedno z nejfajn věcí co se u nás v poslední době střihlo. Dík.

Pirátské sítě (2014)

Nevim. Něco bych rád dodal, ale nemám nějak slov. Stručně snad.. Sračka..... Divná zmatená sračka...

Pryč od pece (2013)

Vyrazilo mi to dech. Woody je čím dál větší kokot jehož posraný ego který vzniklo pseudoúspěchem Zabijáků, se roztahuje po celým filmu. To je asi jedinej obsah rozmrdaně roztahanýho Thrilleru ve kterým jsem chvílema viděl starý Next of Kill, natočený to bylo asi jako doufám že poslední něco takovýho kde se přestárlej Woody ukazuje. Příště ať radši hraje uklizečku na tureckech hajzlech, to by mu seklo a mě udělalo radost. Bale to hraje výborně, kamera je super, a fakt dost dobrej je Rodney. Teď mě musíš praštit..dělej, vraž mi jednu... a .... zabij mě.. to se povedlo. Vyšinutej magor z Íráku. Ne, fakt, do Ameriky se stěhovat nebudu.

Divoká karta (2015)

Dvakrát jsem valil oči co všechno Jásoň umí. Sejmout chlapa z bouchačkou, jebnutím dolaru, to už je docela kumšt. Jinak poměrně dost předvídatelná sračka, ve který hrajou v hlavní roli neony Vegas,. Mám Jásoně hodně rád, asi pořád čekám na nějakej další Podfuck, ale čím dál víc docházím k přesvědčení, že se naučím slova v cizém jazyce, a napíšu mu srdcerivnej bríf, ať už táhne z Holivůdu někam do prdele. Bude mu tam jistě líp a já přestanu očekávat nemožné.

Nelítostný souboj (1995)

Tak tenhle film jsem viděl asi třicetkrát a rád se k němu kdykoli vracím. Špička, dokonalá zápletka, herci do puntíku vyladěný, vychytanej příběh kterej pomalinku graduje až k neodvratnýmu, nelítostnýmu konci. Podle mě jedna z nejvýraznějších vychytávek tohoto žánru. Al Pacino a de Niro jsou pro mě nejsehranější dvojka. Dal bych šest hvězd. Ne. Deset.

Sousedi (2014)

p.í.č.o.v.i.n.a......nebetyčný žvásty o ničem, takovej bohapustej blábol plnej slovního balastu. nějak mě to minulo a naštěstí ani moc neranilo. Díky za to, že moje prdel nemusí bydlet v americe .

Nezahrávej si s ohněm (2012)

Dobrý. Bruce v tom má sice jen takovej mrňavej štěk, ale jinak jako akčňák od kterýho se nečeká víc než pobavení, akce, a trochu předvídatelnýho děje je to dost dobrý. Hagan je figura, který bych s chutí vyříznul háknkrajc a plácnul mu ho na čelo. Vypatlanej fašounskej idiot. A nejspíš i buzík. Jinak je film o tom, jak se z citlivýho hodnýho kluka stane krvelačný pomstychtivý monstrum, který musí zlikvidovat všechny protivníky dřív, než oni odkráglujou jeho fajn kámoše.