Love, Death & Robots - Jibaro (2022) (epizoda)

Ano, tato povídka skutečně ze série vyčnívá z mnoha důvodů. Kvalita je ten největší. Stačí si přečíst prvních pět slov od distributora - "Hluchý rytíř a mytická siréna". Lidi, notak.

Love, Death & Robots - Masonovy krysy (2022) (epizoda)

Poprvé tu máme méně předvídatelný konec a já nedávám nic jiného, než palce nahoru. Strašně bych si přál na tohle vidět celovečerní film z pohledu krys. Tentokrát by ale krysí ratatouille kuchtil TT-15.

Love, Death & Robots - Roj (2022) (epizoda)

Kreativní myšlenka i vizualizace byly hlavními motivy tohoto okouzlujícího počinu, jehož idea zakončení byla v podstatě taková Millerova největší posedlost, která se ho drží zuby nehty - zánik lidské rasy. Závěr byl až moc otevřený. Přiznávám, že to působí spíše jako promo k novému celovečeráku. Dal bych za něj prachy do kina? To si kurva pište.

Love, Death & Robots - Tým zabijáků (2022) (epizoda)

Klasická jednoduchá primitivní kreslená řežba, která nesmí v žádném svazku chybět. Totální béčko, ale jednu takovouto šílenost dokážu ocenit.

Love, Death & Robots - Noc mini mrtvých (2022) (epizoda)

Tři minutky navíc a dal bych plnou palbu. Dámy a pánové, takhle by mělo vypadat zrychlené TWD, tohle má ještě k tomu dobrý konec.

Love, Death & Robots - Tep toho stvoření (2022) (epizoda)

Halucinogenní záležitost o putování po Měsíci, alias stihnu to, dokud nezmagořím? Nejsem fanouškem podobných anomálií, ale chápu, že nemůže být všechno jako Bad Travelling. Hvězdička navíc za artstyle.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 3 (2016) (epizoda)

Až na zbavení se safíru se vlastně nic moc nevyřešilo. Arthur začíná mít problémky s Michaelem, tetku Polly chce přeblafnout malíř a Tommy se v příští díle pravděpodobně (doufejme) zbaví nesympatického kněze (ono vlastně který kněz je sympatický, že?).

Gangy z Birminghamu - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Závěr to zase nějak povytáhl směrem vzhůru, jak už je tu zvykem. O podobný zvrat si situace vyloženě říkala, přesto jsem ho nečekal ani trochu. Dobrý.