• Krátkometrážní

Texaský masakr motorovou pilou (2003) odpad!

Ach jo, proč už někdo konečně neřekne Američanům, že tupá brutalita není horor? Tedy z uměleckého hlediska to samozřejmě horor je, ale to zřejmě tvůrci nezamýšleli. Táži se, zda vůbec někdy něco zamýšleli.

Roming (2007) odpad!

Velmi neotřelý film, třebas já bych si do něj neotřela vážně nic...

Konkurenti (1992)

Výkvět amerických herců předčítá slovník vulgarismů, umění si představuji poněkud jinak. No dobře mi tak, nikdo mě nenutil se na to dívat, nemám to tedy bohužel na koho svést. Ale strašně jsem se nudila a své pocity z filmu bych mohla definovat jako znechucení.

Válka surfařů (2002)

Krásné záběry na moře, surf a zase moře, charismatický hlavní představitel, podprůměrný námět, blbý scénář, tupá režie, zoufalství herců i diváků.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

Málem jsem umřela smíchy při pohledu na Balzerovou číhající za křovím. Paní Eliško, k čemu jste se to, proboha, propůjčila?!? Tvůrce bych zavřela do archivu, aby oprašovali staré snímky, byli by pro film mnohem užitečnější a snad by toho tolik nezkazili. A možná by se mohli i na některé staré seriály podívat, aby pochopili, jak se to má dělat.

Dynastie (1981) (seriál)

Jedna hvězdička za obzvláště vydařený živý obraz v jednom z dílů, kdy byl unesen nějaký potomek některého z hlavních hrdinů. Bohužel jsem viděla právě jenom tento díl, což je možná nebetyčná škoda, třeba v jiných dílech byly i větší vychytávky. Ale patos stříkal z obrazovky takovým fofrem, že jsem nestíhala uklízet, takže jsem dospěla k závěru, že než pokaždé rekonstruovat byt, raději se ochudím o mimořádný zážitek spojený se sledováním emerického seriálu. Milovníkům absurdního umění lze Dynastii pouze doporučit, určitě si přijdou na své. Je to nářez.

Ein Kessel Buntes (1972) (pořad) odpad!

Tradiční předchůdce všech estrád, kterými nás častuje TV Nova. Jiná doba, jiní vystupující, stejná úroveň.

Policajt ze školky (1990) odpad!

Pokud někdy spáchám hrdelní zločin, žádám, abych byla utracena. On by se mohl najít nějaký sadistický bachař a chtít mi promítat tuhle "komedii" s velkým Anabolem. Tomu říkám trest nejvyšší.