• Thriller

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Co k tomu říct... Nevim. Upoutal mě děj, ale ještě jsem to neviděl. nestíhám. Každopádně takovej prima nasranej holič by měl makat někde v Práglu, nejlíp u paprdlamentu, aby to pavládní činitelé neměli daleko a hezky se nám prokrvovali. To by od nich byl velmi záslužný čin, a z takovýho Depa by byl velmi užitečnej národní hrdina :-)

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Začátek divnej, řekl bych SMS. (Skoro Mě Sral). Od tý chvíle, kdy nějakej idi načmáral do scénáře díru jak do prdele, která zhltla všechno co mohla, mě začali neskutečně srát hlavní hrdinové. A to není žádná prdel. Ne snad že by jim to nešlo, to určitě ne, ale tím jak jsem se celej polil pivem řehotajíce se na celý kolo. To bych jim snad ještě odpustil. Bohužel někde mezi počítáním proviantu a teplomilný konverzaci jaký péro bude u čí prdele, jsem se začal neskutečně dusit smíchy, a to tak, že mi voči vyskákali do pulitru a jak jsem v tu chvíli hovno viděl, podařilo se mi je mi je vypít. Do prdele! Fakt děs. Mezitím slyším jak vtip střídá vtip, a já nevidím co se odehrává. Což mě rozběsnilo k blití, přičemž mé oka opět zhlédly svět. Já nasadil si je a pokračoval ve snaze vnímat podstatu a děj. Bohužel ve stavu lehké alkoholové toxikace počal mi ujíždět vlak, a pohroužen do občasného pospávání jsem ztratil niť až jsem totálně vytuhnul. ...----Druhý den jsem do toho tedy šel znovu, dal jsem si na to hromadu času, už jsem tušil do čeho jdu, a tradaááááááá, protlemil jsem se přes nekonečnou prdel smíchu až do nebe. A to co jsem tam zřel, mě uklidnilo, protože jestli je tohle nebe, tak už vím, že opravdu nechci žít věčně :-)

Temné stíny (2012)

Tak tohle komentovat nebudu. Nemůžu. Nemám na to objektivní názor..ten film mě dokonale dostal někam, kde jsem ještě nebyl a prdel to nebyla. Jako byla, ten film je neskutečná prdel. Tlemil jsem se , bavil, je to ujetý, dokonalý. Film kterej mě nakopnul a vrátil Depa do mýho hereckýho DEPA. Ne, fakt to nebudu hodnotit. Ještě bych to nějak posral a někoho odradil, to bych opravdu nechtěl. Snad to není film pro milovníky sladkých negroidních 50ticentáren, nebo přetrumbačených ťuťu ňuňu blonďatých píčovin já ho chci a on mě ne.. Dark Shadows je jinej. Je jinej, takovej jinej úplně, a ještě lepší je ho sledovat v origo znění.. Akurát tomu zas nebylo tak dobře rozumět... Oblíbená scéna ? Když ho vykopou a vyndaj z penálu, to je jeba že jem si to pouštěl pětkrátdokola jako jsem kdys dokola topil Termika a zhasínal mu voko, další super je, samo ta rádoby upírská píchanice v kanclu.. To bylo fakt nepřekonatelný. Ve filmu se dá rovněž postřehnout trocha napětí, drama, láska, upírnost, chamtivost, a ten barák...ten prostě chci. moc. Jo.. A vrah je zahradník.. :-)

Terminátor (1984)

Terminátor byl je a bude..........................miluju scénu...........vlastně ten film je jedna velká scéna kde....................................................................................Arnold kromě toho že je boží.............................................................................................................................................................................................................................v tý době se natočilo něco co je dodnes a asi navždy nepřekonatelný..........................s fantasticky snadně vstřebatelným dějem..............................................................................protože..................................................a..............................................................................................................................................................................................................................................................................................snad jediná chybka je, že další díly měly být urvaný a nepřimontovaný k jedničce,............................................................................................................... víc se k tomu asi nedá dodat. Prostě bomba, která bude navždy patřit mezi špičku filmovýho ledovce.

Teorie všeho (2014)

Když smůla, tak pořádná. Tady je jasně vidět, že nikdy není tak blbě, aby nemohlo být ještě blbějc. Film celkově supráckej, není to snad ani můj šálek kafe, ale dostal mě jak zahráním, tak celkovou tou nešťastností. Postava Stephena dokazuje, že se dá jít (jet) vždy dál, i když to někdy stojí fakt těžce za vyliž.... . Na chvíli jsem se u konce zděsil, že by ho Marsh fakt nechal vstát z vozejku. To by ještě mohl začít tančit a zpívat, a takovej doják by nevyblili ani Amíci. naštěstí to dopadlo tak jak to dopadlo, všichni se měli děsně rádi a jestli neumřeli žijí teoreticky podle všeho do dnes. Dá se toto dílo doporučit vřele ve chvíli, kdy Vás život pošle těžce do prdele, a vy máte ojedinělou možnost si uvědomit, jaký to dar od boha máme, že se tady dobře máme a ve zdraví textama dojímáme.. Vážně. Je to dobrý. Nejsem kdovíjakej chytrolín, ale na to, abych přišel na to, že to je jeden z nejfajnovitějších dojáků co mě líznul obrazovku, nepotřebuju mít ani Cambridge ani jinou nalejvárnu. Děkuji děkuji, dojat jsem byl skoro k posrání. Zas !!! Já to tam vážně nepíšu. Měli tam být tečky.....To nějak samo...?!

Tropická bouře (2008)

A teď udělej krok vzad a strč si hlavu do prdele ... Dost dobrej film, jehož neskutečně hluchý místa brilantně převálcujou scény, při nichž mi smíchy vylétali střeva z prdele, omotávali se mi kolem krku já pak dusíce se, škrcen vlastními útrobami, poskakoval kolem televize a prosil o nášup. Naštěstí jsem přežil, a protlemil jsem až do závěrečnejch titulí. Přičemž rozhodně jsem nebyl rozhodnut, co si o tom mám vlastně myslet. No a na závěr jsem v tom našel Cruisíka, jenž zmaskován k nepoznání, přelstil mé bystré oko, a nechal mě celý film přemejšlet, co to za herce tak dokonale nabourává můj sebestřený pohled na humor. Díky.

Hurá do basy (2006)

N E S K U T E Č N Á . . . P R D E L :-) !!! Ale vážně..jde to vůbec? Film, kterej mně dostal na kolena smíchy v podstatě už na začátku. Lehoulince to evokuje pocit zhulený beztíže uprostřed bezedný díry plný lidskýho odpadu v zásadě jde o napravení nenapravitelného a vykurvení nevykurvitelného, taková jemňoulinká záměna charakterů v prostředí NVÚ (nápravně výchovný ústav, pozn.aut.)......CO? To se tady fakt můžou psát takovýhle plky? Dobrá, zmírním se, omlouvám se, poněkud jsem se našlehal hašišem a teď se mi míjej slova a věty v nesouvislý rozumnosti. Zkusím to znovu: Moc hezký film, s velmi příjemnými herci, na který se rád občas podívám znovu. Doporučuji k sobotnímu odpolednímu čaji, nebo snad i pro vylízání se z nedělovečerní depky. Psst. neříkejte to nikomu.. Asi to není hašiš. Asi mě jen něžně omámil závan trávy z filmu...

Speciální jednotka (2011)

Kvůli jedný krávě, která nedbá výstrah a jde napříč palbou z kalašnikovů vstříc svému osudu, umře tolik dobrejch kluků. Jasně že amíci jich maj po kokot, tak si to můžou dovolit, ale tady je jasně vidět, že: za a) Amík (z)může vše a všude, za b) když ne, platí bod a). Jen jsem očekával, že to kluci zvládnou levou zadní. talibanci se rozhodli umlátit americkou armádu čepicema, po horách skáčou jako srny, místama jsou i nesmrtelný. Asi nejhezčí scéna filmu je, jak výsadkový komando na začátku letí pod helikopérem na špagátě, zavěšený jak chcíplý králíci. Jako kdyby věděli co je čeká. No a pak to už je jen palba, střelba, přechod nekonečna v plný polní a drsně chlapský kecy. Filmově vcelku povedený. Mě se to líbilo, postkoitálně zavěšená kamera na něčí hlavě je zkousnutelná, i podruhý jsem to zhltnul bez poškození šedý kůry. Jo, a že to nejsou amíci ale frantíci ?.... No a ? :-)

Colette (2013)

jako dobrý. dost. Postavy a tábor dost věrohodný, mádl je místama trochu trapnej, diamant z hoven je nechutnej, příběh zaujme, donutí k zamyšlení, zkousnul jsem to... Asi tak. Byl jsem před časem V Dachau, v lágru. Těžko pochopí kdo to neprošel, neviděl skutečný baráky kde ty lidi přežívali...Asi by to mělo být povinný. Je tam taková atmoška a tlak, že asi nikdy nezapomenu to, TO co jsem v koncentráku cítil. To co tam asi bude navždy..a to jsem mohl pak vlízt do klima auta a frčet na pivo.. tzn pardon za zamyšlení. Film je suprovej. Znova to nemusim, ale fakt nelituju toho času, co jsem do toho sledování dal. Naštěstí to je docela dost odlehčený, takže asi i pro slabší povahy. Howgh.

Nespoutaný Django (2012)

Pro mě asi nejkoukatelnější pohodová Tarantinovka. Django je charakter... Teda stručně děj.. Jede chlap na voze, divnej vtipnej, zachrání negra z okovů, při tom střílí jak americkej sniper. ..Tohle jsem se nikdy nenaučil..od boku trefim ledatak hovno..Takže z Negra udělá lovce odměn,, jo a důležitý je, že se to odehrává jako před válkou sever-jih, to je fakt důležitý, páč negr na kole, pardon na koni v tý době bylo něco hodně divnýho a lidem padali voči z hlav když ho jako viděli..no a tak tadle dvojka jako ten divnej, co je původem německej zahnArzt, loví lidi, střílí je a za super prachy prodávaj mrtvoly, přitom ladně hledajíce manželku toho negra..a to je ten Django, nespoutanej protože už nemá pouta. asi. No a je pěkně nasrtanej, docela vtipnej a učenlivej, takže se z otroka negra Djanga stává docela solidní hajz kterej si hraje na otrokáře. Takže jedou jedou, střílej, pindaj, až se dostanou k Leonardovi di Caprisonovi, kterej má roli docela geniální, takže jak se celý příběh chýlí ke konci, se to zamotává, zahušťuje, lítaj sem a tam dost solidně postavený dialógy, až teda to nebudu zbytečně natahovat, se tam všichni postřílej navzájem, Django sebere svoji černou Brunhildu, vyčistí okolí dynamitem a jede do piči. Od začátku do konce mě to bavilo, doporučuju. A komu se to nelíbí tak ať si pustí Trhala fialky dynamitem, to je taky píčovina která se zas pro změnu nelíbí mě. Tak.