• Thriller

Alfa (2018)

Jednoduchá přímá dějová linka nevyžadující zbytečné využití mozkových závitů, dává divákovi možnost, klid a čas, dokonale prožít úžasné vizuální zpracování. Příběh má hlavu a patu, hladký průběh a velmi pozitivní duševní naplnění.

LOVEní (2019)

Oceňuji že to je v Pardubkách a hezky natočený venek. Jinak to je Multisračka.

Tajemná řeka (2003)

Opět .. hvězdná pěchota narvaná do jednoho snímku, který mě přes počáteční zavrávorání dokázal pevně přilepit na prdel.

Kolo zázraků (2017)

Woody se zbláznil? Snad hezký film, kterýmu se někam potratil smysl.

K zázraku (2012)

Ben čas od času asi na vedlejšák zkousne takovou tu roli na hovno.. Ale tady toto byl vyloženě Zázrak. Zázrak, že jsem to přežil. Blbost.

Noc plná zázraků 3 (2017)

Noc plná zázraků .. hezká trilogie, trojka mě sic trochu neba, ale... zaplať Pánbůh za ty dary. Podařilo se to vyloženě nedomrdat, a to oceňuji.

Muži, co zírají na kozy (2009)

No jo, tak tohle, co k tomu.. Jako bych chtěl napsat něco ve smyslu, že to je taková píčovina, ze který se marně tvůrce snaží, z a pomoci Klůnyho udělat film. No jo, jenže na druhou stranu, to je tak těžce megaprdelní nářez, že k tomu nelze dodat nic než: doporučuji pro jakýkoli typ deprese. Po shlédnutí těhle koz, vyvstane v kebuli myšlenka:.. no to mi poser kozy :-)

Blaze (2018)

Jednou za čas country snesu, naposledy jsem jásal u První dáma country music.. no a to už je docela dlouho, žejo.. Blaze je naplňující veledílo, ktrerý mě svedlo na scestí, oprášil jsem třístrunnou kytaru a jal se do noci hulákat Na hradě vokoří. Po příjezdu hlídky Píčéer jsem byl zklidněn neuralizérem, nasadil jsem si černý brýle a tápal tmou ve stylu M.I.B. Marně. Po návratu dom mi v hlavě stále poblikávala zelená kontrolka nejasného významu, tudíž jsem vytáhl 2 kousky dobře naklepaného emzáka, hodil na pánev a vysmažil jsem se z tohodle světa. No ty kokot! A to jsem to viděl jen jednou..